ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.89.204.127
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 5391
Dün Toplam: 6162
Genel Toplam: 23281940
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

DERNEKLER KURBAN BAYRAMI MESAJLARI 2020

Tarih:

20 Temmuz 2020 Pazartesi 20:10

Okunma:

7726

Yorum:

0     Yorum Yaz

DERNEKLER KURBAN BAYRAMI MESAJLARI 2020

DERNEKLER KURBAN BAYRAMI MESAJLARI 2020
İslam aleminin, Tüm futbol ailesinin ve hakem camiasının Kurban Bayramını  kutluyor, Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu Bayram diliyorum.


 
Dr. Abdurrahman Arıcı TFFHGD Genel Başkanı
----------------------------------------------------
Her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdiklerinizle birlikte geçmesini diler; Futbol ailesine ve hakem camiasına selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Kadriye Arıcı, TFF Temsilciler Kurulu ve TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı’nın eşi

Mübarek Kurban Bayramının size ve sevdiklerinize sağlık,  mutluluk, huzur ve refah getirmesi dileğiyle. Kurban bayramınız mübarek olsun.

Mete Kalkavan FİFA Hakemi ve TFFHGD Genel Başkan Vekili
--------------------------------------------------------------------
Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış, gözlerinizde umut, etrafınızda sevgi ve sağlık olsun. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.
Kahraman Minnet TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu İHK Başkanı
İslam Aleminin, Ülkemiz insanlarının, futbol ailesinin ve Hakem camiasının Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, bu sıkıntılı günlerin kısa sürede bitmesini ve sağlıklı günlerimize tekrardan dönülmesini Cenabi Allah’tan niyaz ediyorum. Hayırlı Bayramlar.

Ata Yıldırım TFFHGD Genel Saymanı ve Malatya Şube Başkanı
-----------------------------
İslam aleminin birliğine ve dirilişine vesile olması dileğiyle Kurban bayramınız mübarek olsun.

Hüdaverdi Savcı TFFHGD Genel Sek.Yrd.
-------------------------
Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz. Ülkemizin ve Dünyanın içinde bulunduğu sıkıntıları aşılması ve gelecek günlerin gönlünüze göre olması dileklerimizle bayramın kutlu olsun.
 
Özgür Uçak TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve Bursa Şube Başkanı
-------------------------
Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz. Ülkemizin ve Dünyanın içinde bulunduğu sıkıntıları aşılması ve gelecek günlerin gönlünüze göre olması dileklerimizle bayramın kutlu olsun.

Sezai Damdelen TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve Hatay Şube Başkanı
------------------------------
Gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, Dostluğu, sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz nice bayramımız mübarek olsun.

Mücahit Tatar TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi
-------------------------
Bu bayramda yüzünüz de hep gülümseme, kalbinizde huzur olsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Taner Coşkun TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve Van Şube Başkanı
------------------------
 Futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Kurban Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte camiamıza öncelikle sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.

Nuri Karahançer TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve Kayseri Şube Başkanı
                                       ------------------------                                             Dilerim rahmet yağsın hayat bahçenize. Dilerim güneş doğsun gönül evinize. Dilerim güller açsın gülen yüzünüzde. Nice güzel bayramlar yaşatsın Rabbim hepimize. Daha nice sağlıklı ve güzel bayramlara dileğiyle bayramınız kutlu olsun..

Abdülkadir Güven TFFHGD Denetleme Kurulu Başkanı
--------------------
Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Camiamızın  hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmeleri dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun!


Bayram Kiraz TFFHGD Müdürü
---------------------------------
Bir damla ümit serpilsin yüreğinize, bir damla mutluluk dolsun günlerinize, bin bir duan kabul, yaşamınız sağlıklı ve bayramınız kutlu olsun. 


                          Ali Uluyol TFFHGD Ankara Şube Başkanı                                                                             --------------------------------    
          Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.   
                                                                       
Av. Özhan Kurt TFFHGD Kocaeli Şube Başkanı
                             ----------------------------------------                                    İslam aleminin birliğine ve dirilişine vesile olması dileğiyle Ulusumuzun ve Hakem camiasının Kurban bayramı mübarek olsun.
    
 
Çetin Güçyetmez TFFHGD Sivas Şube Başkanı
------------------------------
Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar ve sağlıklı günler nasip etsin.

Av.Emrah Bayrakçı TFFHGD Denizli Şube Başkanı
 
                           ------------------------------------                                      Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar; küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir bayram dileriz. 
 
Ömer Teyfik Özkoç TFFHGD G.Antep Şube Başkanı
                                           ------------------------------                                       Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun! 


  
Metin Gündüzler TFFHGD Eskişehir Şube Başkanı
                                        -----------------------------                                          Bu zor günler geçecek. Kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban bayramları dileğiyle.

Mehmet Aydın TFFHGD Afyonkarahisar Şube Başkan

---------------------------
 
Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar; küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir bayram dilerim.

 
Melahat Öğretmenoğlu TFFHGD Antalya Şube Başkanı
------------------------
 Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da size  ve ailenize mutluluk ve neşe getirmesi dileğimizle Kurban Bayramınızı kutluyoruz.

Tülay Tapçı TFFHGD Adana Şube Başkanı
---------------------------
 Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiamıza hayırlı olsun!

 
Ahmet İlhan Aydın TFFHGD Kütahya Şube Başkanı
---------------------------
Kurban bayramının tüm İslam alemi için hayırlara vesile olması dileğimle. Hayırlı bayramlar.

İsmail Köse TFFHGD Trabzon Şube Başkanı
------------------------
Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli ve sağlıklı günleriniz olsun!

Samet Çiçek TFFHGD Samsun Şube Başkanı
-------------------------
 
Mübarek Kurban bayramı size ve ailenize bol mutluluk bol huzur ve refah, sağlıklı bir hayat getirsin, bu bayramın güzelliğini ve bereketini evinize getirsin kalbinize iman nefesinize güç versin. Kurban Bayramınız mübarek olsun.
 
Ümit Kaya TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı
------------------------

Kurban bayramına kavuşturan yüce Allah’a şükürler olsun. Kurban bayramınız mübarek olsun.

Alkan Altan TFFHGD Mersin Şube Başkanı
----------------------
Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bugünden daha güzel sağlıklı yarınlar diliyoruz. Manisa şubesi olarak Mübarek Kurban bayramınızı kutluyoruz.
 
Av. İ.Çağlar Uyarcan TFFHGD Manisa Şube Başkanı
---------------------
Bu değerli Kurban Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin. Bayramınız mübarek olsun.

Mehmet Şengül TFFHGD Ordu Şube Başkanı
------------------------------
Kurban Bayramınızın sıkıntılardan uzak, neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Haşim Pazar TFFHGD Kırklareli Şube Başkanı
-------------------------
Kurban bir olmaktır, birlik olmaktır, birlikte olmaktır. Sevdiklerinizin hep yanınızda olduğu nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle.
 
Rüstem Benzer TFFHGD Tekirdağ Şube Başkanı
-----------------------------
Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

Necat Geçer TFFHGD Muş Şube Başkanı
----------------------------
Camiamızın tüm mensuplarının ve ailelerinin Kurban bayramını kutluyor, sağlık ve huzurla gelecek üstün başarılar diliyorum.

Harun Toplar TFFHGD Tokat Şube Başkanı
------------------------------
Heyecan ve özlemle beklenen mübarek Kurban Bayramı geldi, hoş geldi. Mübarek bayram, ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Ahmet Öztürk TFFHGD Sakarya Şube Başkanı
-----------------------------
Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar, Kurban Bayramınız mübarek olsun her şey istediğiniz gibi olsun inşallah.

Mustafa Sağdıç TFFHGD Isparta Şube Başkanı
------------------------
Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile bayramın kutlu olsun.

Şuayip Çakır TFFHGD Karaman Şube Başkanı
--------------------------
Mübarek bayram ulusumuza öncelikle sağlık daha sonra huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. İyi bayramlar dileğiyle.
 
Kemal Savaş TFFHGD Niğde Şube Başkanı
-------------------------------
Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bu bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Bülent Kılıç TFFHGD Aydın Şube Başkanı
       ----------------------------
 
Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Mutlu Bayramlar..

Arif Ergün TFFHGD Bolu Şube Başkanı
----------------------------
Ülkemiz insanlarının, futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Kurban Bayramlarını kutlar, onlara sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Bayram insanlara hayırla vesile olsun.

Ferhan Kestanlıoğlu TFFHGD İzmir Şube Başkanı
----------------------------------------

Kurban Bayramı tüm İslam Alemine kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar..

Muhsin Erçetin TFFHGD Muğla Şube Başkanı

Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

F.Bülent Yazgül TFFHGD Artvin Şube Başkanı
-------------------------------------------

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ