" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.39.106
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 2094
Dün Toplam: 3528
Genel Toplam: 16198705
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ORDU ÖYLE BİR GECE YAPTI Kİ..!

Tarih:

29 Aralık 2018 Cumartesi 15:38

Okunma:

1496

Yorum:

0     Yorum Yaz

ORDU ÖYLE BİR GECE YAPTI Kİ..!

ORDU ÖYLE BİR GECE YAPTI Kİ..!
TFFHGD ordu şubesi yaptığı muhteşem organizasyon ile tüm dikkatleri üstüne çekti.
Ordu TFFHGD Şubesi tarafından organize edilen "Birlik , beraberlik ve Dayanışma"gecesi 28 Aralık 2018'de Ordu Padya Otel’de gerçekleştirildi.
Geceye Ordu Valisi Seddar Yavuz,Büyükşehir Belediye Başkanı  Engin Tekintaş, TFFHGD Genel Başkanı Dr Abdurrahman Arıcı ve kıymetli eşleri,Büyük Şehir Belediyesi Genel Sekreteri  Bülent Civelek,Altınordu Belediye Başkanı Celâl Tezcan,Merkez Hakem Kurulu Üyesii ve Bölge Sorumlusu Alican Lakot,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç,Süper Lig Hakemi Barış Şimşek,TUFAD Başkanı  Turgut Kır,ASKF Genel Sekreteri  Metin Kır,Futbol İl Temsilcisi  Ali Osman Osma,Samsun Il Hakem Kurulu ve Dernek Şube Yönetim Kurulu,Trabzon Il Hakem Kurulu,Futbol Taban Birlikleri,Kulüp Yoneticileri, Gözlemci ve hakemler katıldılar.Gece konuşmaların ardından,plaket töreniyle devam etti.Ardından çekiliş yapıldı.Kanun Üstadı Özdemir Hafızoğlu'nun mini konseriyle devam eden gecenin ilerleyen saatlerinde saz ve söz sanatçılarının konseriyle devam etti.

Bir Yorum

Ordu yine yapacağını yaptı..! Son yıllarda Kahraman Minnet’in İHK Başkanı olmasından sonra adeta Ordu’ya bir sihirli el değdi. Ordu ili tarihinde görmediklerini görmeye başladı. Sene başı kamplara gitti. Klasmanlarda daha fazla hakem vermeye başladı. Bunları yaparken de kişilerin cebinden tek kuruş para çıkmıyor.

Camiada bazı insanlar var burunlarından tek kıl aldırmayan. Adamlar süper lig’de görev yapmış dernek başkanları var. Mesela Türkiye’nin en büyük ili olan İstanbul..Pastadaki payı en çok götürenler bu ilde.. Hadi bakalım Süleyman Abay Kahraman Minnet’in yaptığını da yap da görelim. Adam belediyede MEMUR. Ama yaptıklarına bakın.. Bunları siz yapamazsınız.. Hadi yapın bizde sizleri alkışlayalım.. İstanbul ile ilgili çok yakında sürpriz haberler duyacaksınız. Duyduğunuzda “vay be”diyeceksiniz..
Olaya birazda farklı bir açıdan bakalım..  İzmir’de Raci Köprülü iyi bir dernekçi. Mesela bu görevde MHK üyesi Erol Ersoy olsaydı o da bir şey yapamazdı. Niye yöneticilik apayrı bir olgu. Ersoy’un da bazı becerileri var onu da ilerleyen günlerde sizlere paylaşacağız. Bakalım ne marifetleri varmış?

Aslında her ile bir KAHRAMAN Minnet lazım. Helal olsun. Protokole bakıyorsunuz ilin en tepesindeki isimler gecede. Bunu herkes başaramaz tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

  
Etiketler:

YORUMLAR

Karadenizin incisi
Kahraman baskan goreve geldigi gunden itibaren Turk hakemligi ve Ordu hakemligi adina guzel isler gerceklestirdi ve camiasi her gecen yilda daha da buyuyor Ordu hakemliginin en ust seviyeye gelmesi icinde ne gerekirse yapacagindan suphem yok ordu Minnete, Minnet ordu ya hatta Turk hakemligine lazim seninle gurur duyuyoruz Kahraman Baskan yolun acik olsun
02 Ocak 2019 Çarşamba 22:22
Spor Camiası
Uzun zamandır yakinen takip ettiğim TFFHGD Ordu Şubesi yine güzel bir organizasyon gerçekleştirdi. Son bir kaç yıldır hakem ve spor camiası adına mükemmel işler yapılıyor. Birlik ve beraberliğiniz daim, işleriniz hep yolunda gitsin güzel insanlar.
31 Aralık 2018 Pazartesi 13:55
karadeniz hakemi
valla orduya bakmaktan işimize bakamaz olduk:))bence kahraman hocayı ve Mehmet şengülü incelemek lazım..adamlar devamlı birşeyler yapmak için mücadele veriyorlar..ya bizimkiler...bana kimse dokunmasın..ercan hocam doğru yazmışşın her ile kahraman hoca gibi adam gibi adam lazım...orduda olmak vardı...
31 Aralık 2018 Pazartesi 13:52

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ