ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.89.204.127
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 4992
Dün Toplam: 6162
Genel Toplam: 23281543
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

2021 DERNEKLER RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

Tarih:

06 Mayıs 2021 Perşembe 22:16

Okunma:

1879

Yorum:

0     Yorum Yaz

2021 DERNEKLER RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

2021 DERNEKLER RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI
 
Tüm Müslüman aleminin, Ulusumuzun, Futbol Ailemizin, Futbol Hakem Camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.
Dr.Abdurrahman Arıcı TFFHGD Genel Başkanı Temsilciler Kurulu Başkanı

Tüm Ulusumuzun, Futbol Ailemizin, Futbol Hakem Camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.
 
 Kahraman Minnet TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu İHK Başkanı


Camiamızın tüm mensuplarının ve ailelerinin Ramazan bayramını kutlar, sağlık ve huzurla gelecek üstün başarılar diliyorum.
Ata Yıldırım TFFHGD Genel Saymanı ve Malatya Şube BaşkanıMübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiamıza hayırlı olsun!
 Hüdaverdi Savcı TFFHGD Genel Sek.Yrd.


Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz Bayramınız Kutlu Olsun
 Özgür Uçak TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve Bursa Şube Başkanı


 
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Bu önemli günlerde yapacağınız dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Tüm camiamızın Ramazan Bayramını kutlar sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.
 Sezai Damdelen TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve Hatay Şube BaşkanıTüm inananların ve hakem camiasının Mübarek Ramazan  Bayramını sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiasına hayırlı olsun!
Mücahit Tatar TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi


 
Yağmur Yüklü Bulutlar Gibi Gelerek Bizleri Bereketiyle Donatan Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun...
Nuri Karahançer TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve Kayseri Şube Başkanı

Tüm spor camiasının mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim, İyi bayramlar.
Abdülkadir Güven TFFHGD Denetleme Kurulu Başkanı

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!
Av.İ.Çağlar Uyarcan TFFHGD Disiplin Kurulu Bşk. Vekili ve Manisa Şube Başkanı


 
Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.
 Av.N. Emrah Bayrakçı TFFHGD Disiplin kurulu Sekreteri ve  Denizli Şube Başkanı 

 
Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah"a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur"a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramınız Kutlu Olsun.
Bayram Kiraz TFFHGD Müdürü


 Mübarek Ramazan bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayramın tüm insanlığa hayırlı olmasını diler, camiamızın tüm fertlerine ağlıklı ve mutlu günler temenni ederiz.
Ali Uluyol TFFHGD Ankara Şube Başkanı


Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun Bayramınız Kutlu Olsun. 
Çetin Güçyetmez TFFHGD Sivas Şube Başkanı


İslam aleminin, ulusumuzun ve hakem camiasının Ramazan Bayramını tebrik eder, sağlık, mutluluk ve müsabakalarında üstün başarılar dileriz.
Tülay Tapçı TFFHGD Adana Şube Başkanı

Başta tüm Futbol Federasyonu çalışanları ve hakem camiasının güzide insanlarının bayramını yönetim kurulum adına kutlar, bayramın hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Saygılarımızla.
Mehmet Aydın TFFHGD Afyonkarahisar Şube Başkanı


     
Tüm inananların ve hakem camiasının Mübarek Ramazan Bayramını sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiasına hayırlı olsun!
Samet Çiçek TFFHGD Samsun Şube Başkanı


İslam aleminin ve hakem camiamızın Mübarek Ramazan Bayramını sağlık, huzur ve başarı dileklerimizle kutlar, esenlikler dileriz.
Gürkan Tekneci TFFHGD Sakarya Şube Başkanı

Sema kapılarının açık olduğu bayramlarda heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar diliyorum.
Ömer Teyfik Özkoç TFFHGD Gaziantep Şube Başkanı
 
Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle..  Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun. Camiamıza Zonguldak’tan  en içten selamlarımızı gönderiyoruz.
Ümit Kaya TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı


Yüreğinize damla damla umut, günlerinize bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdikleriniz hep yanınızda olsun, yüzünüz ve gülünüz hiç solmasın. Bayramınız kutlu olsun...
Mehmet Şengül TFFHGD Ordu Şube Başkanı


Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle camiamızın Bayramı mübarek olsun.
İlhami Can TFFHGD Eskişehir Şube Başkanı
 
Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah'a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle bayramınız kutlu olsun.
 
Şuayip Çakır TFFHGD Karaman Şube Başkanı

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!
 
Necati Selçuk Şahin TFFHGD Kayseri Şube Başkanı

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dileriz.
Alkan Altan TFFHGD Mersin Şube Başkanı

Bayramda  tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.
Ahmet Ecevit TFFHGD Çorum Şube Başkanı

Gecenin güzel yüzü yüreğinize dokunsun, kabuslar sizden uzakta melekler başucunuzda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, dualarınız kabul ve Ramazan Bayramınız mübarek olsun!

İsmail Köse TFFHGD Trabzon Şube Başkanı

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!
 
Muhsin Erçetin TFFHGD Muğla Şube Başkanı

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık hakem camiası için hayırlara vesile olsun.

Necat Geçer TFFHGD Muş Şube Başkanı
 
Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günlerde dualarınız kabul olsun. Tüm hakem camiasının Ramazan Bayramı kutlu olsun.

Özhan Kurt TFFHGD Kocaeli Şube Başkanı

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

TFFHGD Yalova Şubesi Adına Başkan Ahmet Aydın 

Ramazan Bayramınızın neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle tüm hakem camiasının Bayramı kutlu olsun.

Haşim Pazar TFFHGD Kırklareli Şube Başkanı
Son zamanlarda birlikte aynı sofrada yer almasak da inşallah birgün  yanınızda Olacağız..
Futbol ailesinin, hakem camiasının Ramazan Bayramlarını kutluyor sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.

Harun Toplar TFFHGD Tokat Şube Başkanı

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…


Murat Öztürk TFFHGD Bitlis Şube Başkanı

En güzel Anıları tekrar birlikte paylaşmak, en güzel hatıraları bayramlarda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan bayramınızı kutlarız.

Mustafa Sağdıç TFFHGD Isparta Şube Başkanı

İslam aleminin, tüm ulusumuzun, hakem camiasının mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim.

 
Ferhan Kestanlıoğlu TFFHGD İzmir Şube Başkanı

Tüm Müslüman âleminin, Ulusumuzun, Hakem camiamızın Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.
Adem Elgörmüş TFFHGD Diyarbakır Şube Başkanı

Tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutlar; insanlığa hayırlar getirmesini temenni ederiz.

TFFHGD AKSARAY ŞUBE YÖNETİMİ
 
İslam'ın nurlu güneşi kalbinize dolsun, makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun, günleriniz mutluluk, gönlünüz saadetle dolsun bayramınız mübarek olsun.

Doğu Yılmaz TFFHGD Ardahan Şube Başkanı

Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Halil Kurt TFFHGD Van Şube Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ