" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.87.253.202
Online Ziyaretçi: 5
Bugün Toplam: 5477
Dün Toplam: 5976
Genel Toplam: 15441119
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

SUAT ÖNAL EVLENDİ

Tarih:

08 Eylül 2017 Cuma 15:35

Okunma:

2054

Yorum:

0     Yorum Yaz

SUAT ÖNAL EVLENDİ

SUAT ÖNAL EVLENDİ
Eski klasman gözlemcisi AK Parti Osmaniye Milletvekili Dr. Suat Önal dünya evine girdi
Dr. Suat Önal, Hülya Kerkenez ile hayatını birleştirdi.
Osmaniye Polisevi'nde yapılan sade bir törenle evlenen çiftin nikahına çok sayıda davetli katıldı. Ahmet Yılmaz’ın yönetip sunduğu program, Nuri Çomu Camii imam hatibi Murat Ardıç’ın Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından Osmaniye'nin sevilen sanatçısı Muharrem Şanaral, istek üzerine “Gelsen” isimli eserini seslendirdi.
Başbakan Ve Tbmm Başkanı'nın Mesajları Okundu
Başbakan Binali Yıldırım ile TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın mesajlarının okunmasını ardından nikah merasimine geçildi. Hülya, Suat Önal çiftinin nikahları nüfus müdürü Abdurrahman Baytar tarafından kıyılırken, Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Belediye Başkanı Kadir Kara, Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu ve Durdu Mehmet Kastal nikah şahitliğini yaptı. Vali Ömer Faruk Coşkun, ömür boyu mutluluk dileğiyle evlenme cüzdanını geline takdim etti.
İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu’nun yaptığı duadan sonra bir teşekkür konuşması yapan Suat Önal, “Tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum, hizmet yolunda aslını ve özünü kaybetmeden devam etmesi için bu kardeşinize dua bekliyorum” şeklinde konuştu.
Hakemin Sesi olarak Dr. Suat Önal’a Hülya Kerkenez hanımefendi ile birlikte ömür boyu mutluluklar ve saadetler diliyoruz. Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ