ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 35.175.191.103
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 3564
Dün Toplam: 4261
Genel Toplam: 28303664
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ALKIŞLAR HAKAN ÜLKER İÇİN..!

Tarih:

14 Haziran 2017 Çarşamba 00:22

Okunma:

5562

Yorum:

0     Yorum Yaz

ALKIŞLAR HAKAN ÜLKER İÇİN..!

ALKIŞLAR HAKAN ÜLKER İÇİN..!
Türkiye onu yaptığı titiz bir çalışma sonucu Çin'den ithal edilen zehirli ayakkabıların piyasaya sürüldüğü bilgisini aldıktan sonra büyük kaçakçılık olayını ortaya çıkarınca tanımıştı.
Bu duyum geldiğinde Türkiye'de paniğe yol açmıştı. Bu büyük başarı ödülsüz kalmayacaktı. Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin CANİKLİ, tarafından ödüllendirildi.

Kimdi bu hakem?   İstanbul bölgesi C Klasmanı Hakemi Hakan Ülker..
Hakan Ülker bizim yakından tanıdığımız ve çok sevdiğimiz bir hakem kardeşimiz..
Bizi aradı ve Gümrük Muayene Memurları Derneği Genel Başkanı olduğunu, Merter Ramada Otel’de bir iftar yemeği vereceklerini ve bizleri orada görmek istediğini söyledi. Biz de seve seve kabul ettik ve bu yemeğe iştirak ettik.

Orada çok nezih insan topluluğu vardı. Gelen insanlar genel başkanları Hakan Ülker’i gördüklerinde inanın saygıdan eğiliyorlardı. Bu durum bizleri çok etkiledi.

İşte hakem camiasına böyle insanlar kazandırılmalı. Hakan Ülker, herkese hoş geldiniz derken kısaca şu konuşmayı yaptı;
Derneğimizin amacı; yasalarla belirlenen sınırlar içinde kalmak suretiyle, Gümrük Muayene Memurları’nın birlik ve beraberliğini, karşılıklı dayanışma ve yardımlaşmasını, üyeler arasında bilgi akışı, eğitim ve bilgilendirme yolu ile muayene memurluğu mesleğinin kalitesini arttırmak ve etik kurallarını geliştirmek, üyelerin hak ve menfaatlerini korumak, hayatın diğer alanında karşılaşacakları sorunların çözümünde yardımcı olmak dedi ve bundan böylede bu tür etkinliklerin süreceğini söyledi.

İftar yemeğine gelenlere teşekkür edip sözlerini tamamladığında salonda bir alkış koptu.
Katılımcılar arasında Gümrük bölge yetkilileri ve masamızda Şarköy eski Belediye Başkanı Kemal Özvarlık’da vardı.
Tebrikler Hakan Ülker.. Başarılarının devamını diliyoruz..İnşallah hakemlikte de seni çok daha yukarılarda görürüz..

HAKAN ÜLKER KİMDİR?

1988 de Üsküdar / İstanbul da doğumlu olan Hakan ÜLKER; İlköğretimi Sultantepe / Üsküdar , Lise eğitimini M.Kemal Lisesi ( Yabancı Dil Ağırlıklı ) / Ümraniye de tamamladı. 2007/2011 yılında Muğla Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. 2014 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim dalında Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı. 2015 Şubat ayı itibari ile de bu alanda doktora eğitimine devam etmektedir. 
2013 Ocak ayından itibaren Gümrük ve Ticaret Bakanlığında Muayene Memuru olarak görev yapan ÜLKER; 2015 Mayıs ayında Gümrük Muayene Memurları Derneği Genel Başkanlığına seçilmiş olup hala bu görevini de sürdürmektedir .
 
Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ