" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.91.39.106
Online Ziyaretçi: 15
Bugün Toplam: 1700
Dün Toplam: 3528
Genel Toplam: 16198311
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

YENİ YIL MESAJLARI MHK-BHK-İHK

Tarih:

20 Aralık 2018 Perşembe 19:06

Okunma:

2683

Yorum:

0     Yorum Yaz

YENİ YIL MESAJLARI MHK-BHK-İHK

YENİ YIL MESAJLARI MHK-BHK-İHK
Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle futbol ailesinin ve hakem camiamızın yeni yılı kutlu olsun.
Yusuf Namoğlu
MHK BAŞKANI
 
Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Camiamızın yeni yılı kutlu olsun.
Bedri Dölkeleş
MHK Başkan Vekili
 
2019 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2018 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle başarılı ve sağlıklı seneler.
Metin Tokat
MHK Üyesi
Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.
Kadir Tozlu MHK Üyesi
Dünyayı değiştirmek istiyorsan kendine inan, dostlarına inan, sevdiklerine inan. Yeni yılın başarı kapılarını açması dileği ile.

M.Murat Ilgaz MHK Üyesi
2019 yılında da hiç ümitsiz kalmamanız ve hayallerinize kavuşmanız dileklerimizle. İyi ve sağlıklı seneler!
Alican Lakot MHK Üyesi
Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.
Ahmet Erdoğan MHK Üyesi 
Futbol ailesinin ve hakem camiasının yeni yıllarını kutlar, yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim.

Cengiz Akyüz BHK Üyesi Üst Klasman Gözlemcisi

2019 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar…


Adil Uçankan BHK Üyesi
Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim.

Ferhat Gündoğdu BHK Üyesi

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunuzun bir  ömür boyu devam etmesini, yaşantınızda hiç bir şeyin sizi üzmemesini diler ve yeni yılınızı candan kutlarım..
Ziya Çetin BHK Üyesi Üst Klasman Gözlemcisi

Futbol paydaşlarının, hakem camiamızın yeni yıllarını kutlar, sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Bülent Gökçü Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

Habeşi Bilal Kutlu Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi

Dün rüya, yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Camiamızın Yeni yılın kutlu olsun…

Yusuf Demirkıran Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi
Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm olumsuzlukları yok edeceği, güzelliklerin hayatınızı dolduracağı bir yıl dileğiyle..
Ankara İl Hakem Kurulu
Düş olmadan büyük şeyler yapılamaz. 2019 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileği ile.
Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl dilerim.

Yaşar Filiz İstanbul İHK Başkanı
Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!
Ramazan Musluk Bolu İHK Başkanı

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Recai Yaşar Eskişehir İHK Başkanı ve Klasman Gözlemcisi

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!
Efraim Yıldırım Kütahya İHK Başkanı

Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı barış içerisinde nasip etsin. Hakem camiamızın yeni yılı kutlu olsun.
 
Hayati Ünal Denizli İHK Başkanı
Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2019 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

Kahraman Minnet Ordu İHK Başkanı
Yaşamınızca güzel yıllar, mutlu yarınlar, sıcacık dostluklar hep sizin olsun. Mutlu Yıllar!

Yrd.Doç.Dr.Evren Atış Zonguldak İHK Başkanı
Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle.. Nice mutlu yıllara!

Mustafa Düzkaya Konya İHK Başkanı
Her yeni yıl bir başka güzel. 2019 size unutamayacağınız güzel anılar yaşatsın, yeni yılınız kutlu olsun!

Bahri Beytekin Kastamonu İHK Başkanı

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan... Gelecek yılın sevgilerin en güzeli mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle camiamıza İyi yıllar diliyorum.

Mahmut Albayrak Amasya İHK Başkanı

Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır...  Nice mutlu yıllar.

Gaziantep İHK Başkanı Ahmet Taşkın 

’Hepimize ve öncelikle camiamıza, sevdiklerimize 2019 yılının başta sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini dilerim… İnşallah her şey istediğimiz gibi olur, mutlu yıllar…’’
Haluk Demireli Kırklareli İHK Başkanı 

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.. 


Yusuf Atıcı Aksaray İHK Başkanı Bölgesel Gözlemci

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Turgay Duman Kayseri İHK Başkanı Klasman Gözlemcisi

Yeni yılın tüm insɑnlığɑ ve ülkemize bɑrış, mutluluk getirmesi dileğiyle hakem camiamızın yeni yıllarını kutlar başarılar dileriz

Yozgat İl Hakem Kurulu

Sağduyu aklın gardiyanıdır. Görevi: Kuşkulu düşüncelerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.2018 yılının hepinize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle.

İdris Dağlı Kilis İHK Başkanı

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar.

Barış Yüksektepe Sivas İHK Başkanı

2018 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2019 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun.

Ersin Yıldırım Kocaeli İHK Başkanı

Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim.

Mehmet Arabacı Isparta İHK Başkanı

Yeni yılın tüm insanlığa, ülkemize ve hakem camiamıza mutluluk ve huzur getirmesini dilerim.
Ahmet Tepe Burdur İHK Başkanı

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2019 yılı sizin güzel yüreğinizle birlikte size mutluluk getirecektir, tüm camiamızın yeni yılı kutlu olsun.

Ümit Yıldırak Muş İHK Başkanı

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2019 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

Recep Kayın Bursa İHK Başkanı
Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Hakem camiamızın ve futbol ailesinin yeni yılı kutlu olsun.

Doğan Nalbantoğlu Karabük İHK Başkanı

Camiamız açısından başarılarla dolu 2018 yılını geride bırakarak, yeni umutlarla 2019 yılına giriyoruz. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..

Gürkan Yayar Iğdır İHK Başkanı

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her gününüz bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Süleyman Güneş Afyonkarahisar İHK Başkanı Klasman gözlemcisi

Antalya İHK olarak yeni yılın getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatımızı dolduracağı bir yıl dileriz.
Erdoğan Üstün Antalya İHK Başkanı

Elazığ İHK olarak Futbol ailesinin, hakem camiamızın yeni yıllarını kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.


İnanç Özgen Elazığ İHK Başkanı

Hatay İHK olarak Yeni yılınızı içtenlikle kutlar, tüm sevdiklerinizle sağlık ve güzellik dolu daha nice yıllar yaşamanızı dileriz.


Erdal Orman Hatay İHK Başkanı
Bir yıl daha geçti. Mutluluğunuzun ömür boyu devam etmesini, yaşantınızda hiç bir şeyin sizi üzmemesini diler ve yeni yılınızı candan kutlarız.

Yusuf Ertem Manisa İHK Başkanı

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2019 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle; bütün hakem ve gözlemci camiasının yeni yılını kutlarız.

Siirt İl Hakem Kurulu Adına Başkan Barış Kezer

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.


Erzurum İHĶ Adına Başkan İsmail Çelebi

Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara!

Kamil Dertop Tekirdağ İHK Başkanı

Yeni yılınızı tüm kalplerimizle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinizle birlikte görmenizi ve geçirmenizi dilerim.

Feyzullah Saygılı Tokat İHK Başkanı

İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar sizinle olsun.. Armağanınızla yücelin..


Zafer Korkmaz Van İHK Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ