" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 35.175.200.4
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 5906
Dün Toplam: 4558
Genel Toplam: 16546950
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

SOSYAL MEDYA ERİTİYOR!

Tarih:

03 Aralık 2018 Pazartesi 23:31

Okunma:

2056

Yorum:

0     Yorum Yaz

SOSYAL MEDYA ERİTİYOR!

SOSYAL MEDYA ERİTİYOR!
Hatay Bölgesi İl Hakemlerinden Oğuzhan Yalçın,  Cumhuriyet ve Laik düzeni kabul etmediğini anlatan bir programı sosyal medyada paylaşmıştı.
 
Hatay İHK, bu hakemden bir savunma istedi ve bunu TFF’ye gönderdiler.
Dosya Amatör Disiplin Kuruluna sevk edildi. AFDK 2 Aralık 2018 günü yaptığı toplantıda Hatay Bölgesi İl Hakemi Oğuzhan Yalçın’a sosyal medya aracılığı ile MHK talimatlarına aykırı sporun değerini düşüren sportmenlik dışı açıklamalarda bulunması nedeniyle 3 ay hak mahrumiyeti cezası verdi.
 
Genç bir hakem daha sosyal medyanın kurbanı olarak hakemlik hayatına veda etti..!
TFF, bu konuda çok hassas davranıyor. Kimsenin gözünün yaşına bakmadan  çok kişinin görevine son verdi. İşte bunlardan biri de Oğuzhan Yalçın oldu.
Böyle giderse bu ne ilk ilk nede son olacak.
 
Bizler bu sayfalarımızdan defalarca yazdık ve uyardık.. Sosyal medyada yorum yaparken dikkatli olun. Kişisel ve kurumsal itibarınızı zedeleyecek yorumlar yapmaktan kaçının. Yoksa çok sevdiğiniz hakemlik ve gözlemcilikten olursunuz. Aman dikkat dedik ve demeye de devam edeceğiz.
    

Etiketler:

YORUMLAR

Aziz GÖLEBATMAZ
Yıldırım Demirören milli takımı bitirdi, türk futbolunun kalitesini 3.sınıf ülkelerin seviyesine geriletti. En başta onun gitmesi lazım. 2-3 tane hakemi yok şöyle yaptı yok böyle dedi diye atarak türk hakemliğini ve türk futbolunu düzelteceğini sananlara sadece gülüp futbolumuzu daha ne kadar rezil edebilirler diye bekleyerek izliyorum.
04 Aralık 2018 Salı 09:09

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ