ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.230.76.48
Online Ziyaretçi: 18
Bugün Toplam: 7170
Dün Toplam: 12322
Genel Toplam: 21703957
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

GİRESUNLU HAKEMLERE BÜYÜK MÜJDE!

Tarih:

13 Şubat 2021 Cumartesi 19:15

Okunma:

6522

Yorum:

0     Yorum Yaz

GİRESUNLU HAKEMLERE BÜYÜK MÜJDE!

GİRESUNLU HAKEMLERE BÜYÜK MÜJDE!
 TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı Kahraman Minnet Ordu Şube Başkanı Mehmet Şengül, Üst klasman Yardımcı hakemlerinden Samet Çavuş ve Cemal Alpay ile Giresun İl Hakem Kurulunu ve Giresun dernek şubesini ziyaret ettiler.

  PANDEMİ ORTAMINDA NEDEN BU ZİYARET?

Yıllardan beri üstüne basa basa söylediğimiz şuydu; MHK_BHK_İHK ve Dernek dörtgenini iyi işleten iller başarıyı daha kolay yakalıyorlar!

Giresun ne yazık ki bu ortamı şimdiye kadar yakalayamayan iller arasında. Dernek kirasını ödeyemedi diye çıkartılmak zorunda kalındı. Dernek eşyaları bir tanıdığın deposuna kondu. Anlayacağınız Giresunlu hakemler tabiri caizse ortada kaldılar.

Bu durum Genel merkezi de rahatsız etti. TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, Giresun Belediye Başkanından randevu alarak Genel Başkan Yardımcısı Kahraman Minnet’i görevlendirerek Giresun’a gönderdi.

Kahraman Minnet ve İHK Başkanı Mürvet Sezer ile birlikte Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenliklioğlu’nu ziyaret ettiler.

Ziyaret esnasında hakemlerin içinde bulunduğu durum gözler önüne serildi. Başkan Şenliklioğlu, yardımcı olacağını söyledi ve bu söylem Giresunlu hakemler olarak bir ümit ışığı oldu.

İnşallah Giresunlu kardeşlerimiz biran önce tahsis edilecek yeni yerlerine kavuşurlar. 
Etiketler:

YORUMLAR

Ali Dost
Mürvet yine Giresunda kaos peşinde koşuyor,Bundan yıllar önce Giresundan Samsuna kaçtı gitti döndü yine derdi Giresuna zarar.. Şimdi aklı sıra kurul başkanı oldu güclü goruntu vermeye çalışıyor.. M.Sezer bakta sonun kaçmak olmasın Giresundan Samsuna..
01 Mart 2021 Pazartesi 17:54
Bir dost
Eski baskan sagolsun dik durus sergiledi diye haber yaptiginiz insanlarin giresuna kendi egosu ugruna yillarca vermis oldugu zararlari bir arastirsaniz ruzgara göre yön degistirmekle dik durulmadigini bu haberde görduk bu ayipta butun giresun hakem camiasina yeter 10 milyarda fazla kira borcu olan bir dernege yeni secilecek adaylara simdiden kolayliklar diliyorum
13 Şubat 2021 Cumartesi 19:26

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ