" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.39.106
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 2035
Dün Toplam: 3528
Genel Toplam: 16198646
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

MUŞ CANI GÖNÜLDEN İSTİYOR!

Tarih:

25 Eylül 2018 Salı 00:19

Okunma:

1167

Yorum:

0     Yorum Yaz

MUŞ CANI GÖNÜLDEN İSTİYOR!

MUŞ CANI GÖNÜLDEN İSTİYOR!
Muş Hakemlerinin açılışı Türkiye’de çok konuşulacağa benziyor.
Daha önce dernek başkanlığı yapan şuan için klasman temsilcisi olan Ferzende Emre sürekli proje üreten vede hep hayırlı işler peşinde koşan biri. Aslında onun için çok özel bir sayfa açmam lazım. Türkiye’de Talat Akbulut ile yetimhanede(Farklı illerde) büyüyen biri. Ama o hiç o günlerini unutmamış eline tek kuruş geçse direk yetimhaneye konuyor. Orada dernek kurmuş ve başkanlığını yapıyor. O kimsesiz çocuklar için kendini adamış.

Ferzende Emre’nin parlak fikirlerinden biri de sezon açılışında gerçekleşti. 27 Eylül’de açıklanacak olan 2024 Avrupa Futbol Şampiyonasına Ülkemizin ev sahipliği yapmasını canı gönülden arzu ederek MUŞ’TAN SESLENDİLER” Gelin birlikte paylaşalım..

Muş ili hakemleri ve gözlemcileri 2018-2019 Futbol Sezonuna merhaba dedi.

Açılışa Hakemler Derneği Başkanı Necat Geçer, İl Hakem Kurulu Başkanı Ümit Yıldırak, ASKF Başkanı Kemal Türkan, Futbol İl Temsilcisi Aytaç Koyuncu, Bölge Eğitimcisi Ayhan Göksun, Klasman Temsilcisi Ferzende Emre yanı sıra çok sayıda hakem ve gözlemci katıldı.

Sırasıyla Dernek Başkanı, İHK  Başkanı, ASKF Başkanı ve diğer katılımcılar 2018-2019 futbol sezonunun başarılarla dolu, fairplay oyun  çerçevesinde geçmesi temennisinde bulundu.
Kısa bir konuşma yapan Klasman Temsilcisi Ferzende Emre 27 Eylülde açıklanacak olan 2024 Avrupa Futbol Şampiyonasına Ülkemizin ev sahipliği yapmasını canı gönülden arzu etmekteyiz. Onun için bizlerde Muş ili hakem ve gözlemci  camiası olarak BİRLİKTE PAYLAŞALIM dedik.

Yapılan konuşmaların ardından dernek tarafından çeşitli ikramlarda bulunarak açılış sonlandırıldı.
Tebrikler MUŞ.. 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ