ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.89.204.127
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 5048
Dün Toplam: 6162
Genel Toplam: 23281599
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ADANA 'YA MALZEME SPONSORU

Tarih:

19 Ekim 2021 Salı 10:50

Okunma:

709

Yorum:

0     Yorum Yaz

ADANA 'YA MALZEME SPONSORU

ADANA 'YA MALZEME SPONSORU
TFFHGD Adana şubesi, Labotest Diagnostik Sistemleri AŞ. firması ile bir yıllık sponsorluk anlaşması yaptı. Firma anlaşma gereği hakemlere sezon açılışı, antrenman ve müsabaka öncesi ısınmalarında kullanmaları adına forma, şort ve çorap verecek.
 
2021 - 2022 "İLYAS AYAN FUTBOL SEZONU" boyunca Hakemlerin sezon açılışı, antrenman ve müsabaka öncesi ısınmalarında kullanmaları adına forma, şort ve çorap yapımına sponsor olan LABOTEST Diagnostik Sistemleri AŞ. Genel Müdürü  Alp YARPUZ,  bu kobuda şunları söyledi; "Üniversite gençlik yıllarımda aktif bir sporcu ve Basketbol Hakemliği yaptığım için hakem camiasının yaşadığı bazı sorunları az çok tahmin edebiliyorum. Şirketimize gelen bu sponsorluk teklifini öncelikle hiç düşünmeden kabul etmemizin nedeni sosyal medya vasıtasıyla takip ettiğimiz Dernek Başkanı Tülay hanımın çabası, azmi ve rahmetli İlyas AYAN adına gösterdikleri tüm vefa çalışmaları adına yapılmıştır. Günümüz ekonomik şartları ve Pandemi hepimizi ticari olarak ister istemez etkiledi, imkanlar dahilinde daha güzel katkıları bu camia adına Labotest Diagnostik Sistemleri AŞ. olarak zamanla yapmak isteriz. Sağlık sektöründe hizmet veren bir firma olarak sporun, Gençlikle buluşmasına firma veya kurumlar olarak destek vermemiz genç nesillerin veya çocuklarımızın geleceğine ışık tutacaktır" dedi. 
 
Başkan Tülay Tapçı’da konuşmasında, görev süremiz boyunca camiamıza ciddi destek ve katkı veren tüm sponsor firmalarımıza bugünde yeni sponsorumuz olan Labotest Diagnostik Sistemleri AŞ. ile anlaşmaya varmanın mutluluğu camiamız için hak ettiği bir değerdir. 
Labotest Diagnostik Sistemleri AŞ. firmasına ve Sayın Alp YARPUZ'a Camiamız adına sonsuz Teşekkür ediyoruz. 
Amacımız belli, hedefimiz aynı, vizyonumuz ve misyonumuz hiç değişmedi;
"Her şey Adana Hakemliği için" dedi.
Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ