" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.234.76.59
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 1493
Dün Toplam: 5976
Genel Toplam: 15437135
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

SON SEÇİM ADANA'DA OLDU

Tarih:

06 Şubat 2018 Salı 12:01

Okunma:

2610

Yorum:

0     Yorum Yaz

SON SEÇİM ADANA'DA OLDU

SON SEÇİM ADANA'DA OLDU
Adana şube eski yönetimi, 12. Olağan Genel kurulunu şube üyelerine ve TFFHGD Genel Merkezi gazete ilanı ile bilgilendirdiği seçim tarihi olan 19.01.2018 tarihine bir gün kala saat 11:00 sıralarında aldığımız Sms mesajları ile Olağan seçimi iptal olduğu belirtildi.
Bazı üyeler yaşatılmaya çalışılan olumsuz durum hem dernek tüzüğüne aykırılık ve toplumun kabullenmediği Demokratik hakları olan seçme ve seçilme ilkesine ters düşürüldüğü  Genel Merkez Yöneticilerine bildirildi.
Genel Merkezin bilgisi dâhilinde seçimi resmi hususlar dâhilinde gerçekleştirmek adına şubeye kayıtlı üye çokluğunun hazirun da ismi bulunan 122 delegeden 85 üyenin ilan edilen tarih, saat ve yer olan Adana şube binasındaki katılımı ile tüzüğün gerektirdiği salt çoğunluk sağlandı.
TFFHGD bölge sorumlusu Abdulkadir GÜVEN katılımı ve gözetimi ile başlayan Genel Kurul, eski dernek Yönetim de bulunan 5 üyeden 3’ünün hazirun’a imzası ve eski dernek yöneticisi Salih Karabudak’ın seçim öncesi açılış konuşmasını yapması ile Genel Kurul Gündem maddelerinden olan Divan heyeti oluşturuldu. Divan için verilen önerge de İrfan Uğurluay Başkanlığında Okan Güldal, Hakan Akköl ve Sadık Bahçıvan Divan Heyetine seçildiler.
Dernek eski yöneticilerinin Genel Kurulu  21.06.2018 tarihine erteledikleri gerekçesi ile Faaliyet, Denetleme ve Yönetim kurul raporları Divan heyetine verilmediği, üyelere okunmadığı ve ibraya sunulmadığı Divan heyetince kayıt altına alındı.
Gündemin maddesi olan şube Başkan, Yönetim, Denetim ve Delege seçimine geçildiğinde Divan heyetine sunulan Başkan adayı ve yönetimi tek tek okunarak yapılan seçime Tülay TAPCI yönetimindeki tek liste seçime katılan 85 delegenin 78 üyesinin oyunu alarak Adana şube Başkanlığına seçildi. 5 üyenin Boş Oy kullandığı, 2 üyenin ise Oy kullanmadığı seçim sonrası söz alan Başkan Tülay TAPCI

 “Bu güzel akşamda “Demokratik İnsan Haklarımızdan” olan Seçme ve Seçilmenin güzelliğini Derneğimiz siz değerli Hakem ve Gözlemcileri ile birlikte gerçekleştirmenin Mutluluğunu yaşamakla beraber geçtiğimiz günlerde vefat eden ASKF eski Başkanı Sn. Ali GÜLLERİ Başkanımı Rahmetle ve Hüzünle de anmak istiyorum.
Değerli Gözlemci Hocalarım ve Hakemler,
Yaklaşık olarak 10 yıl süren Hakemlik hayatım da B Klasman hakemliğine kadar yükselerek 2. ve 3. Liglerde görev yaptım. Geçtiğimiz sezon kısa da olsa İl Hakem Kurulun da görevde bulundum ve halende Gözlemcilik yaparak ilimize hizmet etmekteyim. Beden Eğitimi Öğretmeniyim, Üniversite Eğitimim döneminde Atletizm ile birçok Başarılara imza attım. Hakemliği bıraktıktan sonra daha önceden hobi olarak yaptığım Tenis sporunu Veteran Milli Takımına kadar yükselerek 1 turnuvada olsa Ülkemizi temsil etme duygusunu en üst düzeyde yaşadım. Ayrıca Türkiye Tenis Federasyonuna bağlı olarak Hakemlik ve özel Tenis Antrenörlüğü de yapmaktayım.
Derneğimize Hizmet eden geçmişteki tüm Başkan ve Yönetimlerine Ayrıca Teşekkür etmek istiyorum.
Hedefimiz ve Projelerimiz olarak alacağımız bu Bayrak yarışını ve çıtayı en üst noktalara taşıma gayreti içerisinde olacağız.
Derneğimizi daha da Aktif konuma getireceğiz, Derneğimiz için beklenen en büyük handikap olarak gözüken “Yer Tahsis Sözleşmesini” Çukurova Belediyesi ile en kısa sürede Derneğimiz menfaatlerine göre şekillendirip sonuçlandıracağız,        
Hakem ve Gözlemcilerimiz için en büyük Projemiz ise Sizler için yapılması gereken Ne varsa yapılacağının Garantisini veriyorum. İlk önce kitap sevgisi aşılamak adına bir Kütüphane ve kitap okuma odası yapacağız.
Bu bağlamda Bizler, Ben ve Ekibim Birleştirici, Bütünleştirici ve en önemlisi “Her Şey Adana Hakemliği İçin”  kıstaslarını ilke edinerek hareket edeceğimiz, Herkesin kapısını rahatça açıp gireceği 2. Bir sıcak evi olması için mücadele edecek bir ekibin, Yönetim olarak talip olduğumuzu bilmenizi ve sözlerime Son vermeden önce bugün buralarda bulunmamıza sebep olan, bu çatının sağlam temeller üstüne kurulması için yıllardır mücadele eden ve Adana Hakem Camiası üzerinde üst düzeyde Emekleri olan Duayenimiz Sayın İLYAS AYAN hocama geçirdiği rahatsızlıktan dolayı büyük geçmiş olsun dileklerimle birlikte adına VEFA dedikleri hizmet ve destek maneviyatını kendisinden Esirgemeden Ekibimle birlikte göstereceğimin bilinmesini önemle arz ediyorum.
Son olarak, Ben ve Ekibim, Sizlerle birlikte BİZ olmaya davet ediyorum” dedi.
Tülay TAPCI Başkanlığında oluşan yeni yönetimde Uğur Yanarateş, Mehmet Başkan, Fatih Deliçay ve Sadık Bahçıvan yer aldı.
Denetle Kurulu İrfan Uğurluay, Alper Kalay ve M.Soner Oduncu’dan oluştu.
Genel Merkez Delegeleri ise Tülay TAPCI, İrfan UĞURLUAY, Uğur YANARATEŞ, Fatih DELİÇAY, Hakan AKKÖL, Serhat AKGÜL ve Davut ULUÇAY oldular.

 

  

Etiketler:

YORUMLAR

ABDULKADİR BULDU
Camiamıza ve Adana\'mıza hayırlı uğurlu olsun, başarılar diliyorum.
06 Şubat 2018 Salı 13:22

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ