" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.221.147.93
Online Ziyaretçi: 16
Bugün Toplam: 4377
Dün Toplam: 8795
Genel Toplam: 15183029
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ORDU'DA DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR!

Tarih:

09 Eylül 2017 Cumartesi 20:34

Okunma:

2211

Yorum:

0     Yorum Yaz

ORDU'DA DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR!

ORDU'DA DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR!
Ordu ilkleri yaşatmaya devam ediyor. TFFHGD Ordu şubesi ve İHK elele vererek Ordu ilinde olmayan, aslında olması gereken etkinlikleri yaparak tüm dikkatleri üstüne çekmeye devam ediyorlar.

Ordu hakem camiası MHK’ya özendi ve hakemlerini kampa aldı..!

Kampa 93 hakem katıldı. Kampta hakemlere tek tip eşofmanlar dağıtıldı. Kamp Büyük Şehir Belediyesi Ünye Yunus Emre Gençlik Kampında gerçekleşiyor.

Kampta 3 gün boyunca;  aylık EPAK çalışması, değişen oyun kuralları, talimatlar, ilkyardım, sporcu sağlığı konularında bilgilendiriliyorlar.

Hakem kampını Kimler ziyaret etti?

Ünye’de yapılan hakem kampını Büyük Şehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Civelek, İl Gençlik Müdürü Mustafa Genç, AŞKF Başkanı Mustafa Kılıç,  Sekreter Metin Kır, TÜFAD Başkanı Turgut Kır, Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osman ziyaret etti.

İHK Başkanı Kahraman Minnet, kendilerine bu imkanı sağlayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a teşekkür etti ve bu tür etkinliklerin devam edeceğini, hakemlerin çok mutlu olduğunu, Ordu ilinin hakemlerinin daha yukarılarda olması gerektiğini ve tüm çalışmalarının bu doğrultuda olduğunu söyledi. Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ