" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.167.15.6
Online Ziyaretçi: 23
Bugün Toplam: 6544
Dün Toplam: 7487
Genel Toplam: 15210442
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

TOKAT 2017-2018 SEZONU İÇİN ÇOK ÜMİTLİ

Tarih:

20 Ekim 2017 Cuma 23:38

Okunma:

1200

Yorum:

0     Yorum Yaz

TOKAT 2017-2018 SEZONU İÇİN ÇOK ÜMİTLİ

TOKAT 2017-2018 SEZONU İÇİN ÇOK ÜMİTLİ
Tokat hakemleri yeni sezonda mütevazı bir şekilde ve kolej takımı hüviyetinde girdi.

Açılış saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Açılışa taban birlikleri tam takım katıldı.  Gençlik Hizmetleri Müdürü Cemil Çağlar, ASFK Başkanı Sezai Işkın, TÜFAD Başkanı Ercan Süsoy-Futbol İl Temsilcisi Muharrem Doğan eski İHK Başkanı Üzeyir Akdi ve eski İHK üyesi Feyzullah Saygılı ve Hakemin Sesi Ercan Durna katıldı.

Açılış futbol sahasında gerçekleşti. Daha sonra kapalı salona geçildi.

Sırasıyla Dernek Başkanı Güray Kukul, İHK Başkanı Hüseyin Eşiyok ve Gençlik Hizmetleri Müdürü Cemil Çağlar birer konuşma yaparak yeni sezonda Tokat hakemlerine başarılar dileler ve onlardan daha fazla çalışmalarını söylediler. MHK Üyesi Bölge sorumlusu Alican Lakot’un mesajı okunduğunda salondan ve hakemlerden  büyük alkış aldı.

Ercan Durna ise yaptığı konuşmada başarılı hakemin profilini anlattı. MHK’nın terfilerde neye dikkat ettiğini, kriterlerin ne olduğunu ve hakemlerin nasıl davranış biçimi sergilemelerini anlattı.

Daha sonra  Gençlik Hizmetleri Müdürü Cemil Çağlar, Emre Dursun’un , TÜFAD Başkanı Ercan Süsoy Okan Gürdiş’in, Üzeyir Akdi ve Hüseyin Eşiyok Enes Ahı’nın Dernek Başkanı  Güray Kukul ise Yasin Yeni’nin kokartını taktı.

Daha sonra ise iki takım halinde maç yapıldı. Kıran kırana geçen maçta takımlar 3-3 berabere kaldı. Maçtan sonra ise ikramlarla açılış son buldu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 
    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ