" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.212.239.56
Online Ziyaretçi: 8
Bugün Toplam: 3554
Dün Toplam: 5420
Genel Toplam: 15944219
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

VAN BU HABERLE SARSILACAK!

Tarih:

25 Eylül 2017 Pazartesi 16:33

Okunma:

3564

Yorum:

0     Yorum Yaz

VAN BU HABERLE SARSILACAK!

VAN BU HABERLE SARSILACAK!
Van kaynamaya başladı. Daha önce İHK Başkanı Sacit Solmaz Van’ın daha başarılı Klasman yardımcı hakemlerinden Hüsnü Çatalkaya’yı MHK bölge sorumlusu Serdar Tatlı’ya söyleyerek düşürülmesini sağlamıştı.

Sacit Solmaz yaptığımız haberden sonra sağda solda istifa ettim gibi söylemlerde bulunmuştu.
Van’dan bir skandal haber daha geldi..!

Şimdi bu haberi şaşkınlıkla okuyacaksınız.

Kişi:  Gürkan Karatekin

Görevi: Van İHK üyesi Gözlemci atama sorumlusu

Haber bizlere geldiğinde şaşkınlık içinde izledik.

Görünüşe göre Gürkan Karatekin fanatik bir Beşiktaşlı.

Öncelikle şunun bilinmesini çok isterim Ercan Durna olarak şahsen ben Anadolu’ya çok önem veriyorum. Bu tür haberler aslında benim çok canımı incitiyor ama işimizi yapıyoruz yapabilecek bir şey yok.
Gürkan Karatekin’e sorular sormadan önce bir konudan bahsedelim..
İnsan hakları kavramı günümüz demokratik hukuk devletlerinin vazgeçilmez unsurları arasında yer almaktadır.
İfade özgürlüğü başlı başına kendisinin önemi, insan için varoluşunun bir yansıması olması, insanın kişiliğini, yeteneklerini kısaca kendisini geliştirmesi için önemli olmaları açısından vazgeçilmez haklardan biridir. İfade özgürlüğü aynı zamanda ilgili ve ilişkili din ve vicdan hürriyeti, toplanma ve gösteri yürüyüşü hakkı, örgütlenme özgürlüğü gibi hakların kullanımında da önem arzeden bir hak olması hasebi ile demokratik bir toplumun ve siyasal sistemin olmazsa olmaz yapıtaşlarından da birini oluşturmaktadır.
Burada her insanın istediği takımı tutma özgürlüğü de vardır. Hangi görevde olursanız olun istediğiniz takım tutabilirsiniz. Ancak sporun içinde bir camiadaysanız tuttuğunuz takım ile ilgili haber ve yorumlarınızı kamuoyu ile paylaşma lüksüne sahip değilsiniz.

Gürkan Karatekin Van İHK üyesi Gözlemci atama sorumlusu kendi facebook sayfasında Kartal Analiz’in bir videosunu paylaşmış. Süper Kapak eyyamcı Ali (Palabıyık)..

Bu videoda Ali Palabıyık için neler söyleniyor neler?

Ehh be kardeşin sende hakemlik yaptın. Hepimiz maçlarda hata yaptık. Sen hiç mi hata yapmadın. Bak kurul üyesisin bu paylaşımla sen hataların en büyüğünü yaptın. Camiamız insanına saldırılıyor ve sende bunu sayfanda paylaşıyorsun.

Bu haberi okuyan MHK kesinlikle senin hakkında soruşturma açacak ve disipline sevk edileceksin.  Ama bizim bölgede Serdar Tatlı var daha önce bir sürü hata yapan oldu ama kimseye bir şey olmadı diye düşünürsen işte ona söyleyecek bir şeyimiz de ”OLAMAZ”

Videoyu izlemek için lütfen linke tıklayınız..

  

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ