" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.39.106
Online Ziyaretçi: 7
Bugün Toplam: 2024
Dün Toplam: 3528
Genel Toplam: 16198635
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KÜTAHYA 2018-2019'A YEMİNLİ GİRDİ

Tarih:

22 Eylül 2018 Cumartesi 23:51

Okunma:

973

Yorum:

0     Yorum Yaz

KÜTAHYA 2018-2019'A YEMİNLİ GİRDİ

KÜTAHYA 2018-2019'A YEMİNLİ GİRDİ
Kütahya hakemleri hem 2018-2019 futbol sezonunu açtılar hem de kokart gecesi düzenlediler.
Simav ilçesinde düzenlenen gecede 60 genç hakemin katıldı ve il hakemliğine terfi eden 16 genç hakem de yemin etti. 
 
Kimler katıldı?

Düzenlenen törene, MHK Bölge Sorumlusu Murat Ilgaz, BHK üyeleri, Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, TFFHGD yöneticileri Aytekin Durmaz, Hakan Sivriservi, Eskişehir şube Başkanı Metin Gündüzler, Balıkesir şube başkanı ve İHK Başkanı, Kütahya ASKF başkanı Murat Cengiz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Sapmaz ve genç hakemlerle davetliler katıldı.
 
 Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törende açılış konuşmasını Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği Kütahya Şube Başkanı Ahmet İlhan Aydın yaptı. Aydın "Futbol bütün güzellikleriyle hayatımıza renk katmaya devam ediyor. Bu sezonunda aynı heyecanını hep birlikte yaşama ümidiyle 2018-2019 futbol sezonu hepimize hayırlı olsun" dedi.
Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, ev sahipliğini yaptığı organizasyonda, 2018-2019 futbol sezonunun hayırlı olması dileklerinde bulundu.
 
MURAT ILGAZ: KLASMAN SAYINIZ YETERLİ DEĞİL!

Merkez Hakem Kurulu Bölge Sorumlusu Murat Ilgaz törende yaptığı konuşmada, Simav'ın çok güzel bir ilçe olduğunu ve burada bulunmaktan gurur duyduğunu ifade etti. Ilgaz "Sevgili Kütahyalılar, biliyorsunuz geçen sezon sizin için son derece başarılı geçti. İlçede bir C hakeminiz var, şu anda ilde maç yönetiyor, keşke burada olup şiltlerini alabilselerdi. Umuyorum ki bu 4 sayısı yeterli değil, bu güzel ilimiz daha da fazlasını hak ediyor. Nasip olursa biz ya da bizden sonra gelecekler de mutlaka şehre sahip çıkacaklar ve futbol açısından gelişimini sağlayacaklardır" diye konuştu.


Hakem adaylarının yemin töreni öncesi bir konuşma yapan, Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Cengiz, Türkiye amatör spor kulüpler konfederasyonu olarak bir aile olduklarını ifade etti. Cengiz "Bu ailenin içerisinde sizlere, ailenizle birlikte spor camiasına yeni sezonda federasyonumuz ve yönetim kurulumuz adına hepinize başarılar diliyorum" dedi.
Simav'da düzenlenen kokart töreni, aday hakemlikten il hakemliğine terfi eden 16 genç hakemin ant içmesiyle ve kokartlarını almasıyla sona erdi. Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ