" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.207.240.35
Online Ziyaretçi: 7
Bugün Toplam: 1452
Dün Toplam: 3448
Genel Toplam: 17427762
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ORDULU HAKEMLERE PROFESYONEL KAMP

Tarih:

01 Eylül 2019 Pazar 23:40

Okunma:

3316

Yorum:

0     Yorum Yaz

ORDULU HAKEMLERE PROFESYONEL KAMP

ORDULU HAKEMLERE PROFESYONEL KAMP
Ordu’da göreve geldiği günden bu yana İl Hakem Kurulu ve Dernek Yönetimi işbirliği ilklere imza atmanın gururunu yaşıyor.
 
Bu senede tabiat harikası, Türkiye’nin ender güzelliklerinden, cennet vatanımızın en güzide köşelerinden biri olan Ordu ili Gölköy ilçesinde bulunan Ulugöl Tabiat Parkında 2019- 2020 Futbol sezonu öncesi Gelenekselleşen 3 günlük hakem Kampı gerçekleştirdi.
 
Bu seneki kampı Ordu’ya katkıları olan Erdoğan Alan ve İlhan Özkan’ın adları verildi.
Disiplin başarının anahtarı düsturundan hareketle Dernek Yönetimi tarafından 60 hakeme tek tip eşofman takımı yaptırıldı ve hep birlikte otobüsle kamp alanına gidildi. 3 gün boyunca çeşitli eğitim ve aktivitelerle hakemlerin yeni sezona hazırlanması ve motive olması sağlandı.
 
KİMLER KATILDI?
 
Kampın gerçekleşmesinde emeği geçen ve hakemleri yalnız bırakmayan Gölköy Belediye Başkanı Fikri Uludağ, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül , MHK Bölge Sorumlusu Turgay Güdü, Gençlik Spor il Müdürü Mustafa Genç,  ASKF genel Sekreteri Metin Kır, Futbol il temsilcisi Ali Osman Osma , Ordu Büyükşehir Belediyesi spor il Müdürü Eser Keleş, Kampa ismi verilen Erdoğan Alan ve İlhan Özkan’a , İl Hakem Kurulu eski üyesi Bahri Cebeci katıldı.
TFFHGD Ordu Şube Başkanı Mehmet Şengül, bu tür faaliyetleri Ordu’da ki hakem camiasının hak ettiğini ve bu birlikteliği bozmadan her zaman omuz omuza olacaklarını dile getirdi.
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ve aynı zamanda Ordu İl hakem kurulu Başkanı Kahraman Minnet ’de ‘Başarı için birleşmek başlangıçtır, birliği sürdürmek gelişmek, birlikte çalışmak da başarıdır. Bizler birlik içerisinde olduğumuz müddetçe daha büyük işlere ce başarılara imza atacağımızın inancındayız’ dedi.
Ordu İHK Başkanı Kahraman Minnet ve dernek başkanı Mehmet Şengül’ü kutluyoruz. Bu tür etkinliklerin mutlaka hakemlere katkı sunduğunu biliyor darısının diğer illere olmasını diliyoruz.
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ
  

Etiketler:

YORUMLAR

hakemadam
bir il düşünün. hakem camiası karmakarışık ve kavgalı. sonra bir adam gelsin ve orda öyle işler yapsın ki eskisi yenisi bir bütün olmayı herkese göstersin. her yıl klasmanlara hakemler çıkarsın ve başarılı olsun. o ili bulmak zor değil. adı ORDU
03 Eylül 2019 Salı 10:52

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ