" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.229.76.193
Online Ziyaretçi: 10
Bugün Toplam: 500
Dün Toplam: 4069
Genel Toplam: 16090294
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

YOK BÖYLE BİR İDDİA..!

Tarih:

17 Eylül 2018 Pazartesi 22:57

Okunma:

3366

Yorum:

0     Yorum Yaz

YOK BÖYLE BİR İDDİA..!

YOK BÖYLE BİR İDDİA..!
Kırıkkale İHK Başkanı Mustafa Apaydın hakkında öyle bir iddia geldi ki inanılır gibi değil.
Öyle iddia var ki ne diyelim bilemiyoruz. İddiayı yapan kişi ise eski İHK üyesi Hanifi Körpe. Ancak bu dilekçede imza yok. Biz kendisini aradık bu dilekçeyi kendisinin göndermediğini söyledi. Araştırdığımızda çalıştığı kurumda bazı kişilerin Mustafa Apaydın'ı mahkeme verdiğini öğrendik ve bizde bu haberi yapmaya karar verdik. Artık karar okuyucularımızın.. 


Etiketler:

YORUMLAR

Huseyın
Yukarıda yalakalıkla bir yere varilmaz bu camia nin başına gelen kişi ahlaklı ve dürüst olmalı ıhk başkanı yakındaki söylenenler ve yaptıkları gerçek bu yazıyı kendi çalıştığı kurumdaki çok sevdiği eski kankaları gondermiştır. M.apaydın herkese mavi boncuk dağıtır sonrada biseyler olduğunda şu yüzüne çıkar aklanmayı sever bu arada ıhk ler hep aynı kişiler etrafındamı dönecek yeter kırıkkale duzelsın
24 Eylül 2018 Pazartesi 16:35
Orhan
Kırıkkale'de Kafayı kıskançlıkla, çekememezlikle, dedikoduyla bozmuşsunuz. Emek vererek, alın teri ve büyük çabalarla bir yerlere gelen insanlara yaptığınız bu şekilde iğrenç iftiralar ve asılsız paylaşımlarınız sizlerin ne kadar boş insanlar olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Bir insanın başarısı neden sizlerin bu denli zoruna gidiyor anlamış değiliz. Gökhan ve Muhammed benim çok sevdiğim ve saydığım iki kardeşimdir. Her ikisi de klasmanda olmayı Kırıkkale de hak eden ilk kişilerdir. Bu şekilde yaptığınız aşağılık davranışlarla bir yerlere gelebileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Herşeyden önce insanlara iftira atılarak Allah katında en büyük günahlı işlemiz oluyorsunuz. Sizlere sözüm o ki, karakter yoksunu olduğunuz bu denli belli etmenize gerek yoktu, Ben Kırıkkale de bilinen ve tanınan bir kişi olarak Gökhan ve Muhammed kardeşimin arkasındaykm .
20 Eylül 2018 Perşembe 23:20
Hakem
Mustafa hoca hakkinda çıkan haberler için aciklama yapmasi gerek diye düşünüyorum. Haberde bahsedildiği gibi diyelim ki Mustafa hoca hakkinda soruşturma var ve bu mahkemeye intikal etti.Kimse kimseyi mahkeme karari olmadan suclayamaz yapilan sadece dedikodu olarak kalir olan yine Kirikkaleye olur.Hanifi hocaya gelince kimsenin arkasindan iş cevirecegini konusacagini sanmam çünkü bir seyleri soylemesi gerekirse insanlarin yüzüne söyler!
19 Eylül 2018 Çarşamba 15:17
ÇAYELİ Lİ
ÇEKİN ARTIK ÇİRKİN ELLERİNİZİ TÜRK FUTBOLUNDAN
18 Eylül 2018 Salı 13:52
sefa hoca
Yazılan yazılara bakıyorum ve sadece gülüyorum. kedi ulaşamayacağı ciğere mındar dermiş onun misali Mustafa hocaya atılan iftiralara sadece gülüyorum. Apaydın kardeşlere gelince hakkıyla klasmana teklif olup hakkıyla klasmana çıktıkları kanaatindeyim. Leke atmak için milletin hakkıyla emeğiyle oynamaya çalışmayın küçük insanlar. bu şekilde emelinize ulaşamazsınız istediğiniz yerlere gelmeyi bırakın iyice bu camiada yok olup gidersiniz. keşke delikanlı olsanda hanifi hocanın adını kullanarak yalan asılsız şikayetlerde bulunup kendini iyice Kırıkkale hakem camiasında küçük alçak düşürmeseydin. illaki kim olduğun açığa çıkacak ve apaydınların diğer hakemlerin hocaların yüzüne nasıl bakacan.
18 Eylül 2018 Salı 12:55
K kale il hakemlerı
Hanifi hoca kendi teklif ettiği adamları mi şikayet etmiş oluyor şimdi . İnsanda az akıl fikir olur kendi emekler ile çıkan insanların hakkında atıp tutmak ne kadSr kolay. Mustafa hoca 1 ay oldu Kırıkkale il Hakem Kurulu Başkanlığına geleli ama gokhan hoca 2 yıldır muhammed mustafa hoca kurul başkanı olmadan önce oldu klasman hakemi oldu. İnsan dediğin bıraz düşünür. Ancak bu tarz şeyleri bi yerlere gelmeye çalışan kumpasci küçük insanlar düşünür.bu yazıyı hanifi Körpe nin yazmadıği cok belli.
18 Eylül 2018 Salı 12:28
Kırıkkale Hakemleri
1- Mustafa Apaydın bölgesel klasman olduğu sezon teklif eden Hanifi Körpe idi. 2- Gökhan Apaydın 2 sezondur klasman ligde yine hanifi Körpe kurulu teklif etti Mustafa Apaydın il hakem kurulu Başkanlığa geleli 1 ay oldu 3- muhammed Apaydın Mustafa apaydin başkan olmadan bölgesel yardimci hakem oldu ve yine hanifi Körpe teklif etti 4- Ali Çakır hocamizida hanifi Körpe teklif etti . Diğer iddaa zaten komedi Mustafa Apaydın hocayı herkes biliyor . Eeee Atalar boşa dememiş Meyve veren ağaç taşlanıt diye
18 Eylül 2018 Salı 11:33
HANİFİ KÖRPE
sitenizde yayınlanan ve benim adımı kullanarak yazılmış bu yazı benim tarafımdan yazılmadığı gibi anlatılanların hiç birisinden bilgim yoktur. şahsım olarak bu camiaya 89 yılından beri hizmet etmiş biri olarak ne bir hakemi neden gelmiş geçmiş hiç bir ihk yı veya mhkyı şikayet etmedim . ancak haberin yayınlandığını bir hakem arkadaşın hocam sizin adınızı kullanmışlar bir bak istersen dediği için haberim oldu, kaldıki hakemin sesi olduğunu iddia ettiğibniz bu siteyi hiç merak etmem ve girmemde aldığınız bu şikayet imzalı değilde benim adımı yazarak yayınladıysanız bu yayıncılığa ve gazeteciliğe yakışmaz, bu yazıyı tarafımdan yazılmadığını ve imzasız olduğunu açıklamanız gerekir yoksa sitenizin asılsız ve kişiliğimi rencide ettiğiniz, haksız şekilde kişinin onuru ile oynadığınız için sitenin yalan haber ve kişilik haklarını ihlal içi gerekli girişimleri yapacağımı hakkınızda yasal işlem için gerekli yerlere başvuru yapacağımı bilmenizi isterim . sayın editör yayınladığınız yazınıon nerden ve kimden geldiğini bilmeniz gerekiyor
18 Eylül 2018 Salı 09:22

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ