" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.226.243.226
Online Ziyaretçi: 8
Bugün Toplam: 910
Dün Toplam: 5125
Genel Toplam: 17220726
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI (DERNEKLER-2019)

Tarih:

29 Temmuz 2019 Pazartesi 16:10

Okunma:

1820

Yorum:

0     Yorum Yaz

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI (DERNEKLER-2019)

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI (DERNEKLER-2019)
Futbol ailesi ve hakem camiası için Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı ve yeni sezonda üstün başarılar diliyorum.

Dr. Abdurrahman Arıcı TFFHGD Genel Başkanı 
Tüm İslam aleminin, ulusumuzun ve Hakem camiasının Kurban Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.
TFFHGD Ankara Şubesi Başka Ali Uluyol
Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramın mübarek olsun!
Raci Köprülü TFFHGD İzmir Şube Başkanı
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah”a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun…
İsmail Köse TFFHGD Trabzon Şube Başkanı
 
Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle. Kurban Bayramınızı en içten dileklerime kutlarız.
Özgür Uçak TFFHGD Bursa Şube Başkanı

Mübarek Kurban bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!
Ömer Teyfik Özkoç TFFHGD Gaziantep Şube Başkanı

Futbol  hakem camiasının  Kurban bayramını kutlar, sevdikleriyle sağlıklı mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim.
TFFHGD Sakarya Şube Yönetimi
Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim. 
Mehmet Şengül TFFHGD Ordu Şube Başkanı
Mübarek Kurban bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!
Metin Gündüzler TFFHGD Eskişehir Şube Başkanı
 Kurban Bayramı'nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.
Necati Emrah Bayrakçı TFFHGD Denizli Şube Başkanı
Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!
Samet Çiçek TFFHGD Samsun Şube Başkanı
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Ümit Kaya TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı
İslam Aleminin, ulusumuzun, futbol ailesinin ve hakem camiasının mübarek Kurban Bayramlarını kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.
Melahat Öğretmenoğlu TFFHGD Antalya Şube Başkanı
Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!
Tülay Tapçı TFFHGD Adana Şube Başkanı
Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban bayramı dileriz. Hayırlı Bayramlar...
Özhan Kurt TFFHGD Kocaeli Şube Başkanı
Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmıs olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.
Mehmet Aydın TFFHGD Afyonkarahisar Şube Başkanı
Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. 2018 ve gelecek yıllarda hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun!
Bayram Kiraz TFFHGD Genel Merkez Müdürü

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Haşim Pazar TFFHGD Kırklareli Şube Başkanı
 
Gecenin güzel yüzü yüreğinize dokunsun, kabuslar sizden uzakta melekler başucunuzda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, dualarınız kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Alkan Altan TFFHGD Mersin Şube Başkanı
 
Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Mutlu Bayramlar…
Bülent Kılıç TFFHGD Aydın Şube Başkanı
 
Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle…


Adem Nazlı TFFHGD Yozgat Şube Başkanı

Tüm hakem camiamızın Kurban Bayramını en içten dileklerimizle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dileriz. Her şey gönlünüzce olsun!
 
Cihat Çelikdağ TFFHGD Erzurum Şube Başkanı
 
 En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak “merhabadır” bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.
Ali Karatutlu TFFHGD  K.Maraş Şube Başkanı

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, camiamıza yeni sezonda üstün başarılar dilerim.

Murat Kömürcü TFFHGD Gümüşhane Şube Başkanı

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da size ve ailenize mutluluk ve neşe getirmesi dilerim. Kurban Bayramınız mübarek olsun.
Ahmet İlhan Aydın TFFHGD Kütahya Şube Başkanı

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurbɑn Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle, Hayırlı Bayramlar.

İ.Çağlar Uyarcan TFFHGD Manisa Şube Başkanı
 
Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan yüce Allah hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder, Bu hayırlı bayramda dualarımız yüce Allah'a, Mübarek Kurban Bayramınız hayırlara vesile olur inşallah.
Rüstem Benzer TFFHGD Tekirdağ Şube Başkanı
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Arif Ergün TFFHGD Bolu Şube Başkanı

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da size ve ailenize mutluluk ve neşe getirmesi dileriz. Kurban Bayramınız mübarek olsun, yeni sezonda tüm hakem camiasına üstün başarılar dileriz.
Necat Geçer TFFHGD Muş Şube Başkanı
Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban bayramı dileriz. Bayram tüm insanlığa ve camiamıza hayırlı olsun.
Mustafa Sağdıç TFFHGD Isparta Şube Başkanı
 
Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan yüce Allah hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder, Tüm İslam aleminin bayramı mübarek olsun.
Şuayip Çakır TFFHGD Karaman Şube Başkanı

Mübarek kurban bayramınızın hayırlara vesile olmasını, sevdiklerinizle birlikte sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. 

Harun Toplar TFFHGD Tokat Şube Başkanı

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, en başta hakem camiamız olmak üzere, Yüce Türk milletimize ve tüm İslam alemine huzur, sağlık, mutluluk getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim.
 
Çetin Güçyetmez TFFHGD Sivas Şube Başkanı
 
Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…
Nuri Karahançer TFFHGD Kayseri Şube Başkanı
 
 
Rabbim nefsimize celaliyle, kalbimize cemaliyle, hayatımıza hikmetiyle, hatalarımıza rahmetiyle, mahşerde Muhammediyle yardım etsin inşallah. Tüm Ulusumuzun ve hakem camiasının Kurban Bayramlarını tebrik ediyor üstün başarılar diliyorum.
Taner Tuncer TFFHGD Karabük Şube Başkanı

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Futbol ailesinin ve hakem camiamızın Kurban Bayramlarını tebrik ederim.

Bilal Köseoğlu TFFHGD Amasya Şube Başkanı
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah”a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Hakem camiasının Kurban Bayramı Kutlu olsun…
Sezai Damdelen TFFHGD Hatay Şube Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ