" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.87.253.202
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 5466
Dün Toplam: 5976
Genel Toplam: 15441108
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

NİĞDE RAMAZAN KAYA'YI SEÇTİ

Tarih:

12 Ocak 2018 Cuma 22:18

Okunma:

1220

Yorum:

0     Yorum Yaz

NİĞDE RAMAZAN KAYA'YI SEÇTİ

NİĞDE RAMAZAN KAYA'YI SEÇTİ
Niğde Şubesi Olağan Genel Kurulunu 11.01.2018 Perşembe Günü yaptı. Tek liste ile girilen Genel Kurul sonucunda , Bölgesel Hakem Ramazan KAYA’ nın başkanlığını üstlendiği liste katılan üyelerin tamamının oyu ile seçildi.
Divan Başkanlığını  İl Hakem Kurulu Başkanı Muzaffer GÜNEŞ’in üstlendiği Genel Kurulda kardeşlik ve huzur havası hakim oldu. Muzaffer GÜNEŞ öncelikle bir önceki yönetime 3 yıl boyunca gösterdikleri fedakarlıklardan dolayı teşekkür etti.
Bir önceki şube Başkanı Eser ETİ yaptığı konuşmada aslında Niğde’ nin başarı sırrını da vurgulamış oldu. Dernek Başkanlığının yaratıcılık ve emek işi olduğunu vurgulayan Eser ETİ, 3 yıl hizmet ve projeler için oldukça uzun bir süre, bir süre sonra insanın yaratıcılık gücü azalıyor bu nedenle yeni bir ekip insanlar için her zaman yeni fikirler ve yeni projeler anlamına geliyor. Bu nedenle dönemlik yönetim işini Niğde’nin bir geleneği haline getirdik. Bunun da olumlu sonuçlarını daha önce de yaşadık ve gördük dedi.
Yeni Şube Başkanı Ramazan KAYA ‘nın yıllardır bu camia için çalıştığını ve bu görevi laikiyle gerçekleştireceğine inandığını belirten Eser ETİ, tüm üyelere verdikleri destek için teşekkür etti.
Yeni seçilen Şube Başkanı Ramazan KAYA da yaptığı konuşmada, üyelerin teveccühüne teşekkür ederek konuşmasına başladı. Niğde’ de bu güne kadar çok değerli insanların görev yaptığını, kısıtlı imkanlara rağmen emek ve özveri ile çok güzel işlerin yapıldığını ve herşeyden önemlisi, huzurlu ve kardeşçe yaşanılan bir camia ortaya çıkarıldığını belirtti. Bu işte emeği geçen başta Eser ETİ ve Muzaffer GÜNEŞ olmak üzere tüm üyelere teşekkürlerini sundu.
İyi dilek ve temennilerle kurul tamamlandı.

Niğde Şubesi Yeni Yönetim Kurulu

Başkan : Ramazan KAYA
Üyeler : Ramazan ÇOBAN,  Kemal SAVAŞ, Mehmet Ali KARACA, Necmi AKINCI
Genel Merkez Delegeleri:,
1-Eser ETİ
2-Hakan YILMAZ Etiketler:

YORUMLAR

HAKAN YILMAZ
BAYRAĞI DEVREDEN VE DEVRALAN BU İKİ YÜREĞİ VE GÖNLÜ GÜZEL İNSAN SEVİLİYORSUNUZ.BAŞARILAR
16 Ocak 2018 Salı 08:27
Musa ertene
Hayırlı olsun yeğnim allah utandırmasın
13 Ocak 2018 Cumartesi 06:06

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ