" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.204.55.168
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 11484
Dün Toplam: 8925
Genel Toplam: 18736513
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ORDU'YA YENİ NEFERLER GELDİ!

Tarih:

12 Ocak 2020 Pazar 01:21

Okunma:

1289

Yorum:

0     Yorum Yaz

ORDU'YA YENİ NEFERLER GELDİ!

ORDU'YA YENİ NEFERLER GELDİ!
Ordu ilinin etkinlikleri tam gaz devam ediyor.
TFFHGD Ordu Şube ile Ordu İHK tarafından İl Hakemliğine terfi kokart töreni ve dayanışma gecesi gerçekleşti.
Geceye katılanlar arasında TFFHGD Genel Başkanı Dr.abdurrahman Arıcı ve MHK Bölge sorumlusu Turgay Güdü de yer aldı. 

Ceren Özdemir unutulmadı..!

Yapılacak kokart töreni için Ordu’ya gelen  Genel Başkan Arıcı, Ordu’da evinin önünde öldürülen ve tüm Türkiye’yi yasa boğan Ceren Özdemir’in Ulubey İlçesine bağlı Kumanlar Mahallesinde bulunan kabristandaki mezarını ziyaret etti. Ceren Özdemir’in mezar ziyaretine; Dr. Abdurrahman Arıcı ve eşi Kadriye Arıcı, TFF Dış İlişkiler Kurulu Üyesi  Av. Buse Arıcı, tüm Kadın Hakemleri temsilen TFFHGD Antalya Şube Başkanı Melahat Öğretmenoğlu ve TFF Temsilcisi Meryem Haldan ile birlikte TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı Kahraman Minnet, TFFHGD Ordu Şube Başkanı Mehmet Şengül, Ordu ili Kadın Hakemler katıldı.
Ordu hakemleri kokart törenine Kimler katıldı?
TFFHGD Genel Başkanı ve TFF Temsilciler Kurulu Başkanı Dr.Abdurrahman Arıcı' ve Eşi Kadriye Arıcı, MHK üyesi Turgay Güdü, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Mustafa Genç, TFF Dış İlişkiler Kurulu Üyesi  Av. Buse Arıcı, Temsilciler Kurulu Üyesi Ömer Demir, TÜFAD Başkanı Turgut Kır, Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, ASKF Genel Sekreteri Metin Kır, Saha Komiserleri Başkanı Metin Kul, Giresun il Hakem Kurulu Başkanı Veysel Aydoğan,Trabzon il hakem kurulu başkanı Yusuf Yaylı 'ya,Samsun İl Hakem Kurulu Başkanı Helim Balakçı,Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Yusuf Kemal Coşkun, Samsun Şube Başkanı ve Üst Klasman Yardımcı Hakemi Samet Çiçek, Üst Klasman Gözlemcisi Mürvet Sezer'e,Bayburt Dernek Şube Başkanı Murat Türkoğlu, Antalya Dernek Şube Başkanı Melahat Öğretmenoglu, TFF Temsilcisi Meryem Haldan, İl Hakem Kurulu Eski Başkanı Erdoğan Alan, İl Hakem Kurulu Eski üyesi ve Dernek Eski Başkanı Bahri Cebeci, Kulüp temsilcileri, hakemler ve gözlemciler katıldı.
İHK Başkanı Kahraman Minnet ve Dernek Başkanı Mehmet Şengül diyor ki: Güzel ideallerin peşinde koşan yorulmaz.Bizler de Ordu Futbolunun, Hakemliğinin hak ettiği yerde olması adına koşmaya ve ideallerimizin peşinden gitmeye devam edeceğiz.
ARICI MHK'YA SESLENDİ: ÜZERİNİZE DÜŞENİ YAPIN..!
Gecede bir konuşma yapan TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı MHK’ya seslendi ve şunları söyledi; Tüm Türkiye’yi karış karış dolaşıyorum. Gittiğim her yerde ahbap Çavuş ilişkisi ve babadan oğula kalan hakemlik saltanatı konuşuluyor. MHK’nın bu konuda üzerine düşeni yapması gerekir. Aynı kategoride hem baba hem de oğulun olması ne derece doğru. Bu durumdan bizlerde  son derece rahatsızız dedi.  


  


Bu arada bu gece genç hakemlere yapılan kokart merasimi. Gelen fotoğraflara bakıyorun bu gençlerin olmaması da dikkat çekiyor...

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ