ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.89.204.127
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 4949
Dün Toplam: 6162
Genel Toplam: 23281499
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

DERNEKLER RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI(2020)

Tarih:

12 Mayıs 2020 Salı 23:59

Okunma:

10055

Yorum:

0     Yorum Yaz

DERNEKLER RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI(2020)

 DERNEKLER RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI(2020)
İslam aleminin, Tüm futbol ailesinin ve hakem camiasının Ramazan Bayramını  kutluyor, Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu Bayram diliyorum.
Dr. Abdurrahman Arıcı TFFHGD Genel Başkanı

Mübarek Ramazan Bayramının size ve sevdiklerinize sağlık,  mutluluk, huzur ve refah getirmesi dileğiyle. Ramazan bayramınız mübarek olsun.
Mete Kalkavan FİFA Hakemi ve TFFHGD Genel Başkan Vekili 

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
Kahraman Minnet TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı

Yüzünüz de hep gülümseme, vücudunuzda sağlık, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramı"nız kutlu olsun.
Ali Zağlı TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı
İslam Aleminin, Ülkemiz insanlarının, futbol ailesinin ve Hakem camiasının Ramazan Bayramlarını tebrik ediyor, bu sıkıntılı günlerin kısa sürede bitmesini ve sağlıklı günlerimize tekrardan dönülmesini Cenabi Allah’tan niyaz ediyorum. Hayırlı Bayramlar.
Ata Yıldırım TFFHGD Genel Saymanı ve Malatya Şube Başkanı
Futbol ailesinin, hakem camiasının, Mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik eder, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşam sürmelerini dilerim. 

Mustafa Öğretmenoğlu Süper Lig Hakemi ve TFFHGD Disiplin Kurulu Üyesi

Dilerim rahmet yağsın hayat bahçenize. Dilerim güneş doğsun gönül evinize. Dilerim güller açsın gülen yüzünüzde. Nice güzel bayramlar yaşatsın Rabbim hepimize. Daha nice sağlıklı ve güzel bayramlara dileğiyle bayramınız kutlu olsun..

Abdülkadir Güven TFFHGD Denetleme Kurulu Başkanı

Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz. Ülkemizin ve Dünyanın içinde bulunduğu sıkıntıları aşılması ve gelecek günlerin gönlünüze göre olması dileklerimizle bayramın kutlu olsun.
Özgür Uçak TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve Bursa Şube Başkanı
Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz. Ülkemizin ve Dünyanın içinde bulunduğu sıkıntıları aşılması ve gelecek günlerin gönlünüze göre olması dileklerimizle bayramın kutlu olsun.
 
Sezai Damdelen TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve Hatay Şube Başkanı
 
Gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, Dostluğu, sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz nice bayramımız mübarek olsun.
 
Mücahit Tatar TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi
İslam aleminin birliğine ve dirilişine vesile olması dileğiyle Ramazan bayramınız mübarek olsun.
Hüdaverdi Savcı TFFHGD Genel Sek.Yrd.
Bu bayramda yüzünüz de hep gülümseme, kalbinizde huzur olsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
Taner Coşkun TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve Van Şube Başkanı
 
Bir damla ümit serpilsin yüreğinize, bir damla mutluluk dolsun günlerinize, bin bir duan kabul, yaşamınız sağlıklı ve bayramınız kutlu olsun.
Nuri Karahançer TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve Kayseri Şube Başkanı
Futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte camiamıza öncelikle sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.
Ali Uluyol TFFHGD Ankara Şube Başkanı
Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar ve sağlıklı günler nasip etsin.
Ferhan Kestanlıoğlu TFFHGD İzmir Şube Başkanı

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!
Melahat Öğretmenoğlu TFFHGD Antalya Şube Başkanı
Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da size  ve ailenize mutluluk ve neşe getirmesi dileğimizle Ramazan Bayramınızı kutluyoruz.
Tülay Tapçı TFFHGD Adana Şube Başkanı
Mübarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar; küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir bayram dileriz.

Ömer Teyfik Özkoç TFFHGD G.antep Şube Başkanı
 Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiamıza hayırlı olsun!
Ahmet İlhan aydın TFFHGD Kütahya Şube Başkanı

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar; küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir bayram dilerim.
Metin Gündüzler TFFHGD Eskişehir Şube Başkanı
Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli ve sağlıklı günleriniz olsun!
Samet Çiçek TFFHGD Samsun Şube Başkanı
Mübarek Ramazan bayramı size ve ailenize bol mutluluk bol huzur ve refah, sağlıklı bir hayat getirsin, bu bayramın güzelliğini ve bereketini evinize getirsin kalbinize iman nefesinize güç versin. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
 
Ümit Kaya TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı
Bu zor günler geçecek. Kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan bayramları dileğiyle.
Mehmet Aydın TFFHGD Afyonkarahisar Şube Başkanı
Ramazan bayramının tüm İslam alemi için hayırlara vesile olması dileğimle. Hayırlı bayramlar.

İsmail Köse TFFHGD Trabzon Şube Başkanı
Şeker tadında bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Ramazan bayramınız mübarek olsun.
 
Av.Emrah Bayrakçı TFFHGD Denizli Şube Başkanı 
Ramazan bayramına kavuşturan yüce Allah’a şükürler olsun. Ramazan bayramınız mübarek olsun.
Alkan Altan TFFHGD Mersin Şube Başkanı
İslam aleminin birliğine ve dirilişine vesile olması dileğiyle Ulusumuzun ve Hakem camiasının Ramazan bayramı mübarek olsun.
Çetin Güçyetmez TFFHGD Sivas Şube Başkanı
Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bugünden daha güzel sağlıklı yarınlar diliyorum. Manisa şubesi olarak Mübarek Ramazan bayramınızı kutluyoruz.
Av. İ.Çağlar Uyarcan TFFHGD Manisa Şube Başkanı
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
Av. Özhan Kurt TFFHGD Kocaeli Şube Başkanı
Bu değerli Ramazan Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin. Bayramınız mübarek olsun.

Mehmet Şengül TFFHGD Ordu Şube Başkanı
Ramazan Bayramınızın sıkıntılardan uzak, neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!
Haşim Pazar TFFHGD Kırklareli Şube Başkanı
Ramazan bir olmaktır, birlik olmaktır, birlikte olmaktır. Sevdiklerinizin hep yanınızda olduğu nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle.
Rüstem Benzer TFFHGD Tekirdağ Şube Başkanı
Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.
Necat Geçer TFFHGD Muş Şube Başkanı
Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

F.Bülent Yazgül TFFHGD Artvin Şube Başkanı
Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Ramazan Bayramınızı kutlarım.

Bülent Kılıç TFFHGD Aydın Şube Başkanı
Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.
Harun Toplar TFFHGD Tokat Şube Başkanı
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.
Arif Ergün TFFHGD Bolu Şube Başkanı
Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
Alper Güner TFFHGD Kastamonu Şube Başkanı
Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar, Ramazan Bayramınız mübarek olsun her şey istediğiniz gibi olsun inşallah.

Mustafa Sağdıç TFFHGD Isparta Şube Başkanı
 Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile bayramın kutlu olsun.
Şuayip Çakır TFFHGD Karaman Şube Başkanı
Camiamızın tüm mensuplarının ve ailelerinin Ramazan bayramını kutluyor, sağlık ve huzurla gelecek üstün başarılar diliyorum.

Adem Nazlı TFFHGD Yozgat Şube Başkanı
Tüm İslam alemini, ulusumuzun ve Hakem camiasının Mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.

Murat Öztürk TFFHGD Bitlis Şube Başkanı
Mübarek bayram ulusumuza öncelikle sağlık daha sonra huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. İyi bayramlar dileğiyle.
 
Kemal Savaş TFFHGD Niğde Şube Başkanı
Heyecan ve özlemle beklenen mübarek Ramazan Bayramı geldi, hoş geldi. Mübarek bayram, ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Ahmet Öztürk TFFHGD Sakarya Şube Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ