" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 35.175.200.4
Online Ziyaretçi: 22
Bugün Toplam: 6000
Dün Toplam: 4558
Genel Toplam: 16547044
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

SAKARYA'DA EĞİTİM ZİRVESİ

Tarih:

30 Kasım 2018 Cuma 00:01

Okunma:

1123

Yorum:

0     Yorum Yaz

SAKARYA'DA EĞİTİM ZİRVESİ

SAKARYA'DA EĞİTİM ZİRVESİ
Sakarya’dan Kadir Tozlu Geçti!
 
 
Merkez Hakem Kurulu üyesi Kadir Tozlu tarafından, Kocaeli, Eskişehir, Bolu, Düzce, Zonguldak ve ilimiz Bölgesel Gözlemci ve Klasman Gözlemcilerine Sakarya Hakem ve Gözlemci Evi’nde futbol oyun kuralları ile ilgili eğitim düzenlendi.
Açılış Konuşmasını TFFFHGD Sakarya Şube Başkanı Özgür Aygün’ün yaptığı eğitimde, Aygün, uzaktan ilimize gelen tüm gözlemcilere hoş geldiniz, dedikten sonra, “Yapılan bu eğitimin hayırlı olmasını ve tüm katılımcılara fayda sağlamasını umuyorum. Türkiye Futbol Federasyonumuza eğitimi ilimizde düzenleyerek misafirlerimizi burada, yeni dernek binamızda ağırlama imkânının bize sundukları için teşekkür ediyorum.” dedi.
Çeşitli illerden gözlemcilerin katılım sağladığı Eğitimin Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ilimizde düzenlenmesi, Sakarya’nın ilimizi bir eğitim üssü olarak değerlendirmesi açısından oldukça önemli.
Eğitimi veren Merkez Hakem Kurulu üyesi Kadir Tozlu ve eğitime çeşitli illerden gelen gözlemciler sadece hakemlere ait olan böyle bir hakem derneğinin Türkiye’de örneği olmadığını, Türkiye’ye örnek teşkil eden böyle tesise hayran kaldıklarını belirttiler.
İleriki dönemde, uluslararası standartlarda atletizm sahasının da tamamlanmasıyla, Sakarya’nın Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından bölgemizde görev yapan hakemlerin atletizm testlerinin de, eğitim çalışmalarının da merkezi olacağı konuşuluyor. Bu durumun ilimiz hakemliğine katkı sağlayacağı yine konuşulan konular arasında.
 
    


Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ