" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.234.223.227
Online Ziyaretçi: 10
Bugün Toplam: 4541
Dün Toplam: 14256
Genel Toplam: 21016083
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

SÖZ SIRASI DERNEKLERDE/ANKARA

Tarih:

03 Aralık 2020 Perşembe 20:35

Okunma:

13937

Yorum:

0     Yorum Yaz

SÖZ SIRASI DERNEKLERDE/ANKARA

SÖZ SIRASI DERNEKLERDE/ANKARA
Hakemin Sesi olarak dernek şubelerinde yapmış oldukları faaliyetleri sayfalarımıza taşıyoruz. Bu seferki konuğumuz Ankara oldu. Önce yönetim kurulunu tanıtacağız peşinden faaliyetler olacak.

1963 yılında Kırıkkale’de dünyaya geldi. Emekli Hava Astsubayı.  20 yıl hakemlik hayatında,1 Yılı C Yan, 4 Yıl C, 6 Yıl B, 7 Yıl Süper Lig Hakemliği Ayrıca   Ankara İHK Başkanlığı,  İl Gözlemci Kurul Başkanlığı, MHK  1.Yedek Üyeliği, Futbol Federasyonu Eğitim  Komisyon Üyeliği, Süper Lig   Temsilci ve Gözlemciliği. Şuan itibariyle klasman gözlemcisi.
Ankara’da Yelken Plaza İşletme müdürlüğü yapan Uluyol, evli ve 2 çocuk babası.
1982 Diyarbakır doğumlu. Gazi Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü mezunu.1999 hakemliğe başladı, 2003 yılında klasmana çıktı. 12 yıl ulusal kadroda yer aldı 6 yıldır da Üst klasman yardımcı hakemi olarak devam ediyor. Gayri menkul uzmanı. Evli ve 1 çocuk babası bir tane de  bebek bekliyor.  İngilizce biliyor.

 1962 İzmir doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Mezunu.17 hakemlik yaptı. 15 yıl klasman hakemliğinde bulundu. Şuan il gözlemcisi. Evli 2 çocuk babası. Orta derecede İngilizce biliyor. Emekli.

1965 Giresun Bulancak doğumlu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu. 18 sene hakemlik yaptı. 16 sene klasmanlarda görev yaptı. Şuanda bölgesel gözlemci. Hava kuvvetlerinden Albay olarak emekli oldu. Fransızca biliyor.

1971 Samsun’da dünyaya geldi. Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Beden Eğimi ve Spor Öğretmeliği mezunu.
Hakemliğe 2001 yılında Ankara ‘da başladı. 1 sene aday 1 sene il B-A ve FİFA Yardımcı hakemlik olmak üzere 9 sene hakemlik yaptı. 7 yıldır İl gözlemcisi olarak görev yapıyor. Uzman Beden Beden eğitimi öğretmenliği yapıyor. Bekar ve İngilizce ve Almanca biliyor
Futbol oynadı ve milli takımda kaptanlık yaptı 13 defa milli oldu ilk Fair play ödülünü aldı.

1964 Çanakkale Biga doğumlu. Ankara Üniversitesi Fizik  Fakültesi mezunu ayrıca  Gazi Üniversitesi Bilgisayar Eğitimi Yüksek Lisans mezunu. 16 hakemlik yaptı. 1 yıl il 15 klasman hakemliği yaptı. 2001’den bu yana da klasman gözlemciliği yapıyor. İHK kurullarında uzun yıllar görev aldı. Eğitimci ve bölge eğitimcisi sertifikası sahibidir. Çok sayıda hakem kursunda hocalık yaptı. Evli 1 çocuk babası. İngilizce biliyor Gazi Üniversitesin’de Öğrenci işleri Daire başkanlığını yürüyor.1964 İzmir doğumlu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Mezunu . Emekli Astsubay. 9 yıl futbol hakemliği yaptı. 3 yıl klasmanda kaldı. 2009 yılında gözlemciliğe başladı ve devam ediyor.
Evli 1 çocuk babası.

ANKARA ŞUBESİ VE YAPTIĞI FAALİYETLER

TFFHGD Ankara Şube Başkanı Ali Uluyol’a 3 yılda neler yaptıklarını sordum şunları sıraladı..
Ankara hakem derneği olarak 2018 yılı ocak ayında  seçimleri kazanarak  3yılllık görevimize başladık.
Seçimlerde  söz verdiğimiz  her şeyi  fazlasıyla yerine getirdik. Tabiiki son bir yıldır pandemi dolayısıyla  faaliyetlerimiz asgari seviyede devam etti.
Neleri başardık
*Ankara hakemlerine söz verdiğimiz gibi 60 genç hakemimizi ücretsiz İngilizce kurslarına gönderdik. Bu genç hakemlerin seçimlerinde   MHK ve İHK İle ortak çalışarak  listeyi belirledik ve arkadaşlarımıza  azami fayda sağladık.
*Ankara hakemleri için  söz verdiğimiz gibi tanınmış bir marka ile anlaşma yaparak   6 taksitle  il ve aday hakemlerimizin kıyafet birlikteliğini sağladık.

*Sezon açılışları ve  Sezon kapanışlarını Ankara futbol ailesinin tüm katılımları ile  Ankara ya yakışır   vaziyette   yaptık.

*Milli  bayramlar ve günlerde   Ankara’nın  hakemleri ile Anıtkabiri ziyaretler yaptık.

*MHK tarafından yapılan  eğitimlerde  FİFA hakemimiz Cüneyt Çakır’ı Ankara da  misafir ederek  azami fayda sağladık.

*Hakemlerimiz ve gözlemcilerimiz her 27 Aralıkta  Atamızın Ankara ya gelişi sebebi ile yapılan  Ankara koşusuna katılımlarını sağladık.

*Her yıl  kan merkezine kan bağışı yaptık.

*Klasman hakemlerimizin Gazi Üniversitesinde ücretsiz antrenman yapılmasını sağladık.

*Yaşayan efsaneler turnuvasında   hakem hocalarımızı  unutmayarak onlarla unutulmaz güzel  anıları paylaştık.

*Her yıl  vefat eden büyüklerimiz için   mevlüt okuttuk.

*Ankara da  vefat eden tüm büyüklerimiz ve yakınlarımızın cenaze törenlerine katılım yaptık.

*Mümkün olduğunca  hakemlerimizin mutlu günlerinde yanlarında olduk.

*Dernek  genel merkezimizin   TFF kanalıyla sağladığı  hakem kıyafetlerini  tüm hakemlerimize dağıttık. Bu konuda genel başkanımız sayın Dr. Abdurrahman ARICI’ya teşekkür ediyoruz.

*Ankaralı hakemlerimizin   klasman terfilerinde,  özellikle bu yılki klasman terfilerinde Süper Lig ve klasman terfileri ile  Ankara’da uzun sure sonra ikinci FİFA hakemi olan Yaşar Kemal Uğurlu’yu tebrik ediyoruz. Son olarak da Ankara’mızın gururu olan MHK Başkan vekilimiz Metin Tokat’a şükranlarımızı sunuyoruz.


Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ