" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.39.106
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 2072
Dün Toplam: 3528
Genel Toplam: 16198683
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

SAMSUN 2018-2019 SEZONUNU AÇTI

Tarih:

11 Ekim 2018 Perşembe 10:00

Okunma:

825

Yorum:

0     Yorum Yaz

SAMSUN 2018-2019 SEZONUNU AÇTI

SAMSUN 2018-2019 SEZONUNU AÇTI
TFFHGD Samsun şubesi 2018-2019’a görkemli bir şekilde girdi.

Kesilen kurban ve edilen dualarla açılış yapan Samsunlu hakemler adına ilk konuşmayı TFFHGD Samsun şube başkanı Samet Çiçek yaptı ve şunları söyledi;

Öncelikle başta sayın genel başkanımız Dr. Abdurrahman Arıcı olmak üzere açılışa katılanlar tüm taban birliklerine, hakem ve gözlemcilerimize hoş geldiniz diyorum.

Samsun ili ülke geneline bakıldığında önemli bir yeri olduğunu biliyoruz. Bizler buraya seçildiğimizde bizden önceki ağabeylerimizden aldığımız bayrağı daha da yukarılara çekmek için söz birliği ettik.
Amacımız camiamıza daha iyi hizmet etmek, taban birlikleri içi uyumlu bir şekilde çalışmak ve ilimizin adını daha fazla duyurmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Daha sonra bir konuşma yapan TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı şunları söyledi;
TFFHGD Türkiye’de her ilde örgütlenmiş ender sivil toplum örgütlerinden biridir. Futbol ailesinin vazgeçilmez bir parçası halindeyiz.
Üzerimize düşen büyük görevler var. Hakemlerimiz çok daha dikkatli olmalılar. Biz yöneticiler olarak her zaman onların yanlarındayız. Bedelli olarak askerlik yapacaklar için sezon sonu olması için bir girişim yaptık. Samsun her zaman hakem camiasında büyük bir il olarak hizmet vermiş ve bundan sonra da daha iyi hizmetler vereceğine inanıyorum. Hakem olarak burada bayan sayısının  az olduğunu görüyor ve yüzde 20 artması gerektiğini düşünüyorum. Bu vesileyle  tüm hakem camiasına başarılar diliyorum dedi.

Açılışa kimler katıldı?
 
TFFHGDGenel Başkanı Dr.Abdurrahman ARICI, TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Kahraman Minnet, Bölgesel Kurul Üyesi İlkay Aydın, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ahmet KARAYILMAZ, TFF Bölge Müdürü Ibrahim GÜVEN, ASKF Başkanı Şener AYDIN, TUFAD Başkanı Hakkı BAYRAK, Gençlik Hizmetleri Spor İlkadim İlçe Müdürü Murat TURAN, Gençlik Hizmetleri Spor Canik İlçe Müdürü Osman ABANOZ, Samsun Amatör Spor İl Temsilcisi Hasan Özbulut, İl Hakem Kurulu Başkanı Faruk Sertakan Ve Üyeleri Samsunspor Sportif Direktörü Ali Reşat ÇAĞAN ve çok sayıda samsun amatör spor kulüpleri başkanları ile yöneticileri katıldı
FOTOĞRAFLAR İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ
https://drive.google.com/open?id=1ehvvnBVmQqJBMBY5w8Jif-YJ1uUxfsMj
    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ