" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.87.253.202
Online Ziyaretçi: 8
Bugün Toplam: 5900
Dün Toplam: 5976
Genel Toplam: 15441542
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ZONGULDAK'A NEDEN ATAMA YAPILAMIYOR?

Tarih:

14 Eylül 2017 Perşembe 01:10

Okunma:

2796

Yorum:

0     Yorum Yaz

ZONGULDAK'A NEDEN ATAMA YAPILAMIYOR?

ZONGULDAK'A NEDEN ATAMA YAPILAMIYOR?
MHK, klasmanları yaptı, yeni sezonun hazırlıklarını tamamladı. Klasmanlar için tahkime gidildi ama sonuç çıkmadı. Neden?  MHK’nın elinde öyle bir talimat var ki ne yaparsa yapsın haklı çıkıyor..

Ben derneklere, hakem ve gözlemcilere yıllardan beri yazıyorum söylüyorum kimsenin umurunda değil.  Ne zaman canları yanıyor başlıyorlar feryat etmeye..

Bazı kişiler sakıncalı diye liste dışında kaldılar savcılığa gittiler kendilerini aklayanlar oldu ama yine listeye dahil edilemediler. Niye MHK’nın elinde  kapı gibi 35. Maddenin b fıkrası var..

Bu madde diyor ki; hakem , gözlemci ve eğitmenlerin  kadroya alınmaları, görevlendirilmeleri MHK talimatı kapsamında Merkez Hakem Kurulunun tasarrufundadır.  

Talimatın 35. Maddenin b fıkrası öyle büyük bir güç ki; Hakem, gözlemci, mentör ve eğitimciler atamalara ilişkin kararları sorgulayamıyorlar. Şimdi anlayabildiniz mi benim talimatlara ne kadar kafa yorduğumu.. “Anlayana sivrisinek saz”

MHK Neden Zorlanıyor?

MHK, her şeyi hizaya getirdi, her türlü atamaları yaptı ancak Zonguldak’a bir türlü İHK atayamıyor..!
Yanlış anlamadınız Zonguldak’a bir türlü atama yapamıyorlar..

MHK 7 ay önce İHK’yı sözde başarısız buldukları için görevden aldılar. O gün bugün hala kimseyi atayamadılar.  Görevden aldıkları İHK’ya  hakem ve gözlemcilerin gelecek kaderleri teslim edildi. 2017-2018 sezonu açıldı MHK, Zonguldak’a halen yeni İHK’yı atayacak.

Nasrettin Hoca’nın güzel bir atasözü varya ; “Ölme eşeğim ölme yaz gelsin de yonca bitsin”
Şimdi gerekli olan şey, gelecekte temin edilebilir. O zamana kadar kim öle, kim kala. Belki de ileride hiçbir işe yaramaz. Bu deyim umutsuz bir beklentiyi anlatır.
MHK, neden Zonguldak’a bir kurul ataması yapamıyor? Siyasi diyorlar Yapmayın beyler siyasetçilerin kafalarını yoracakları o kadar ülke sorunu var ki..! İşlerini güçlerini bıraktılar da Zonguldak’ın İl Hakem Kurulumu kaldı?
O zaman MHK’ya bir öneri: madem bu kadar basit bir işin içinden çıkamıyorsunuz.. "Sandığa gidin". Evet, sandığa gidin orada hakem camiası kendi kurulunu kendileri seçsin. Siz yapamıyorsunuz o zaman bırakın herkes yöneticisini kendi seçsin.
Hadi canım sende talimatlar buna elvermez diyeceksiniz.. "Ne talimatmış öyle 7 aydır bir atama yaptırmıyor..!
Arkadaşlar insanların akıllarıyla oynamayın..! Zonguldak’a atama yapmayarak çok büyük kötülük ediyorsunuz. Bu kara maden kimsenin oyuncağı değil. Zaten kimi atarsanız atayın kimse size itiraz edemiyor ki..!
Daha fazla insanları üzmeden lütfen atamanızı yapın.. Yok yapamıyorum  diyorsanız sandık gelsin..

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ