ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.89.204.127
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 5147
Dün Toplam: 6162
Genel Toplam: 23281697
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

2018 MHK-BHK- İHK KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

Tarih:

16 Ağustos 2018 Perşembe 22:49

Okunma:

3942

Yorum:

0     Yorum Yaz

2018 MHK-BHK- İHK KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

2018 MHK-BHK- İHK KURBAN BAYRAMI MESAJLARI
İslam Aleminin, Futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Kurban Bayramlarını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.
Yusuf Namoğlu
MHK BAŞKANI  
Camiamızın tüm mensuplarının ve ailelerinin Kurban Bayramlarını kutluyor, 2018-2019 futbol sezonunda sağlık ve huzurla gelecek üstün başarılar diliyorum.
 Bedri Dölkeleş MHK Başkan vekili ve 7. Bölge sorumlusu

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelerek bizleri bereketiyle donatan Kurban Bayramınız Mübarek Olsun...

Metin Tokat MHK Üyesi 3. Bölge Sorumlusu
Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Hakem camiasının Kurban Bayramı kutlu olsun!

M. Murat Ilgaz MHK 2. Bölge ve “VAR” Sorumlusu 
 Tüm İslam alemini, ulusumuzun ve Hakem camiasının Mübarek Kurban Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.

Kadir Tozlu
MHK Üyesi Plaj futbolu ve 5. Bölge Sorumlusu 
Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim. Ailenizle birlikte nice mutlu bayramlara..


Alican Lakot
MHK Üyesi ve 6. Bölge Sorumlusu
Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Kurban Bayramınız kutlu olsun.


Erol Ersoy
MHK Üyesi Futsal ve 4. Bölge Sorumlusu
Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Serdar Tatlı MHK Üyesi 8. Bölge Sorumlusu
Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.
 
Ahmet Erdoğan MHK üyesi ve 1. Bölge sorumlusu

Ulusumuzun, futbol ailesinin  ve hakem camiasının Kurban Ramazan Bayramını tebrik eder, sağlık, mutluluk ve müsabakalarında üstün başarılar dilerim.

Ferhat Gündoğdu BHK Üyesi ve Klasman Gözlemcisi

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Futbol ailesinin ve Tüm hakem camiasının Kurban Bayramı kutlu olsun!

Yusuf Demirkıran BHK Üyesi ve Klasman Gözlemcisi
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun...


Ziya Çetin BHK Üyesi ve Üst Klasman Gözlemcisi

Futbol ailesinin, hakem camiasının, Mübarek Kurban Bayramlarını tebrik eder, aileleriyle birlikte mutlu ve başarılı bir yaşam sürmelerini dilerim. 

Cengiz Akyüz BHK Üyesi ve Üst Klasman Gözlemcisi

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yuce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Habeşi Bilal Kutlu BHK Üyesi ve Klasman Gözlemcisi

 Ulusumuzun, Futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Kurban Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dileriz.

Ankara İl Hakem Kurulu Adına Başkan Sürhat Müniroğlu
Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım yüce Allah'a. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Yaşar Filiz İstanbul İHK Başkanı ve Klasman Gözlemcisi

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Zafer Korkmaz Van İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Evren Atış Zonguldak İHK Başkanı ve Klasman Gözlemcisi
 
 Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban bayramı dileriz. Hayırlı Bayramlar...

Kahraman Minnet Ordu İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci
 
Allah bayramınızı hayırlı mübarek etsin, inayetiyle gönlünüzü dolaşsın ve sizleri ağır bir sorumluluk altında tutmasın. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...


Mutluluk içinde, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle… Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Feyzullah Saygılı Tokat İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

Turgay Duman Kayseri İHK Başkanı ve Klasman Gözlemcisi

Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim. 

Hüdaverdi Savcı Mersin İHK Başkanı ve TFFHGD Genel merkez yöneticisi 
 
Kurban Bayramı tüm İslam Alemine kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar..

 
Bahri Beytekin Kastamonu İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci

Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!
 
Ramazan Musluk Bolu İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…
 
Hayati Ünal Denizli İHK Başkanı Klasman Gözlemcisi
Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
 
Mahmut Albayrak Amasya İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci 
Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve umutlu bir gelecek dileğiyle... Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Barış Kezer Siirt İHK Başkanı 
Kurban Bayramını canıgönülden tebrik ediyor, bayramın huzur, sağlık ve kardeşliğimizin pekişmesine vesile olmasını yüce Allahtan diliyorum.

Recai Yaşar: Eskişehir İHK Başkanı Klasman Gözlemcisi
Kurban Bayramı'nın, ayrıştırılmak istenen toplumumuzun birliğinin, bütünlüğünün sağlanmasına, kardeşliğimizin pekiştirilmesine ve barışa vesile olmasını diliyor, Kurban Bayramı'nı esenlik, huzur ve mutluluk dileklerimle kutluyor, sevgiler, saygılar sunuyorum.

Kamil Dertop;Tekirdağ İHK Başkanı, Klasman Gözlemcisi ve Eğitimci

Tüm inananların, Futbol ailesinin ve hakem camiamız için Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyorum.

Haluk Demireli Kırklareli İHK Başkanı
 Bu Kurban Bayramında birlikte aynı sofrada yer almasak da bir sonraki bayramda yanınızda olacağız mutlaka.. Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış, gözlerinizde umut, etrafınızda sevgi olsun. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Ali Zağlı Muğla İHK Başkanı, Genel Merkez yöneticisi, Muğla Şube Başkanı ve Klasman Gözlemcisi
Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun... Kurban Bayramınız mübarek olsun.
 
Mustafa Düzkaya Konya İHK Başkanı Klasman Gözlemcisi

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah"a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun...

Barış Tümür Mardin İHK Başkanı
Güzellik, birlik beraberlik dolu daha güzel ve mutlu  bir kurban bayramı diliyoruz. kurban bayramınız kutlu olsun. 

İnanç Özgen Elazığ İHK Başkanı 

Mübarek Kurban Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiamıza hayırlı olsun!
 
Mehmet Arabacı Isparta İHK Başkanı ve Klasman Gözlemcisi

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu sağlıklı nice bayramlar dileriz.
Ahmet Kemiksizoğlu Sakarya İHK Başkanı

Mübarek Kurban Bayramının size ailenize ve bütün islam alemine hayırlara vesile olmasını dilerim . kurban bayramınız mübarek olsun
Süleyman Güneş Afyonkarahisar İHK
 Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Ercan Durna
Hakem camiamızın değerli mensupları gerek İHK gerekse Dernekler olarak bu sitede bayram mesajları yayımlamak istiyorsanız lütfen Ercan Durna ile iletişime geçiniz..(0533 729 35 35)
17 Ağustos 2018 Cuma 00:25

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ