" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.39.106
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 2069
Dün Toplam: 3528
Genel Toplam: 16198680
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

SİVAS'IN AÇILIŞI YILDIZLI OLDU!

Tarih:

28 Eylül 2018 Cuma 18:47

Okunma:

1334

Yorum:

0     Yorum Yaz

SİVAS'IN AÇILIŞI YILDIZLI OLDU!

SİVAS'IN AÇILIŞI YILDIZLI OLDU!
TFFHGD Sivas Şubesi’nin düzenlemiş olduğu sezon açılışı Sivas’ın gözde otellerinden biri olan Büyük Otel’de gerçekleşti.

TFFHGD Sivas Şubesi Başkanı Çetin Güçyetmez ve yönetim kurulu  ile İHK Başkanı Barış Yüksektepe ve kurul üyelerinin elele vererek düzenlediği açılış adeta bir baloya dönüştü.

Katılımcılar gönüllerince vur patlasın çal oynasın türünden kendilerinden geçerken Sivaslı hakemlerin halaylarda kondisyonunun kuvvetli olduğu görüldü.

Gecede konuşmacılar Sivas’ın birlik ve beraberliğine dem vurdular ve yeni sezonda hakemlerin daha çok çalışmaları ve klasmanlarda daha fazla sayı olmasını hedeflediklerini belirttiler.

Gece ilerleyen saatlere kadar sürdü. Üyeler bu geceden memnun kaldıklarını ve bu  tür etkinliklerin daha sık olması tavsiyesinde bulundular.

Geceye İHK Başkanı Barış Yüksektepe ve klasman hakemliğine yeni terfi eden Yusuf Ziya Gündüz maddi anlamda katkı sağladığı belirtildi.
 
FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİM AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

 
    

Etiketler:

YORUMLAR

Oktay TAŞKÖPRÜ
Sivas'ımıza yakışan bir gece olmuş emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Yeni atanan İl Hakem Kurulu hocalarımıza da başarılar dileriz. Allah hayırlı uğurlu etsin. Nice Sezonlara
05 Ekim 2018 Cuma 16:55
Müjdat KIRKAYA
Sevgili başkanım Çetin GÜÇYETMEZ ve ekibine başarılarının devamını dilerim... Uzun süre önce bir etkinlik için Sivas iline gittiğimde derneğin düzenlemiş olduğu yemeğe katılmıştım o gün sevgili Çatin Başkanımın Hakem camiası için ne kadar değerli biri olduğunu kelimelerle sohbetimiz esnasında bahsetmiştim bugün de gördüm ki Sivas ili için ne kadar kazançlı biri olduğu .... Sevgili başkanım ve ekibine İl Hakem kurulu ve ekibine başarılar diler tüm hakem camiasına Bartın'dan sonsuz selamlarımı sunarım... Müjdat KIRKAYA Bartın
01 Ekim 2018 Pazartesi 21:31

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ