" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.207.240.35
Online Ziyaretçi: 7
Bugün Toplam: 1379
Dün Toplam: 3448
Genel Toplam: 17427689
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

SAKARYA'YA YENİ İHK ATANDI..!

Tarih:

07 Eylül 2019 Cumartesi 22:32

Okunma:

2078

Yorum:

0     Yorum Yaz

SAKARYA'YA YENİ İHK ATANDI..!

SAKARYA'YA YENİ İHK ATANDI..!
 
Sakarya ülkemizin önemli illerinden birisi. Hakem camiası olarak çalkantılar yaşayan ve bu çalkantılardan bir türlü kurtulamayan bir il konumundalar.
Ellerinde her türlü imkan var. Aradıkları tek şey; huzur. MHK üyesi Bölge sorumlusu Yunus Yıldırım TFFHGD yönetiminde birlikte çalıştığı ve yakından tanıdığı ve  güvendiği bir isim olan Özgür Aygün’ü  İHK Başkanlığına atadı.
İHK Başkanlığına atanan Özgür Aygün,  TFFHGD Sakarya Şube Başkanlığından da istifa etti.
Özgür Aygün’ü ben de yakından tanıyorum ve başarılı olacağına inanıyorum.

Bir ağabeyi olarak ona şu tavsiyelerde bulunuyorum..

-Başarı ile ters orantıya sahip olan stres, şüphesiz en büyük olumsuz etkenlerden birisidir. Motivasyon düşüklüğü, verim azalmasına ve çeşitli olumsuzluklara da yol açar.

-Sevgili Özgür, serinkanlı davran ve olumsuzluklardan ders çıkartarak bu durumu pozitif bir şekle dönüştürmeye çalış.

-Çözüm önerileri üretmeye çalış. Bu hem olası stresinizi yenmene hem de olayın olumsuz durumundan daha kolay sıyrılmana zemin hazırlayacaktır.

- İHK Başkanı olarak en ufak bir işte dahi kendine hedef koy ve çalışmalarını o yönde ilerlet.  Ayrıca belirleyeceğiniz hedefin ulaşılabilir, ölçülebilir, şeffaf ve spesifik olmasına dikkat et. Bu durum daha doğru kararlar alman açısından önemlidir.
-Yoğun bir çalışma yaşantısına sahip olan kişilerin, işleri aksatmadan ilerletebilmeleri için her zaman bir plan dahilinde hareket etmelerinde fayda vardır.  Günü planlayarak, saatlerinizi işin ağırlığına göre kategorize ederek ve ajanda tutarak zamanla hem planlı çalışmayı öğrenebilir hem de zaman yönetimi konusunda kendine yeni bir başlangıç yap.
- Anlayıp dinlemeden ortaya atılan ön yargılar ile karar alma. Aklındaki ön yargıları sınırlar ve karşınızdaki kişilere daha ılımlı yönde yaklaşırsan hem İHK Başkanlığında hem de sosyal yaşantında başarılı olursun.
-Üzerinde olan negatif duyguları bir kenara bırakarak yaratıcılık duygularını pekiştir ve başarı için emin adımlarla yoluna devam et.
-Başarı oranını belirlerken geçmişini bir kez daha gözden geçirmeyi unutma. Daha önce kazanmış olduğunuz bir başarı, belki gelecekte de yeni başarıların önünü açar.
- Bu önerim ne kadar eski ve genele hitap eden olsa da bir kez daha hatırlatayım.. Kıyafetin, kullandığın aksesuarlar, duruşun ve temizliğin fiziksel açıdan kendine ve işine verdiği değeri yansıtacaktır. Karşı tarafa olumlu bir izlenim bırakacak olan dış görünüşün sayesinde aynı zamanda kendinize olan güveninizi de artırabilirsiniz.
-İnsanlar genelde hata yapmaktan korkarlar ve yaptıkları hatalar neticesinde ders çıkarmaktan pek hoşlanmazlar. Ancak kusursuz sonuçların elde edilmesi, öncesinde yapılmış olan hatalardan dersler çıkar. Seni öven ve şakşakçılık yapanlara dikkat et.
-Disiplinli çalış. Atamalarında ve terfilerde adaletli ol.
-Terfilerde liste yaptığında MHK tarafından değişiklikler olabilir. Bazı hüsranlar yaşaman olası bir durum. Senin 1. Sırada yazdığın kişi MHK kriterlerine uymayabilir sakın bu durum karşısında isyan etme. Listeler açıklanmadan da kimseye tek laf dahi etme. Burası Türkiye. Ne zaman ne olacağını kimse kestiremez..!
Sana yeni görevinde başarılar diliyorum. 
YENİ DERNEK BAŞKANI AHMET ÖZTÜRK OLDU
İHK Başkanı olan Özgür Aygün’ün istifasından sonra dernek başkanlığına başkan yardımcısı Ahmet Öztürk getirildi.

Ahmet Öztürk'e de yeni görevinde başarılar diliyoruz..
    

Etiketler:

YORUMLAR

M.Yücel DALGIÇ
Yeni atanan Özgür AYGÜN ve ekibine başarılar dilerim.Allah gönüllerine göre versin.
08 Eylül 2019 Pazar 18:27

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ