" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.167.15.6
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 6036
Dün Toplam: 7487
Genel Toplam: 15209971
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

METİN TOKAT ANKARA'DAN SES VERDİ!

Tarih:

07 Aralık 2017 Perşembe 00:01

Okunma:

2219

Yorum:

0     Yorum Yaz

METİN TOKAT ANKARA'DAN SES VERDİ!

METİN TOKAT ANKARA'DAN SES VERDİ!
Derneklerin seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte camiada hareketlilik yaşanacağını yazmış ve yöneticilerin seçimlere müdahil olmamaları gerektiğini vurgulamıştık.
 
Bu haberimize ilk önce TFFHGD eski Genel Başkanı ve MHK üyesi Metin Tokat kulak verdi ve 6 Aralık Çarşamba günü MHK kasım ayı eğitim seminerinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 
Tokat, konuşmasında üstüne basa basa haykırdı;  Bizler asla “müdahil” olmayacağız. Bireylerin özgür iradeleriyle istediği adaya oy versinler. Daha iyi hizmet vereceğine inanan aday olur seçilirse de sonuna kadar yanlarında olacağız. Hiç bir yönlendirmemiz yoktur ve de olmayacaktır. İsteyen herkes planını ve projesini hazırlasın işte meydan dedi.
Ağzına yüreğine sağlık Sayın Metin Tokat.. Seni tebrik ediyoruz. İşte yönetici böyle olmalı. İnşallah söylem ile eylem aynı olur. Olmaz ise sayfalarımız sözün peşine düşer. Bunu da bilesiniz..
 
Bu konuda diğer MHK üyelerinden de böyle açıklamalar bekliyoruz. Bakalım Türkiye bu sese kulak verecek mi? 

Etiketler:

YORUMLAR

Celalettin Ülgen
TFFHGD Ankara Şubesi için en iyi aday Sayın Ahmet HURMA hocamızdır. Çalışkan, dürüst ömrünü derneğe adamış bir kişidir. Kendisini başkan olarak görmek istiyoruz.
14 Aralık 2017 Perşembe 16:40

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ