ATATÜRK
MAKROLİNE
Büyük Urartu
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.167.230.68
Online Ziyaretçi: 8
Bugün Toplam: 2323
Dün Toplam: 5902
Genel Toplam: 14007002
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

YOZGAT İFTARINDA BİRLİK BERABERLİK MESAJI

Tarih:

11 Haziran 2018 Pazartesi 23:57

Okunma:

513

Yorum:

0     Yorum Yaz

YOZGAT İFTARINDA BİRLİK BERABERLİK MESAJI

YOZGAT İFTARINDA BİRLİK BERABERLİK MESAJI
TFFHGD bana iftar yemeği haberini atmışlar. Bu arkadaş yeni seçildiği için bizde kayıtlı olmadığı için gereksiz posta kutusuna düşmüş. Bugün Adem Nazlı bize biraz serzenişte bulundu. Haber gönderdik ama çıkmadı dedi.

Hakemin Sesi’ne gelen her haber sayfalarımızda yer alır. Elimizde olmayan nedenlerle geç de olsa iftar haberini yayımlıyoruz.

TFFHGD Yozgat şubesi geleneksel iftar yemeğini bu sene de verdi. İftar yemeğine tüm taban birlikleri hakemler ve gözlemciler katıldı. Bu tablo gösterdi ki Yozgat’ta birlik ve beraberlik hakim.

Burada kısa bir konuşma yapan dernek başkanı Adem Nazlı şöyle konuştu: Öncelikle bizlerin davetine icabet eden futbol ailesinin tüm bireylerine teşekkür ederim. Bu mübarek günde davetimizi kırmayarak aramızda olan ASKF Başkanı Hakan Bektaş’a, ASKF Müdürü İbrahim Zeki’ye, TFF İl Temsilci Mehmet Karakoç’a, İHK Başkanı Selami Mete’ye, Şubemiz Onursal Başkanı Serhat Alper’e, Yönetim Kurulu Üyelerine, Denetleme Kurulu Başkanı Yasin Arpaç ve Üyelerine,Derneğimiz Üyesi Hakem ve Gözlemcilerimize Teşekkür Ederiz dedi....

Böylelikle Yozgat sezonu verdiği iftar ile kapadı Tabii ki yeni sezona yeni umutlarla..
    Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR Akkoç
Hakemspor
asospor
FACEBOOK SAYFAMIZ