" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.237.94.109
Online Ziyaretçi: 19
Bugün Toplam: 2854
Dün Toplam: 4971
Genel Toplam: 19193969
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI (MHK-BHK-İHK)

Tarih:

13 Mayıs 2020 Çarşamba 00:23

Okunma:

9582

Yorum:

0     Yorum Yaz

RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI (MHK-BHK-İHK)

RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI (MHK-BHK-İHK)
Ulusumuzun, Futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte camiamıza öncelikle sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.
Zekeriya Alp MHK Başkanı

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiamıza hayırlı olsun!
Oğuz Sarvan MHK Başkanvekili ve PMİK Üyesi
 
Camiamızın tüm mensuplarının ve ailelerinin Ramazan bayramını kutluyor, sağlık ve huzurla gelecek üstün başarılar diliyorum.
Ünsal Çimen MHK PMİK Üyesi ve 4. Bölge Sorumlusu

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Futbol ailesinin, hakem camiasının, Mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik eder, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşam sürmelerini dilerim. 
Ahmet Şahin: MHK Üyesi 1. Bölge Sorumlusu

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim. Dualarınızı camiamızdan eksik etmeyin...Ailenizle nice mutlu bayramlara..
Yunus Yıldırım: MHK Üyesi 2. Bölge Sorumlusu

Tüm inananların ve hakem camiasının Mübarek Ramazan  Bayramını sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiasına hayırlı olsun!
Dr. M. Zihni Aksoy: MHK Üyesi 3. Bölge Sorumlusu
 
Tüm İslam alemini, ulusumuzun ve Hakem camiasının Mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.
Hamza Işın: MHK Üyesi 5. ve 8. Bölge Sorumlusu
 
Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz Bayramınız Kutlu Olsun.
Turgay Güdü: MHK Üyesi 6. Bölge Sorumlusu
 
Mübarek bayram ulusumuza öncelikle sağlık daha sonra huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. İyi bayramlar dileğiyle.
 
Murat Ilgaz: MHK Üyesi 7. Bölge Sorumlusu

İslam aleminin , Ulusumuzun, Futbol ailesinin ve Hakem camiasının Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlıklı ve mutlu nice bayramlar dilerim.

Hamza Mısır Eski MHK Üyesi ve Klasman Gözlemcisi

Tüm İslam aleminin, ulusumuzun ve Hakem camiasının Mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.
Hakan Sivriservi ÜKG ve BHK Üyesi
 
İslam Aleminin, Futbol ailesinin ve hakem camiamızın Ramazan Bayramlarını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.
 
Cengiz Akyüz ÜKG ve BHK Üyesi
 
Camiamızın tüm mensuplarının ve ailelerinin Ramazan Bayramlarını kutluyor, sağlık ve huzurla gelecek hayırlı günler diliyorum.
Ziya Çetin ÜKG ve BHK Üyesi

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Hakem camiasının Ramazan Bayramı kutlu olsun!
 
Bülent Gökçü KG ve BHK Üyesi
Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
Yusuf Demirkıran BHK Üyesi
Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun! Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Tayfur Özkan BHK Üyesi ve Klasman Gözlemcisi
Futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte camiamıza öncelikle sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.

Yusuf Kemal Coşgun BHK Üyesi

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.
 
Mehmet Nevzat Adal BHK Üyesi

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.
 
Raci Köprülü İzmir İHK Başkanı
Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Futbol ailesinin ve Tüm hakem camiasının Ramazan Bayramı kutlu olsun!
 
Yrd. Doç. Evren Atış Zonguldak İHK Başkanı
İslam aleminin, Tüm futbol ailesinin ve hakem camiasının Ramazan Bayramını  kutluyor, Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu Bayram diliyorum.

Adem Aydın Ankara İHK Başkanı
 
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara ve sağlıklı günlere vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun...
 
Kahraman Minnet Ordu İHK Başkanı
 
Ulusumuzun, Futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dileriz.
Özgür Aygün Sakarya İHK Başkanı
 
Ulusumuzun, futbol ailesinin  ve hakem camiasının Ramazan Bayramını tebrik eder, sağlıklı mutlu günler dilerim.
 
Yaşar Filiz İstanbul İHK Başkanı
 
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara ve sağlıklı günlere vesile olsun.
 
Haluk Demireli Kırklareli İHK Başkanı
Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim. Ailenizle birlikte sağlıkla nice mutlu bayramlara..
Zafer Korkmaz Van İHK Başkanı
Futbol ailesinin, hakem camiasının, Mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik eder, aileleriyle birlikte mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini dilerim. 

Mustafa Düzkaya Konya İHK Başkanı
 
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Erdal Orman Hatay İHK Başkanı
 
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
Recep Kayın Bursa İHK Başkanı

Allah bayramınızı hayırlı mübarek etsin, inayetiyle gönlünüzü dolaşsın ve sizleri ağır bir sorumluluk altında tutmasın. Sağlıklı günler dileklerimle  Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...
Süleyman Güneş Afyonkarahisar İHK Başkanı
 
Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…
Barış Kezer Siirt İHK Başkanı
 
Ramazan Bayramı tüm İslam Alemine kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar..

Alper Güner Kastamonu İHK Başkanı

Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!
Barış Yüksektepe Sivas İHK Başkanı
 
Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, sağlıklı günler dilerim.
Kamil Dertop Tekirdağ İHK Başkanı
 
Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve umutlu bir gelecek dileğiyle... Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
Yusuf Erten Manisa İHK Başkanı

Ramazan Bayramını canı gönülden tebrik ediyor, bayramın huzur, sağlık ve kardeşliğimizin pekişmesine vesile olmasını yüce Allahtan diliyorum.
Ramazan Musluk Bolu İHK Başkanı
 
Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış, gözlerinizde umut, etrafınızda sağlık ve sevgi olsun. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.
Ümit Yıldırak Muş İHK Başkanı
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah"a sonsuz şükürler olsun Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun...

İnanç Özgen Elazığ İHK Başkanı
 
Mübarek Ramazan Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiamıza hayırlı olsun!
 Feyzullah Saygılı Tokat İHK Başkanı
Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, vücudunuzda sağlık, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramı"nız kutlu olsun.

Yusuf Atıcı Aksaray İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci
Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış gözlerinizde umut etrafınızda sevgi olsun Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
Hasan Küpeli Kütahya İHK Başkanı
Futbol ailesinin, hakem camiasının, Mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik eder, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşam sürmelerini dilerim. 

Doç. Dr. Kürşat Tüfekçi Isparta İHK Başkanı 

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim. Dualarınızı camiamızdan eksik etmeyin...Ailenizle nice mutlu bayramlara..
Mehmet Ali Özoğul Karaman İHK Başkanı 
Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
Hayati Ünal Denizli İHK Başkanı
Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiamıza hayırlı olsun!

Yusuf Yılmaz G.Antep İHK Başkanı
 
Camiamızın tüm mensuplarının ve ailelerinin Ramazan bayramını kutluyor, sağlık ve huzurla gelecek üstün başarılar diliyorum.

Nihat Karaca Eskişehir İHK Başkanı

Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz Bayramınız Kutlu Olsun.

Kürşat Uçar Adana İHK Başkanı
 
Mübarek bayram ulusumuza öncelikle sağlık daha sonra huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. İyi bayramlar dileğiyle.
 
Cihat Çelikdağ Erzurum İHK Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ