" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.185.49
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 977
Dün Toplam: 7012
Genel Toplam: 15186641
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

MHK- BHK- İHK MESAJ

Tarih:

27 Aralık 2012 Perşembe 02:15

Okunma:

6155

Yorum:

0     Yorum Yaz

MHK- BHK- İHK MESAJ

MHK- BHK- İHK MESAJ

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin, habercisidir. 2013 yılı da ülkemize, spor ailesine ve tüm hakem camiasına huzur ve mutluluk getirmesini diler, sağlıklı ve başarılı günler temenni ederim.Zekeriya Alp
MHK Başkanı
Değişmez kural, değişmez kuralın olmayacağıdır... 2013 yılının en mutlu değişimlerle başarı ve sağlık getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.


Yüksel Okçuoğlu
MHK Bşk. Vekili

Düşüncelerimiz sevgiyle oluşmalı, sevgilerimiz düşünceyle...  2013 yılında en olumlu, en verimli ve hayatı kavrayan, anlamını çoğaltan tüm sevgiler sizinle olsun... Mutlu yıllar.


Seyfi Gözaydın
MHK Üyesi

 
Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan... Gelecek yılın sevgilerin en güzeli mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle camiamıza İyi yıllar diliyorum.
Hamza Işın
MHK Üyesi
 
Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır...  Nice mutlu yıllar.

Ünsal Çimen
MHK Üyesi

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunuzun bir  ömür boyu devam etmesini, yaşantınızda hiç bir şeyin sizi üzmemesini diler ve yeni yılınızı candan kutlarım..

Turgay Güdü
MHK Üyesi
Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını, yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılınız kutlu olsun..


Sadettin Güler
MHK Üyesi

’Hepimize ve öncelikle camiamıza, sevdiklerimize 2013 yılının başta sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini dilerim…İnşallah her şey istediğimiz gibi olur, mutlu yıllar…’’

Burçin Keskin
Hakem İşleri Müdürü

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle... Nice mutlu yıllara...


Üzeyir Akdi
Tokat İHK Başkanı
2013 yılının Türkiye için umutlu, bereketli, 2012’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını;  herkes için sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini dileriz... Yeni Yılınız Kutlu Ve Mutlu Olsun.
Süleyman Güneş
Afyonkarahisar İHK Başkanı

İşte sonunda buldum. Neyi mi?.. Size gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; mutlu yıllar...
Tuncer Arslan
Mersin İHK Başkanı

Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli,2012’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olur inşallah... Nice Yıllara...

Mehmet Yapıcı
Adıyaman İHK Başkanı

  Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar..


Mustafa Arslan
İzmir İHK Başkanı ve Üst Klasman Gözlemcisi
Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer inanın hakem camiası hep aklımda. Yeni yılda da dostluklarımızın daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllar.


Turgut Sığıç
Ankara İHK Başkanı
 
Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.Oğuz Uğurlu
İstanbul İHK Başkanı ve Ulusal Gözlemci

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Hakem camiasının yeni yılı kutlu olsun.
Kerim Akdülger
11. Bölge BHK Üyesi ve Ulusal Gözlemci

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

Erol Pesen
11. Bölge BHK Üyesi

2013 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Yusuf Say
Kocaeli İHK Başkanı

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..
Okandan Çekver
Edirne İHK Başkanı

Bir gül olmak isterdim dalımdan koptuğum an yalnız camiam için kopayım ve yalnız onların avuçlarında solayım.. Herkesin yeni yılını kutlar sağlıklı ve mutlu yıllar dilerim.
Fahir Ersoy
BHK Üyesi ve Ulusal Gözlemci

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!Akif Uğurdur
Manisa İHK Başkanı ve Ulusal Gözlemci

İnsan, Armağanını Kalbi ile Birlikte Vermezse Ne Değeri Vardır. Yeni Yıllar Allah'ın Bizlere Verdiği Armağandır. En Mutlu Günler Sizinle Olsun..Mutlu Seneler...

Hayrettin Çağın
Amasya İHK Başkanı ve Ulusal Gözlemci

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle…
Sinan Baş
 
Denizli İHK Başkanı ve Ulusal Gözlemci

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle hakem camiasının yeni yıllarını kutluyor sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerini diliyorum.
Mehmet Alemdar
Sakarya İHK Başkanı ve Ulusal Gözlemci
Geleceği oluşturacak her yeni yılın bir önceki yıldan daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle camiamıza Mutlu Yıllar diliyorum.
Ayhan Şentürk
Bolu İHK Başkanı ve Ulusal Gözlemci
Yeni Yılda; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez... Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine... MUTLU YILLAR.
Mücahit Tatar
Aydın İHK Başkanı
Yeni Yılda Melekler Sihrini Göstersin Ve Bütün Neşe Ve Mutluluklar Sizin İçin Gelsin. Mutlu ve sağlıklı yıllar sizlerle olsun.

Nizamettin Çakan
Isparta İHK Başkanı

2012 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak.2013 yılı hakem camiasına daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. İyi seneler dilerim.
Lokman Top
Kütahya İHK Başkanı
Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim.
Kamuran Aydoğan
Mardin İHK Başkanı
 Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, insanların huzur içinde yaşayacağı bir yıl olması dileğiyle tüm ülkemiz insanının ve hakem camiasının yeni yılı kutlu olsun.
İkram Özlük
Bitlis İHK Başkanı
2012 yılını acılarımızla, sevinçlerimizle geride bırakıyoruz. 2013 size ve sevdiklerinize daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir.
Ceyhun Güngör
Muğla İHK Başkanı
Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!
Metin Cevahir
Zonguldak İHK Başkanı

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım olsun.. Hakem camiasına Nice başarılı ve sağlıklı yıllar diliyorum.

Mustafa Kemal Demirışık
Karabük İHK Başkanı

2013 yılı size ve ailenize sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirmenizi tüm kalbimle diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
Şükrü Okur
Aksaray İHK Başkanı
Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepimizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..
Hasan Kırbıyık
Çanakkale İHK Başkanı
Yeni yılın başta tüm sevdiklerinizle beraber Sağlıklı, Huzurlu, Mutlu, Sevgi ve Saygı çerçevesinde geçmesini ve 2013 yılında tüm Hakem ve Gözlemcilerin başarılı bir sezon geçirmesi temennisiyle yeni yılımız kutlu olsun.


ADANA İHK
  Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış dolu günler diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin olmadığı, insanların kardeşçe bir arada yaşadığı bir yıl ve yıllar diliyorum.


Recai Yaşar
Eskişehir İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci
Bulutsuz gökyüzü sizin olsun demiştim; ümitleriniz solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmamanız ve hayallerinize kavuşmanız dileğiyle.. Tüm hakem camiasının yeni yılı kutlu olsun.

Hüseyin Kuzuoğlu
Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi ve Ulusal Gözlemci
Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarızhttp://www.forumlord.net/images/smilies/nokta.gif Her şey gönlünüzce olsun!

M.Fahri Ovacık
Bursa İHK Başkanı


Tüm hakem camiasının yeni yılını kutlar aileleriyle birlikte mutlu bir yaşam sürmelerini diliyorum.
Halil Baylan Şanlıurfa İHK Başkanı


Etiketler:

YENİ YIL MESAJI

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ