" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.221.147.93
Online Ziyaretçi: 18
Bugün Toplam: 4060
Dün Toplam: 8795
Genel Toplam: 15182712
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ŞAHİN DERNEK HAKKINDA BİLGİLER VERDİ

Tarih:

14 Mayıs 2013 Salı 12:06

Okunma:

2766

Yorum:

0     Yorum Yaz

ŞAHİN DERNEK HAKKINDA BİLGİLER VERDİ

ŞAHİN DERNEK HAKKINDA BİLGİLER VERDİ
TFFHGD Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Şahin, Barış TV’de Ercan Durna’nın hazırlayıp sunduğu Kontratak spor programına konuk oldu ve dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
TFFHGD Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Şahin, pazartesi günü akşamı Barış TV’de Ercan Durna’nın hazırlayıp sunduğu Kontratak spor programına konuk oldu. Spor programının moderatörlüğünü Ercan Durna yaparken Ertuğrul Dilek ve Hayri Ülgen de yorumcu katılıyor. Bu programda Hayri Ülgen görevi gereği Trabzon’a gittiği için katılamadı.
Dernek çalışmalarıyla ilgili görüşlerini aktaran Ahmet Şahin şunları söyledi.
Öncelikle bu yönetim ortak konsensüsü yakalamak adına kuruldu. Hedef tüm Türkiye’yi kucaklamaktı. Ne kadar da farklı görüşler olsa da ortak payımız hakem camiası olduğu için bir bütünlük sağlandı. Genel Başkanımız Dr. Abdurahman Arıcı ve diğer yönetim kurulu arkadaşlarımız gerçekten saygı ve sevgi çerçevesinde hareket ediyorlar. Bu da karar alınmasında önemli bir etken oluyor.
YAPILMAYANI YAPTIK!
TFF ile dernek arasında köprü vazifesini Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman Arıcı sağlıyor. Gerçekten de şimdiye kadar yapılmayanlar yapılıyor.
Bir düşünün, şimdiye kadar hangi dönemde sayıları yüksek olan il hakemlerine hakem kıyafeti verildi. Bizler bunu sağladık. Bunu kimse küçümsemesin. Dernek yönetimi olarak il hakemi ile FİFA hakemini aynı eşdeğerde görüyoruz. Baba evlatlarına eşit mesafede yaklaşmalı mantığı ile hareket ediyoruz. Bundan böyle kurumsallaşma esas olacak. Olmazsa olmaz projemiz kazanım olacaktır. Bundan böyle hakemlerimizin kıyafet sorunu olmayacak. Hersene alacakları formayı bilecek. Sistem otomatik olarak devreye girecek.
İLİŞKİLERİ SICAK TUTMAYA ÇALIŞIYORUZ
Zaman zaman da ben MHK ile görüşüyorum. Bazı aksaklıkları kendilerine iletiyorum. Herşey bir anda olmuyor. MHK’nın üstünde de bir yönetim kurulu var. Bazen onlarda kurula takılıyorlar. Bu camia çok büyük bir camia. İlişkileri sıcak ve üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.
AZ HİÇ YOKTAN İYİDİR!
Talimatlar ile ilgili biz şubelerden bir çalışma istedik. Bizlerde fikirlerimizi katarak MHK’ya gönderdik. Bunların bazıları rağbet gördü bazıları ise dikkate alınmadı. Ben çıkan talimatı önemsiyorum. En azından az da olsa dikkate alındık. Bu ne demektir, bir sonra ki yıllarda daha da önemseneceğimizi tahmin ediyorum. Az hiç yoktan iyidir.
DERNEK BİNAMIZ OLACAK
Dernek olarak yeni bir yapılanmanın içine girdiklerini ifade eden Şahin sözlerini şöyle sürdürdü; Dernek olarak yıllardır kiradayız. Derneğimize yakışan bir yerimiz olsun istiyoruz. Bunun için Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman Arıcı, TFF Başkanı Sayın Yıldırım Demirören ile görüştü. Ankara Balgat’ta bir genel merkez binamız olacak inşallah.
Büyük gelirlere sahip olacağız. TFF ile vardığımız mutabakat sonucu olarak hakem ve gözlemci vize bedelleri derneğimizin olacak. Bu da bizlerin güzel işler yapmamız için elimiz kuvvetli olacak.
“BİZLERE LAF SÖYLEYENLER ÖNCE KENDİLERİNE BAKSINLAR”.
 
AFYS sistemi doğru bir sistem değil. Sistemin verdiği sıkıntılar yüzünden camiamız çok yara aldı. Ben Tahkim Kurulu Başkanının söylemlerine katılmıyorum. Eğer konuştu ise talihsiz bir açıklama. Ben hakemlerimize sonuna kadar güveniyorum. Kimse merak etmesin bu camia çok temiz bir camia. “Bizlere laf söyleyenler önce kendilerine baksınlar”.
Genel merkez olarak bu işin peşindeyiz. Hata yapan cezasını çeksin. Ama hatasız insanları da karalamanın bir anlamı yok. Hata yapmayan arkadaşlarımızın sonuna kadar yanındayız.
Etiketler:

AHMET ŞAHİN

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ