" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.239.242.55
Online Ziyaretçi: 15
Bugün Toplam: 1753
Dün Toplam: 9329
Genel Toplam: 20680593
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KÜTAHYA 3 SENEDE NELER YAPTI?

Tarih:

16 Aralık 2020 Çarşamba 16:05

Okunma:

12213

Yorum:

0     Yorum Yaz

KÜTAHYA 3 SENEDE NELER YAPTI?

KÜTAHYA 3 SENEDE NELER YAPTI?
Dernek şubelerinin görev süreleri olan 3 yıl ile yüzleşmeye devam ediyorlar.
Bugün TFFHGD Kütahya şubesini mercek altın aldık.
TFFHGD Kütahya Şube Başkanı Ahmet İlhan Aydın’a sorduk bakın bizlere neler söyledi..
 
AYDIN: KATKI PAYINI DÜŞÜRDÜK
*TFFHGD Kütahya yönetimi olarak göreve başladığımızda dernek aidatlarını yüzde 10’dan yüzde 5’e düşürerek üyelerimize katkı sağladık.
*Dernek binamızı daha kullanışlı ve kira olarak daha uygun olması için ilk önce Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde, sonrasında Kütahya Belediyesinden daire kiralayarak dernek adına katkı sağladık.
*Etkinliklerde kullanılmak üzere dönemin İl Hakem Kurulu, dernek yönetimi ve klasman hakemlerinin katkılarıyla mikrofonlu hoparlör seti alıp dernek demirbaşı olarak kazandırdık.
*Görev süremiz boyunca klasman koşularına giden hakemlerimize yemek ikramında bulunmaya özen gösterdik.
*2018/2019 futbol sezonu açılışına MHK 2.Bölge Sorumlusu Sn. Murat ILGAZ, Bölgesel Kurul Üyesi Sn. Mesut ÇARIK, TFFHGD Genel Başkan Vekili Sn. Aytekin DURMAZ, TFFHGD Disiplin Kurulu Başkanı Sn. Hakan SİVRİSERVİ katılmıştır. Simav ilçemizde yemekli olarak düzenlenen gecede 21 aday hakemimize kokart töreni düzenlenmiştir. Ayrıca açılışa katılanlara hatıra olarak tişört hediye edilmiştir.
*2018/2019 futbol sezonu sonunda 2. Bölge Geleneksel Futbol turnuvası 9 ilimizin katılımı ile ilimizde gerçekleştirilmiştir. Turnuvanın 1. Günü TFFHGD Genel Başkanımız, TFF Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman ARICI ve TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Şahin’in ve turnuvada mücadele eden tüm illerimizin katılımlarıyla yemekli kokart gecesi düzenlenmiştir. Turnuvanın 2. Günü ilimize MHK başkan vekili ve 2. Bölge sorumlusu Sn. Mustafa ÇULCU masterlar müsabakası ve kupa törenine katılmıştır.
*Sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilimizde bulunan huzurevini ziyaret gerçekleştirdik ve düzenli olarak bu tarz etkinliklere devam etme kararı aldık.
*Üyelerimiz arasında arkadaşlığı ve iletişimi arttırma adına kış dönemlerinde sinema geceleri ve çiğ köfte partileri düzenledik.
*2019/2020 futbol sezonu açılışı ve akabinde kokart gecesi düzenleniş olup kokart gecesine, TFFHGD Genel Başkanımız ve TFF Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman ARICI ile kıymetli eşi Kadriye ARICI, TFFHGD Genel Başkan Vekili ve 2.Bölge Bölgesel Kurul Üyesi Aytekin DURMAZ ve kıymetli eşi, 2.Bölge Bölgesel Kurul Üyesi Hakan SİVRİSERVİ ve kıymetli eşi ve TFF Antalya Temsilcisi Meryem HALDAN katılım sağlamıştır. Kokart gecesinde 29 aday hakemimiz il hakemliğine terfi etmiştir.
*Görev süremiz boyunca üyelerimizin özel günlerinde yanlarında olarak destek olmaya çalıştık.
Bizlere bu süreç içerisinde katkı sağlayan herkese ve camiamıza sonsuz teşekkürler ediyorum.


Dr. Abdurrahman ARICI TFFHGD GENEL BAŞKANIAytekin DURMAZ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI 2.BÖLGE SORUMLUSU
 


Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ