ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.236.232.99
Online Ziyaretçi: 18
Bugün Toplam: 1957
Dün Toplam: 8828
Genel Toplam: 23019957
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

BELEDİYE'DEN KOCAELİLİ HAKEMLERE DESTEK SÖZÜ

Tarih:

04 Ekim 2021 Pazartesi 17:31

Okunma:

535

Yorum:

0     Yorum Yaz

BELEDİYE'DEN KOCAELİLİ HAKEMLERE DESTEK SÖZÜ

BELEDİYE'DEN KOCAELİLİ HAKEMLERE DESTEK SÖZÜ
Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Kocaeli Hakem ve Gözlemciler Derneği Kocaeli Şube Başkanı Özhan Kurt ve yönetim kurulu üyelerini makamında konuk etti.
 
Makamda gerçekleşen görüşmeye,  genel Merkez seçimlerine katılan üst delegeleri de katıldı.
 
TFFHGD Kocaeli Şubesinin yönetim kuruluna nazik ziyaretleri için teşekkür eden  Başkan Büyükakın, “Şehrimiz artık futbolun üst liglerinde daha çok hakemimizle temsil edilmelidir. Bu hafıza ve birikimin kentimizde var olduğunu çok iyi biliyoruz. Futbolda çok önemli bir yere sahip hakemlerimize gereken her türlü desteği vermeyi sürdüreceğiz” ifadelerini sarf etti.
 
ÖZHAN KURT: BAŞKANIMIZ HER ZAMAN YANIMIZDA
 
TFFHGD Kocaeli Şube Başkanı aynı zamanda Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Özhan Kurt, Başkan Büyükakın’ın samimi ilgisi ve konukseverliği için teşekkür ederken, “Tahir Başkanımız bizlere her türlü desteğini bu zamana kadar verdi. Bundan sonrada vereceğine yürekten inanıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımızın sporu, sporcuyu ve amatör spora destek olan her türlü kurumla yakından ilgilendiğini çok iyi biliyoruz. Derneğimizin çalışmalarını takip eden Tahir Başkanımız, bizlerle görüştüğü her fırsatta hakemlerimizin durumunu soruyor. Bu ilgi bize güç ve enerji veriyor. İnşallah gençliğe hizmet eden hakemlerimiz ve gözlemcilerimizin daha üst liglerde olması içinde bizlerde tüm enerjimizle çalışıyoruz” ifadelerini sarf etti.


 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ