" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.87.253.202
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 5533
Dün Toplam: 5976
Genel Toplam: 15441175
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

NİĞDE GÜZELLİK YAŞATMAYA DEVAM EDİYOR

Tarih:

10 Kasım 2017 Cuma 09:19

Okunma:

1447

Yorum:

0     Yorum Yaz

NİĞDE GÜZELLİK YAŞATMAYA DEVAM EDİYOR

NİĞDE GÜZELLİK YAŞATMAYA DEVAM EDİYOR
Hakemlik camiasında “ huzur” sözkonusu olunca belki de ilk akla gelen illerden birisi Niğde. İl Hakem Kurulu ve dernek yönetiminin mükemmel işbirliği ve hakem ve gözlemcilerinin birbirlerine olan saygı ve sevgileri gerçekten üst düzeyde. Bunda İHK başkanı Muzaffer GÜNEŞ ve Dernek Başkanı Eser ETİ nin önemli oranda payı var.
Ortamda huzur olunca sonuçları da ortaya çıkıyor tabi. Bu yıl Bölgesel hakem kategorisine iki, Bölgesel yardımcı kategorisine bir hakem kazandırdılar. Ayrıca alttan gelen çok sayıda genç ve yetenekli hakemlerin varlığı hedefleri de yükseltiyor.
Niğde Derneğinin haberlerini daha önce de yaptık. Hakemlere verdikleri güzel hediyelerle dikkat çeken bir yönetim. Bu yılda bizi şaşırtmadılar ve yaklaşık 50 üyeye dünyaca ünlü bir markanın eşofman takımını hediye ettiler.
Şube Başkanı Eser ETİ, küçük il olmalarının ekonomik dezavantajını umursamadan, sponsor çalışmaları ile hakemlerini mutlu etmeyi amaçladıklarını söylüyor ve iddia ediyor. Hakemlerden aldığımız bağışın çok daha fazlasını onlara geri veriyoruz diyor.
Sadece bu değil tabi. Dernekçiliğin en önemli misyonu olan sosyal ilişkiler konusunda da hiçbir şeyin atlanmadığını söylüyor.
Bu hafta Niğde için hareketli oldu. Sezon açılışı, kokart töreni, eğitimler derken birde sürprizle karşılaştılar. MHK başkan vekili ve Bölge Sorumlusu Niğde yi ziyarete gitti. Niğde de bir gün geçiren DÖLKELEŞ;  İHK ile istişare yaptı, Niğde yi gezdi ve hakemlerle bir söyleşi gerçekleştirdi. Niğde Honour Otelde gerçekleşen söyleşide Bedri Dölkeleş ile  sohbet etme fırsatı yakalayan genç hakemler bu organizasyonda çok mutlu oldular.
Umarız böyle değerli yöneticiler sayesinde illerdeki hakem camiaları hep huzur ve mutluluk içinde hakemliklerini yaparlar… 

Etiketler:

YORUMLAR

HAKAN YILMAZ
NİĞDELİ EN ESKİ İL HAKEMİ OLARAK, ÖNCELİKLE SAYIN ERCAN HOCAM GÜZEL DUYGU VE GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.DEDİĞİNİZ GİBİ \"NİĞDE\'DE GÜZEL ŞEYLER OLUYOR\" İNŞALLAH DAHADA GÜZEL OLACAK, NİĞDE DEMEK HUZUR, SAYGI VE SEVGİ DEMEK,HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ BİZLERE BU GÜZEL HEDİYELERİ LAİK GÖREN SAYIN BAŞKANIMIZ ESER ETİ VE YÖNETİMİNE,BİZLERE Bİ BABA GİBİ YAKLAŞAN İL HAKEM KURULU BŞK.MUZAFFER HOCAMIZA, BİZLERİ ONURLANDIRAN BÖLGE SORUMLUMUZ SAYIN BEDRİ HOCAM TEŞEKKÜRLER. İNŞALLAH GENÇLERİMİZ SAYESİNDE NİĞDE\'MİZİN ADI ÜST KLASMANLARDA DA DUYULACAK.
10 Kasım 2017 Cuma 15:37
YUSUF ŞAHLIOĞLU
Eşofman takımı hediyesinden dolayı derneğimize çok teşekkür ederim.Emeği geçen arkadaşların eline, diline, yüreğine sağlık.
10 Kasım 2017 Cuma 14:01

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ