" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.212.239.56
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 3566
Dün Toplam: 5420
Genel Toplam: 15944231
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

SADETTİN GÜLER KİLİS'İ ZİYARET ETTİ

Tarih:

30 Kasım 2015 Pazartesi 13:46

Okunma:

2014

Yorum:

0     Yorum Yaz

SADETTİN GÜLER KİLİS'İ ZİYARET ETTİ

SADETTİN GÜLER KİLİS'İ ZİYARET ETTİ
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Üyesi Sadettin Güler Kilisli Hakemler İle Toplantı Yaptı
MHK (Merkez Hakem Kurulu) Üyesi 7. Bölge Sorumlusu Sadettin Güler Kilisli Hakemler ile bir araya gelerek toplantı yaptı.
Kilis Gençlik Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi toplantı salonunda yapılan toplantıda bir açıklama yapan Sadettin Güler şunları söyledi; “ Hakemlik kutsal bir meslektir. Her hakem saha içerisinde karar verirken anlık karar vermek zorundadır. Hakemler ile ilgili seminerlerimiz ve toplantılarımız devam edecektir. Türkiye’de her İl’e giderek oradaki hakem arkadaşlarımız ile toplantılar yaparak sorunlarını ve sıkıntılarını dinliyoruz. Takımlar sahada ne kadar başarılı olmak istiyorsa hakemlerde o kadar başarılı olmak istiyorlardır” dedi.
TFF(Türkiye Futbol Federasyonu)  MHK (Merkez Hakem Kurulu) 7. Bölge Sorumlusu Sadettin Güler’in yanı sıra Üst Klasman Eğitimcisi Mehmet Doğan, 7. Bölge Bölgesel Kurul üyesi Tuncer Arslan, Gaziantep İl Hakem Kurulu Başkanı ve 7. Bölge TFFHGD Bölge Sorumlusu Abdulkadir Güven, Kilis Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Remzi  Arkaltı, TFF Kilis il Temsilcisi M. Şakir Kılıç, Kilis İl Hakem Kurulu Başkanı Şükrü Balkan, Kilis TFFHGD Şube Başkanı İdris Dağlı ile beraber Kilisli hakemler, gözlemciler ve duayenim Coşkun Uygun katıldı.
Toplantının son bölümünde ise 7. Bölge Sorumlusu Sadettin Güler’e TFFHDG Kilis Şube Başkanı İdris Dağlı tarafından Kilis’e özgü yorgan hediye edildi.
 
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
https://drive.google.com/folderview?id=0B1ZRdoF
YrUMDSjR6dUpOdmJSSmc&usp=sharing
 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ