" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 52.87.253.202
Online Ziyaretçi: 10
Bugün Toplam: 5587
Dün Toplam: 5976
Genel Toplam: 15441229
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ZONGULDAK'TA YENİ BAŞKAN ÜMİT KAYA OLDU

Tarih:

27 Ocak 2018 Cumartesi 23:02

Okunma:

1555

Yorum:

0     Yorum Yaz

ZONGULDAK'TA YENİ BAŞKAN ÜMİT KAYA OLDU

ZONGULDAK'TA YENİ BAŞKAN ÜMİT KAYA OLDU
TFFHGD Zonguldak Şubesi'nin 12’nci olağan genel kurulu 26 Ocak 2018 tarihinde belediye nikah salonunda yapıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından divan seçildi. Divan Başkanlığına Klasman Gözlemcisi Erol Pesen, Divan üyeliklerine ise, Bölgesel Gözlemci Ertuğrul Bayram, Bölgesel Gözlemci ve İl Hakem Kurulu Üyesi Serkan Keleş ve İl Gözlemcisi Reşat Akın’ın seçilmesinin ardından oy kullanma işlemine geçildi.
 
 101 delegeden 84 kişinin oy kullandığı kongrede Ümit kaya 44 oy alırken Osman Ender Bulut ise 39 oyda kaldı. 1 oy geçersiz sayıldı. İl Eğitimcisi ve Bölgesel Gözlemci Osman Ender Bulut ile Eski Klasman Hakemi- İl Hakemi Ümit Kaya arasında geçen seçim sonunda
Zonguldak Şubesi'nin yeni başkanı Ümit Kaya oldu. 
 
 TFFHGD Zonguldak Şubesi Başkanı Ümit Kaya, kendisine güvenen herkese teşekkür ederek şu açıklamayı yaptı
 
“ Çok Değerli Hakem ve Gözlemci Hocalarım, sevgili Dostlar!
 
 Bildiğiniz üzere gerçekleştirilen Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Zonguldak şubesinin olağan genel kurulunu camiamıza yakışır şekilde gerçekleştirdik. Şunu özellikle belirtmek istiyorum. “Bu Seçimin Kaybedeni Yoktur”. Bu seçimin kazananı Zonguldak Hakemliğidir. Üzerimizde ki yükün ve sorumluluğun farkındayız. Hakem ve Gözlemcilerimizin teveccühü ile devraldığımız görevi layıkıyla yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.
Dernek Başkanlığı için adaylığını açıklayan sevgili Osman Ender Bulut hocamıza ve onun listesine yönetim kurulu adaylıklarını açıklayan sevgili dostlara da buradan çok teşekkür etmek istiyorum ve onları kıracak davranışta bulunduysam da onlardan da özür dilerim. Eğer ki böyle bir davranışta bulunduysak ta seçim heyecanından ve hizmet aşkımızdan kaynaklanmıştır. Sevgili Osman Ender Bulut Hocam benim büyüğümdür ve saygı duyduğum değerli bir hocamdır. Onunda bizlere desteğini esirgemeyeceğine inancımız tam.
 
 Ayrıca seçim sürecinde tarafsızlıklarını ve sükunetini koruyan İl Hakem Kurulu Başkanımız Evren Atış’a ve İl Hakem Kurulu Üyelerine de teşekkür ederim.
 Benim için çok değerli bir insan olan ve Zonguldak Hakemliğine yaptığı hizmetler tartışılamayacak kadar büyük olan Eski Dernek Başkanım ve gönlümüzün Onursal Başkanı Nurettin Demir Hocama da çok teşekkür etmek istiyorum dedi.
 
 
 


    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ