" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.87.253.202
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 5839
Dün Toplam: 5976
Genel Toplam: 15441481
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

TÜRKİYE'DE DAHA NELER GÖRECEĞİZ..!

Tarih:

03 Şubat 2018 Cumartesi 23:24

Okunma:

4191

Yorum:

0     Yorum Yaz

TÜRKİYE'DE DAHA NELER GÖRECEĞİZ..!

TÜRKİYE'DE DAHA NELER GÖRECEĞİZ..!
Sosyal paylaşım alanlarını dolaşırken bir fotoğraf gözüme ilişti. Yıllarca ofsaytta adam aradık ya..!
 
Dedim ki kendi kendime oğlum Ercan bak yine birini ofsaytta yakaladın..
 
Aslında kişi kendi kendini ofsayta düşürdü.. Bu arkadaş uzun bir aradan sonra MHK’nın  Zonguldak’a İl Hakem Kurulu üyesi olarak atadığı Şafak Burak Kumkapı.
Yeni atanan İHK şu isimlerden oluşmuştu:
Başkan: Evren Atış,
Üyeler: Serkan Keleş-Mustafa Eker-Şafak Burak Kumkapı-Yakup Çelik

Bu fotoğraf dikkatimi çekmişti. Şafak Burak Kumkapı’yı facebooktan bir araştırdım. Entelektüel birine benziyor. Sosyal ve siyasi faktörü de olabilir. Kendisini hiç tanımıyorum.
 
Ama bu arkadaş bir müsabakaya gidiyor ve hakemlerle hatıra fotoğrafı çektiriyor. Allah aşkına böyle fotoğraf mı çektirilir?

Sanki kendisi futbol sahasında değil de bir baloda.. Biz o sahalarda ter döktük. Biz o sahalara gittiğimiz zaman terli de olsa hakemleri şapır şapır öpüyoruz. Çok hakem hocam terliyim diyor. Ben de diyorum ki sizin o terinizi öpmek kadar güzel bir şey yok. Özledik o teri diyorum.

Bazı kişiler şimdi diyecekler ki bunda ne var?

Sizi bilmiyorum ama bence çok şey var.

Öncelikle emeğe saygı yok. O fotoğrafı çektirirken ayak ayak üstüne attığınızda ne demek istiyorsunuz? Bakın ha sizlere ben maç veriyorum mu diyorsunuz? Veya kendinizi hakemlerin patronu mu sanıyorsunuz?

Hep yazıyorum .. Diyorum ki Sosyal Yaşamda çok dikkatli olmalısınız..
Kalabalık bir ortama girdiğimizde öncelikle iletişime kapalı beden dillerinden uzak durun. (Kolları bağlamak, iki elin de dolu olması, sürekli bir şeylerle meşgul olmak gibi) Mümkünse sağ elimiz her zaman boş kalmalı. İnsanlar onlara ne söylediğinizi unutsalar da nasıl hissettirdiğinizi asla unutmazlar.
Siz kendinize nasıl davranırsanız başkalarına öyle davranırsınız; başkalarına olan davranışınız da onların size olan davranışını belirler. Dolayısıyla da siz, nezaket kurallarını uygulayarak iletişim kurduğunuzda, aynı nezaketi karşıdan da mutlaka göreceksinizdir. Öncelikle kişinin kendisine olan saygısından dolayı bu kuralları, nezaket kavramını öncelikler listesine oturtması gerektiğini söylüyoruz.
Şimdi bu söylemlerden sonra Şafak Burak Kumkapı’ya soruyoruz, çektirmiş olduğunuz fotoğrafta oturma şeklinizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?
Bu kareyi gören MHK Üyesi ve bölge sorumlusu Metin Tokat’ ne der acaba?

 
    

Etiketler:

YORUMLAR

MUZAFFER ÇEÇEN-ANKARA
KARAELMAS RÜMUZLU KARDEŞİMİZİN MAVİ KOKARTLA İLGİLİ YAZDIĞI YAZIYI ONAYLIYORUM.O DÖNEMDE; MAVİ KOKARTA HABER GÖNDEREN VE ORGANİZE EDENLERİ LANETLE ANIYORUM.AYRICA KEMAL TAŞ KARDEŞİME DE SELAMLARIMI GÖNDERİYORUM.
08 Şubat 2018 Perşembe 13:49
yok daha neler
abartmayın bu kadar. adam değişik bir fotoğraf çektirmek istemiş. yok ter yok bilmem ne olaylarına girmişsiniz. daha neler :D
07 Şubat 2018 Çarşamba 17:13
Mercan SERDAL
Sevgili Ercan Durna bu Şahıs bir onceki Kurulda gorevliydi. Arkadaslarini Şikayet Ederek İspiyon ederek kurulun İstifa etmesini sagladı.Şimdi Tekrar kurula Siyaseten ve MHK Başkaninin katkisila tekrar kurula girdi.Bu Kişiligi ve Egosu yuksek insanlarin acilen bu gorevden ayrilmasi lazim. Sn. Yusuf Namoglu Lutfen Geregini yapin Zonguldakta huzur Vardi Bu huzur bu tip insanlar yuzunden bozuldu. Evren Atış bile Daraldı bu şahıs yuzunden. Gecmiste hakemligi U 19 Maclarini gecmeğen birini kurula nasil layik gordunuz. Sn. Namoglu Arkadaşınız sizi yanıltı yanlış biri icin kefil oldular.
06 Şubat 2018 Salı 18:30
Burak Tanker
Aman Ercan hocam biraz dikkat edin bu şahıs bir önceki İHK üyesi idi ve Başkan İlkay Güner\'i TFF ve MHK\'ya şikayet ederek istifasına neden olmuştu nedeni ise malum örgüt ile iliskilendirilip camiadan ilişkisi kesilen İHK başkanı ile yemekte bir araya gelmek ki.... bu şahısta ihk üyesi sıfatıyla o yemekte idi... Yani Kendi kurulunu jurnalledi neticede hepsi istifa ettiler ancak yeni İHK\'nin atanması 8ay sürdü bu süreçte kurul bu şahsın dışında hakemleri yanlız bırakmayarak görevine devam ederken bu şahıs sinsi sinsi olaylari takip etti.Camida donanımı çok az olan bu şahsı MHK ödüllendirir gibi tekrar İHK\'ya atadı.Aday hakemlerin kaç maça çıkarak İl Hakemi olacakları sorusuna dahi doğru cevap veremeyen İl Hakemi olmak için 3 tane gozlemcili maça çıkmanız gerekir diye hakemleri yanlış bilgilendiren bu sahis sadece medyatik olmak adına süs olarak İHK\'da görev yapmakta ve onu ısrarla burada görmek isteyenlere işte ben buyum diyor bu pozu ile ...Aman dikkat Ercan hocam dizide bir yerlere şikayet edebilir
06 Şubat 2018 Salı 17:33
hakem
MAVİ KOKARTI DÜZENLEYENLER ŞUAN ANKARANIN DERNEK YÖNETİMİNDE
06 Şubat 2018 Salı 14:43
Kemal Taş
Bizim Diyarbekir\'de güzel bir sözümüz vardı. \"GÖRMEMİŞİN BİR OĞLU OLMUŞ\" diğerini yazmaya edebim müsaade etmiyor. Selamlar...
06 Şubat 2018 Salı 01:46
Karaelmas
SEVGİLİ ERCAN HOCAM BU ZATI MUHTEREM ZAMANINDA MAÇLARA ÇIKMAYAN BOYKOT YAPAN HAKEM VE GÖZLEMCİLERİ VEDAT VECDİ AKÇA ÖNCÜLÜĞÜNDE KANDIRIP İL HAKEM KURULUNU YOK BUGÜN YOK YARIN YOK AYBAŞI YOK YIL SONU GÖNDERECEĞİZ DİYE OYALAYIP MAÇLARA ÇIKMALARINI ENGELLEYENLERİN SÖZCÜLÜĞÜNÜ YAPMIŞ MAVİ KOKART ADLI HAKEM TARİHİNİN YÜZ KARASI BİR SİTEYE YALAN YANLIŞ HABERLER SERVİS ETMİŞTİR BUNLARI TÜM CAMİADA İYİ BİLMEKTEDİR SAYGILARIMLA
05 Şubat 2018 Pazartesi 17:38

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ