" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.221.147.93
Online Ziyaretçi: 15
Bugün Toplam: 4053
Dün Toplam: 8795
Genel Toplam: 15182705
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

MUŞ 2017-2018'DE ÇOK İDDİALIYIM DİYOR

Tarih:

14 Eylül 2017 Perşembe 20:12

Okunma:

1510

Yorum:

0     Yorum Yaz

MUŞ 2017-2018'DE ÇOK İDDİALIYIM DİYOR

MUŞ 2017-2018'DE ÇOK İDDİALIYIM DİYOR
MUŞ FUTBOL HAKEMLERİ 2017-2018 SEZONUNA MERHABA DEDİ

Muş Futbol Hakem ve Gözlemcileri 2017-2018 Futbol Sezonu açılışını yaptı.
Muş Şehir Stadyumunda yapılan sezon açılışına taban birliklerinin eksiksiz katılması takdire şayandı. Sezon açılışına katılanlar arasında TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi, 14.Bölge Sorumlusu ve Muş Şube Başkanı Ferzende Emre, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Hamdullah Kardaş, ASKF Başkanı Kemal Türkan, Futbol İl Temsilcisi Aytaç Koyuncu, Spor Şube Müdürü Murat Karataş, TÜFAD Başkanı Alparslan Has, Bölge Eğitimcisi Ayhan Göksun, Dernek Yönetimi, İl Hakem Kurulu Başkanı Ümit Yıldırak ve Üyeleri, Çok sayıda hakem ve gözlemciler katıldı.
Açılış öncesinde Muş şube başkanlığının hakem ve gözlemcilere yaptırdığı TFF yazılı tişört, şort ve tozluk hediye edildi.

Açılış sunuculuğunu Ulusal Hakemlerden Mehmet Şükrünün üstlendiği programda ilk konuşmayı TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi, 14.Bölge Sorumlusu ve Muş Şube Başkanı Ferzende Emreyaptı. Sayın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüm, ASKF Başkanım, Futbol İl Temsilcim, Bölge Eğitimcisi, TÜFAD Başkanı, Spor Şube müdürüm, yönetim kurulu üyelerim İl Hakem Kurulu Başkanı ve Üyeleri, çok kıymetli misafirler, gözlemci abilerim, sevgili hakem kardeşlerim ve basınımızın güzide mensupları.
2017-2018 Futbol Sezonunu İlimize ve Türk futboluna hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak sezon açılışımıza hoş geldiniz. Sözlerimin başında Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman Arıcı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin sizlere selamlarını iletmemi istediler, sezon açılışımızın hayırlı olması temennisinde bulundular.
Sevgili hakem kardeşlerim biz dernek yönetimi olarak her zaman sizlerin yanında olduk bundan sonrada yanınızda olmaya devam edeceğiz inşallah. Hakemlik çok güzel bir meslek bu işi severek ve isteyerek yaptığınız zaman hedeflediğiniz yerlere ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz, şunu iyice bilmenizi isterim çıktığınız müsabakalarda adil olun, tarafsız olun ve cesaretli olun, unutmayınız ki cesareti olmayanın adaleti olmaz. Buradan öncelikle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Hamdullah Kardaş beye ve ekibine teşekkür etmek istiyorum çünkü eğitim toplantılarımızda ve yer konusunda her zaman bizlere yardımcı olmuşlardır.
ASKF ve Futbol İl Temsilcisine de ayrıca teşekkürlerimi sunarım geçmişte çok az müsabakalar ile hakemlerimiz kendilerini yetiştirmeye çalışıyorlar dı, Ancak son zamanlarda müsabakaların daha fazla olması ve oynanması onların gayretleri ile gerçekleşmektedir. Bir Teşekkürü de İl Hakem Kurulu Başkanı ve Üyelerine iletmek istiyorum tüm özverileri ile hiçbir karşılık beklemeksizin gecelerini gündüzlerine katarak bu görevi isteyerek yapmaktadırlar kendilerini kutluyorum. Sözlerimi çok fazla uzatmadan tekrardan 2017-2018 Futbol sezonunun hayırlara vesile olmasını diliyor, kazasız belasız bir sezon geçirmenizi Yüce Mevlamdan niyaz eder başarılar dilerim dedi.
Sırasıyla İHK Başkanı Ümit Yıldırak, ASKF Başkanı Kemal Türkan, Futbol İl Temsilcisi Aytaç Koyuncu, Bölge Eğitimcisi Ayhan Göksun ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Hamdullah Kardaş birer konuşma yaparak yeni sezonda hakemlere başarı temennisinde bulunarak her zaman hakemlerin yanlarında olacaklarını söylediler.
Açılış programının sonunda dernek üyesi çocuğu olan Edip Kırıktaş ve düğünü olan Gürkan Tanoğlu’na Dernek tarafından birer altın ile ödüllendirildiler. Açılış programından sonra dernek tarafından açılışa katılan tüm konuklara ve üyelere çeşitli ikramlarda bulunuldu. 


Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ