ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.89.204.127
Online Ziyaretçi: 20
Bugün Toplam: 5318
Dün Toplam: 6162
Genel Toplam: 23281868
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

CAMİADAN KURBAN BAYRAMI MESAJLARI(2021)

Tarih:

11 Temmuz 2021 Pazar 00:49

Okunma:

1609

Yorum:

0     Yorum Yaz

CAMİADAN KURBAN BAYRAMI MESAJLARI(2021)

CAMİADAN KURBAN BAYRAMI MESAJLARI(2021)
İslam aleminin Futbol ailesinin ve hakem camiamızın Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim.
 
M.Murat Ilgaz FİFA-UEFA ve Üst Klasman Gözlemcisi

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu, sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…
Hamza Işın Eski MHK Üyesi ve Üst Klasman Gözlemcisi
 Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Bünyamin Gezer eski MHK Başkanvekili Hakem yorumcusu


En güzel Anıları tekrar birlikte paylaşmak, en güzel hatıraları bayramlarda tazelemek dileği ile mübarek Kurban bayramınızı kutlarım.
Sürhat Müniroğlu Eski MHK üyesi, Üst Klasman Gözlemcisi ve Ulusal Eğitimci


Tüm futbol ailesinin ve hakem camiasının Kurban  Bayramını  kutluyor, Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu Bayram diliyorum..

Cengiz Akyüz Üst Klasman Gözlemcisi
 
Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık hakem camiası için hayırlara vesile olsun.
Ferhat Gündoğdu Eski MHK Üyesi Klasman Gözlemcisi Ulusal Eğitimci

Futbol ailesinin, hakem camiasının Kurban Bayramlarını kutluyor sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.
Hamza Mısır Eski MHK Üyesi Klasman Gözlemcisi

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Yaşar Filiz Klasman Gözlemcisi


Tüm inananların ve hakem camiasının Mübarek Kurban  Bayramını sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiasına hayırlı olsun!
Mehmet Güngör Klasman Hakemi /Diyarbakır Belediyesi Spor Şube Müdürü


Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Dilaver Yar Ankara Bölgesi Klasman Gözlemcisi

İslam alemin ulusumuzun futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Kurban Bayramlarını kutlar, onlara sağlıklı ve mutlu günler geçirmelerini dileriz.
Mehmet Kaftancı Gaziantep Bölgesi Klasman Gözlemcisi
 
Mübarek Kurban Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiamıza hayırlı olsun!
M.Fatih Gökçe Muğla İHK HAS

Tüm ulusumuzun, Futbol ailesinin ve hakem camiasının mübarek Kurban Bayramlarını tebrik eder, aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu nice bayramlar görmelerini dilerim.

Yusuf Ziya Gündüz Sivas Bölgesi Klasman Hakemi

Futbol paydaşlarının, Hakem camiamızın güzel insanlarının Kurban Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve yeni sezonda üstün başarılar dilerim.

Emre Kosif Klasman Gözlemcisi
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban  Bayramınız kutlu olsun.
Bayram Kiraz TFFHGD Müdürü
Tüm inananların ve hakem camiasının Mübarek Kurban  Bayramını sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiasına hayırlı olsun!

Adem Aydın Eski 3. Bölge Bölgesel Hakem Kurulu üyesi ve eski Ankara İl Hakem Kurulu Başkanı
 
Ulusumuzun, futbol ailesinin  ve hakem camiasının Mübarek Kurban Ramazan Bayramını tebrik eder, sağlık, mutluluk ve müsabakalarında üstün başarılar dilerim.
Fuat Özkarabulut TFFHGD İst. Şb. Yöneticisi- Bölgesel Gözlemci

Hakemlik unutulmaz.. Bitse de anılarda devam eder bir ömür boyu. Bu vesile ile tüm hakem camiasının mübarek Kurban Bayramını kutlarım... Herkese bol hakem şansı dilerim... Sevgiyle kalın...

 Mustafa Çınar Eski Hakem İşleri Müdürü

İslam aleminin, ülkemizin güzel insanlarının ve hakem camiamızın mübarek Kurban bayramlarını tebrik eder, yaşamlarını sağlık ve mutluluk içerisinde geçirmelerini dilerim.

Yusuf Emre Eski BHK Üyesi 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ