ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.230.76.48
Online Ziyaretçi: 10
Bugün Toplam: 6717
Dün Toplam: 12322
Genel Toplam: 21703506
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

GENEL MERKEZ TEPKİ GÖSTERDİ!

Tarih:

23 Şubat 2021 Salı 15:18

Okunma:

4591

Yorum:

0     Yorum Yaz

GENEL MERKEZ TEPKİ GÖSTERDİ!

GENEL MERKEZ TEPKİ GÖSTERDİ!
 TFFHGD Genel merkez yönetimi son günlerde Yabancı Hakem gelsin söylemlerine tepki gösterdi ve kamuoyuna bir açıklama yaptı.

Futbol Kamuoyuna Duyuru

Türkiye Liglerinde görev yapan Hakemlerimizin üstlendikleri görevler göz önüne alındığında hemen hemen haftanın her gününün maçların oynandığı Pandemi sürecinde önceki yıllara göre işlerinin daha zor olduğu Futbol Kamuoyunun malumudur.

Önceki yıllarda kulüp başkanlarımız ve teknik direktörlerimiz tarafından zaman zaman dile getirilen yabancı hakem isteği bu defa kulüpler birliği başkanımız Sn..Ahmet Nur Çebi tarafından dile getiriliyor olması camiamız adına üzüntü vericidir.

Bugün Avrupa Liglerine baktığımız zaman bir ülkenin dışında hiçbir örneği olmayan bu isteğin Türkiye Liglerinde hayata geçme olasılığının olamayacağını ve Türk Futbol Hakemleri olarak bunu kabul edemeyeceğimizi tüm Futbol paydaşları tarafından bilinmesini isteriz.

Futbol kamuoyunun anlayışı ve sağduyusu ile Ülke insanımızın her alanda olduğu gibi Hakemlikte de en iyi başarıyı elde edeceğine inancımız tamdır.

TFFHGD olarak beklentimiz yeter ki genç hakemlerimize inanalım ve gerekli desteği vererek yanlarında olalım.

Ayrıca bir kulübümüzün kendilerince yanlı ve şüpheli yönetimi dolayısıyla hakemlerimiz hakkında Cumhuriyet savcılığına “şike suçları kapsamında suç duyurusunda “ bulunulmasını kabul etmemekteyiz.

Hakemlerimiz maç yönetiminde insan olarak hatalı kararlar verebileceklerini kabul etmekle beraber, taraflı ve art niyetli kararlar vereceklerine hiçbir zaman İnanmamaktayız.

Saygılarımızla.

TFFHGD GENEL MERKEZ YÖNETİMİ
 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ