ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.89.204.127
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 5124
Dün Toplam: 6162
Genel Toplam: 23281673
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

2021-MHK-BHK-İHK RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

Tarih:

06 Mayıs 2021 Perşembe 22:29

Okunma:

2176

Yorum:

0     Yorum Yaz

2021-MHK-BHK-İHK RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

2021-MHK-BHK-İHK RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI
 
Tüm futbol ailesinin ve hakem camiasının Ramazan Bayramını  kutluyor, Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu Bayram diliyoruz.

Tüm Ulusumuzun, Futbol Ailemizin, Futbol Hakem Camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice
 bayramlar geçirmek dileğiyle…

Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Camiamızın Ramazan Bayramı kutlu olsun.

Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde bayramınızı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileğiyle mübarek Ramazan Bayramınızı kutlarım.

Tüm Müslüman âleminin, Ulusumuzun, Hakem camiamızın Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun…

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Futbol ailesinin ve hakem camiamızın Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlıklı ve mutlu günler geçirmelerini dilerim.


M.Murat Ilgaz FİFA-UEFA ve Üst Klasman Gözlemcisi

İslam aleminin Futbol ailesinin ve hakem camiamızın Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim.
 
Hamza Işın Eski MHK Üyesi ve Üst Klasman Gözlemcisi

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu, sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…

Hakan Sivriservi Üst klasman Gözlemcisi ve BHK Üyesi
Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.

Aykut Gümülü 4. Bölge BHK Üyesi
Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara..

En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan Bayramınız mutlu olsun…

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

İslam'ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

İslam aleminin, ulusumuzun, futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
Ercan Hellaç 6.Bölge BHK Üyesi

Önemli olan böyle günlerde hatırlamaktır. Mübarek Ramazan Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim.
Öner Fırat 8. Bölge BHK Üyesi

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günlerde dualarınız kabul olsun. Tüm hakem camiasının Ramazan Bayramı kutlu olsun.

İbrahim Bozan 8. Bölge BHK Üyesi

Futbol ailesinin, hakem camiasının Ramazan Bayramlarını kutluyor sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.

Baki Tuncay Akkın 4. Bölge BHK Üyesi

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Arif Çelik 5. Bölge BHK Üyesi

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da size ve ailenize mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… İyi bayramlar!

Ahmet Eşref Sarı 5. Bölge BHK Üyesi

Tüm İslam aleminin, ulusumuzun ve Hakem camiasının Mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.

İbrahim Çınar 3. Bölge BHK Üyesi
Tüm spor camiasının mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim, İyi bayramlar.

Bülent  Günen 3. Bölge BHK Üyesi

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram dileriz.

Dünya’da ve ahret’te hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar, Ramazan Bayramınız mübarek olsun herşey istediğiniz gibi olsun.

Bin damla serilsin yüreğinize, bin mutluluk dolsun gönlünüze, bütün hayalleriniz gerçek olsun, dualarınız kabul olsun... Hakem camiasının Ramazan Bayramı mübarek olsun!

 Huzur kalbimizde olduğu sürece gözlerimizde parlayacaktır, tıpkı bugün içimizdeki huzur gözümüzdeki ışık gibi, bayramınız mübarek olsun..
Raci Köprülü İzmir İHK Başkanı

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Önemli olan hatırlamaktır. Mübarek Ramazan Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim.

Elinden kuran dilinden İslam kalbinden iman yüreğinden sevgi gönlünden merhamet vücudundan sağlık eksik olmasın bütün duaların kabul bayramınız mübarek olsun.

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah'a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle bayramınız kutlu olsun.

Şairin dediği gibi:
(...)
 
Yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var:
Yaşadın mı büyük yaşayacaksın, ırmaklara,göğe,bütün evrene karışırcasına
Çünkü ömür dediğimiz şey, hayata sunulmuş bir armağandır
Ve hayat, sunulmuş bir armağandır insana.
 Her şey gönlünüzce olsun.
Bayramınız mübarek olsun.
Tüm ulusumuza ve hakem camiamıza Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel, mutlu ve sağlıklı bir Bayram diliyorum.

Özcan Genel Çorum İHK Başkanı
Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Ali Zağlı Muğla İHK Başkanı ve TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi
Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

Prof. Dr. İnanç Özgen Elazığ İHK Başkanı

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Hakem camiasının Ramazan Bayramı kutlu olsun!


Mehmet Ali Özoğul  Karaman İHK Başkanı
Yüreğinize damla damla umut, günlerinize bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzünüz ve gülünüz hiç solmasın Bayramınız Kutlu Olsun.

Yusuf Yılmaz G. Antep İHK Başkanı

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bir sonraki bayramlarda sarılıp kucaklaşmak dileğiyle Bayramınız mübarek olsun!

Cahit Kum Adana İHK Başkanı
İslamın nurlu güneşi kalbinize dolsun, makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun, günleriniz mutluluk, gönlünüz saadetle ve sağlıkla dolsun. Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Ömer Kürşat Tüfekçi Isparta İHK Başkanı

İslam aleminin, tüm ulusumuzun, hakem camiasının mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim.


Tekin Şeker Diyarbakır İHK Başkanı

Tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutlar; insanlığa hayırlar getirmesini diler tüm futbol ailesinin ve Hakem camiasının bayramlarını kutlarım.

Hüseyin Eşiyok Tokat İHK Başkanı

Mübarek Ramazan bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayramın tüm insanlığa hayırlı olmasını diler, camiamızın tüm fertlerine ağlıklı ve mutlu günler temenni ederiz.

Cengiz Duman Kayseri İHK Başkanı

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun Bayramınız Kutlu Olsun. 


Ahmet Tepe Burdur İHK Başkanı

İslam aleminin, ulusumuzun ve hakem camiasının Ramazan Bayramını tebrik eder, sağlık, mutluluk ve müsabakalarında üstün başarılar dileriz.
Gürkan Yayar Iğdır İHK Başkanı

Başta tüm Futbol Federasyonu çalışanları ve hakem camiasının güzide insanlarının bayramını kurulum adına kutlar, bayramın hayırlara vesile olmasını temenni ederiz. Saygılarımızla.

Erdal Orman Hatay İHK Başkanı

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günlerde inşallah bu koronavirüs belasından kurtularak biran önce birbirimize sarılacağımız günleri görmek dileğiyle bayramınız kutlu olsun.

Haluk Demireli Kırklareli İHK Başkanı

Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık hakem camiası için hayırlara vesile olsun.

Erol Akyürek Van İHK Başkanı

Mübarek Ramazan Bayramının size ve sevdiklerinize sağlık, mutluluk, huzur ve refah getirmesi dileğiyle. Ramazan bayramınız mübarek olsun...

Nihat Karaca Eskişehir İHK Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ