" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.39.106
Online Ziyaretçi: 15
Bugün Toplam: 1711
Dün Toplam: 3528
Genel Toplam: 16198322
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KOŞULARA BASIN MENSUPLARI ALINACAK

Tarih:

03 Ocak 2019 Perşembe 19:10

Okunma:

1469

Yorum:

0     Yorum Yaz

KOŞULARA BASIN MENSUPLARI ALINACAK

KOŞULARA BASIN MENSUPLARI ALINACAK
Süper Lig Hakemleri, Süper Lig Yardımcı Hakemleri, A Klasman Hakemleri, A Klasman Yardımcı Hakemleri ile Süper Lig Gözlemcileri'nin katılacağı Kış Semineri, 3-11 Ocak 2019 tarihlerinde Antalya Belek'teki Calista Luxury Resort Otel ile Titanic Otel'de yapılacak.
Merkez Hakem Kurulu tarafından düzenlenen seminere; İtalya MHK Başkanı ve UEFA Eğitimcisi Nicola Rizolli, UEFA Hakem Eğitimcisi Danimarkalı Jorn West Larsen, UEFA Yardımcı Hakem Eğitimcisi Portekizli Bertino Miranda katılacak.
7 Ocak 2019 Pazartesi günü Calista Luxury Resort Otel'de saat 11.00'de gerçekleşecek protokol konuşmalarını takiben FIFA Kokart Töreni yapılacak. 01.01.2019 tarihinden itibaren geçerli olacak FIFA kokartlı hakemler listesinde; FIFA Hakemleri, FIFA Yardımcı Hakemleri, FIFA Kadın Hakemleri, FIFA Kadın Yardımcı Hakemleri, FIFA Plaj Futbolu Hakemleri, FIFA Futsal Hakemleri ve FIFA Kadın Futsal Hakemi yer alıyor.

Ayrıca seminer kapsamında, Süper Lig Hakemleri ve Yardımcı Hakemleri ile A Klasman Hakemleri ve Yardımcı Hakemleri için FIFA Atletik Testi uygulanacak.

Bu arada bazı basın mensupları ve TV yorumcuları koşuların basına kapalı olduğunu yazıp çiziyorlar. Biz de onlara diyoruz ki; Eğer doğru bilgi almak istiyorsanız Hakemin Sesi Ercan Durna’yı arayın en doğru bilgiyi sizlere versin.
Yok en tepedeki isimlerden öğrenmek istiyorsanız başkan Yusuf Namoğlu’na yada başkanvekili Bedri Dölkeleş’e sorun net cevaplar alırsınız. Yok, Ben Erol Ersoy’a sorayım derseniz hiç cevap alamazsınız. Eski FİFA hakemi olmasına rağmen silik görüntüsüyle gölgesinden korkar vaziyette cevap vermez.

Hele çok yakında İzmir dosyasını açtığımızda yer yerinden oynayacak. Kimler konumunu kendi menfaati için kullanmış? Kimler çocuğuna hasta raporu almış? Kimler büroya yakın ise terfi etmiş? Daha neler neler..

Ersoy, geçen gün klasman hakemleri ile görüşmek için toplantı düzenlemiş katılım ise çok düşükmüş.. 4. Bölge neden mutsuz? Başkanın bu bölgeyimercek altına alması gerekir.. Bunu da hem de çok kısa sürede..

Bakın basın mensubu arkadaşlar. Koşular 3 senedir basına açık vaziyette yapılıyor. Öyle sağda solda basına kapalı gibi ahkam kesmeyin. Tribünden herkes fotoğraf alabilir. Eğer siz piste gideyim de orada fotoğraf çekeyim ve röportaj yapayım derseniz işte buna izin verilmez vede hakemler açısından da çok uygun olmaz.
Ayrıca  kokart töreni, basına açık olacak.
    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ