" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 35.175.200.4
Online Ziyaretçi: 15
Bugün Toplam: 5874
Dün Toplam: 4558
Genel Toplam: 16546918
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

VEDAT VECDİ AKÇA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

Tarih:

18 Kasım 2018 Pazar 19:38

Okunma:

1341

Yorum:

0     Yorum Yaz

VEDAT VECDİ AKÇA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

VEDAT VECDİ AKÇA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI
Zonguldak eski İHK Başkanı Vedat Vecdi Akça, Çatalağzı Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.
Hakem camiasının ve Çatalağzı'nın sevilen siması Vedat Vecdi Akça, Ak Parti’den Çatalağzı Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulundu. 

Başvuru formunu Kilimli İlçe Başkanı Orhan Gebeş'e teslim eden Vedat Vecdi Akça, "Çatalağzımız için hayırlı olsun" dedi. 

Vedat Vecdi Akça Kimdir:
1961 yılında Karabük ili Yenice ilçesinde doğdu. İlk ve ortaokulu Çatalağzı ve Yenice’de okudu. Liseyi, Eskişehir Demiryolu Meslek Okulu’nda, Üniversiteyi ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Ekonomi ve İş İdaresi Bölümünde tamamladı.
İş yaşamıma 1978 yılında Ankara’da TCDD 2. Bölge Müdürlüğünde başladı.1985 yılında Çatalağzı’na geldi. Halen TCDD Çatalağzı Lojistik Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Akça, Demiryolu Meslek Okulu Mezunları Derneği ve Ulaştırma Memur- Sen üyesidir.
Spor hayatına Ankara’daki görevi sırasında amatör kümede futbolcu olarak başladı.1982 yılında Türkiye Futbol Federasyonu’na bağlı olarak Ankara’da Futbol Hakemliğine başladı. 1996 yılına kadar Türkiye profesyonel liglerde klasmanda Futbol Hakemliği yaptı. Daha sonra yine TFF ye bağlı olarak Türkiye profesyonel liglerinde Klasman Gözlemcisi olarak
görev yaptı. Vedat Vecdi Akkça,1999 -2007 yılları arasında Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Sonrasında ise Zonguldak İl Gözlemci Kurulu Başkanlığı görevini yürüttü. 2006–2012 yılları arasında Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığı görevinde bulundu.
İş hayatının yanında TCDDY Çatalağzı ve Karabük Memur Dernekleri ile Demiryolu Meslek Okulu ve Çatalağzı Merkez Ortaokulunda dernek başkanlıkları yaptı.
Akça’nın, İş ve spor yaşamımda iş alanındaki gelişmeler ve kurumsal yöneticilik ve liderlik çalışmaları ve sertifikaları bulunmaktadır.
Vedat Vecdi Akça, evli ve 2 çocuk babasıdır. Eşi, Çatalağzı’nda 1985 yılından itibaren Sağlık Kurumda Hemşire olarak görev yapmaktadır.
Camiamızın bir mensubu olan Vedat Vecdi Akça, şuan için aday adayı.. Aday olduğu zaman kendisiyle görüşüp projeleri hakkında bilgi alacağız ve geniş bir vaziyette sayfalarımızda yer vereceğiz.
 
    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ