" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.90.204.233
Online Ziyaretçi: 4
Bugün Toplam: 444
Dün Toplam: 3838
Genel Toplam: 15831524
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

SEVGİ VARYA ŞU SEVGİ NASIL DESEM..

Tarih:

21 Şubat 2018 Çarşamba 10:30

Okunma:

2499

Yorum:

0     Yorum Yaz

SEVGİ VARYA ŞU SEVGİ NASIL DESEM..

SEVGİ VARYA ŞU SEVGİ NASIL DESEM..
Sevmek cesaret ister
Sevmek var ya, sevmek öyle zordur ki.. Sevmek cesaret ister, sevmek de yürek.. Sevginin öyle yaşı da yoktur.
Kimi annesine aşıktır, kimisi babasına. Kimi doğaya aşıktır, kimisi sevgilisine. Kimi çocuğuna aşıktır kimisi eşine. Sevgiyi kelimelerde anlatmak kifayetsiz kalır. Yaşamak lazım. Sevgi de hayat bulur yaşayan insan. Eğer temeli olmazsa sevgi de yalan.
Değerli arkadaşlar sizler hakemliğe aşık olan insanlarsınız. Hakemlik bir tutkudur. Hakemlik bir yaşam biçimidir. Sevgide sınır yoktur. Seven insan dünyasında huzuru bulur.
Bizler hakemliği sevdiğimiz için bu siteyi ve gazeteyi sizlerin huzuruna çıkardık. Camiamızda olup biteni anında sizlere aktarmak için. Çok insan bu işlerden para kazanırken bizler cebimizden para harcıyoruz. Niye? Sevmek cesaret ister, sevmek “YÜREK” ister.
Habercilik ilkemiz hep şu oldu; Objektif, tarafsız ve ilkeli.. Bu böyle devam edecek. Bizler kimsenin güdümünde değiliz ve olmayacağız da. Camiada arsız ve hırsız varsa elimize belgeler geçtiğinde yayınlamayan namerttir. İsterse en tepedekiler olsun..  
Bu camia futbol ailesinin içindeki en temizidir. İçimimizde camiaya zarar veren veya verecek nitelikteki insanların temizlenmesi de camiayı daha yukarılara taşıyacaktır.
Bizler sizlerin her anını haber yaparak tüm Türkiye’ye duyurmaya çalışıyoruz. Hem de hiç il ayrımı yapmadan..
Sizlere yorum köşesi açtık.. Belki gözümüzden kaçan bir şey vardır, veya akıl akıldan üstündür diye.. Buraya yorum yazan insanlar öncelikle adlarını yazmalılar. Bu da cesaret ister. Korkmayın TFF veya MHK siz oraya yorum yazdınız diye hakkınızda soruşturma açmaz. Onlar demiyorlar mı seminerlerde, konuşan Türkiye  ve konuşan hakem camiası diye..!
Hadi diyelim ki, adınızı yazma cesareti göstermediniz.. Peki, o bel altı girmeler ne diye?
Bakın arkadaşlar; Bu tür abuk sabuk yorumlar camiamıza zarar vermektedir. Camiayı kimsenin küçük düşürmeye hakkı yoktur. Bizlerde böyle yazıları bundan böyle onaylamayacağız.  Sizlerden ricamız eğer hakkınız yendiğine inanıyorsanız, yapılan işlerin doğru olmadığına inanıyorsanız veya eksik konularda bilgilendirme yaparak doğru olacağına inanıyorsanız yorumlarınızı yazın. Eğer düzelme olmazsa veya yanlışa devam ediliyorsa o zaman bizler işin üstüne daha fazla gideriz.
Camiayı ilgilendiren hayati konular olduğunda haber yapıyoruz kimseden çık yok. Mesela hakemleri en yakından ilgilendiren talimatlar çıktı, haberini yaptık. Yorumlara bakıyoruz 3-5 tane o da içi boş. Ey arkadaşlar boşa kürek sallamayın. Orada eksik yada yanlış gördüğünüz konuları yorumlayın ki yanlıştan dönülsün. Siz öyle sessiz kalırsanız işte o zaman kimseye bir şey söylemeye de hakkınız olmaz. Diğer taraftan bakıyoruz bir hakem sporcuyu mahkemeye vermiş ve dava kazanmış altında onlarca yorum. O ona sallıyor bu buna.. Bizlerde bazı haberlerin yorumlarını sildik. Bu mu bizim camiamız? Böyle mi olmalı? Hakemin Sesi’ni hakemlerin dışında da insanlar takip ediyor. Basın camiası artık hakem haberlerini buradan takip etmeye başladılar. Hatta çok gazeteci bizleri arayarak bu haber doğru mu diye   soru soruyorlar.. Bizlerin en büyük görevi bu camiaya sahip çıkmak.  Umarız bundan sonra yapacağınız yorumlar daha anlaşılır şekilde ve hakaret içermeden, kişilik haklarına saldırı olmadan olur.
Sloganımızı yazmadan geçemeyeceğiz..
 Hakemin Adamı olmaz.. Hakem de kimsenin adamı olmamalı..
Gözlerde parlaklığın, yüreklerde umudun, özgürlüğün, barışın ve kardeşliğin filizlendiği bir ülke ve dünya umuduyla ayrıca her spor müsabakasının “Fair Play” ruhu içinde geçmesi dileğiyle en güzel günler sizin olsun..
Ercan Durna
Hakemin Sesi İmtiyaz Sahibi.. 

Etiketler:

YORUMLAR

dursun seyis
Sevgili ercan kardeşim, eline, kalemine ve yüreğine sağlık, çok güzel, anlamlı bir yazı olmuş
21 Şubat 2018 Çarşamba 15:01
hakem
DOĞRU SÖZE ŞAPKA ÇIKARILIR TEBRİKLER HAKEMİN SESİ.
21 Şubat 2018 Çarşamba 12:13

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ