ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.236.232.99
Online Ziyaretçi: 16
Bugün Toplam: 1995
Dün Toplam: 8828
Genel Toplam: 23019996
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

İSTANBUL'DA GÖRKEMLİ SEZON AÇILIŞI

Tarih:

08 Ekim 2021 Cuma 09:21

Okunma:

967

Yorum:

0     Yorum Yaz

İSTANBUL'DA GÖRKEMLİ SEZON AÇILIŞI

İSTANBUL'DA GÖRKEMLİ SEZON AÇILIŞI
TFFHGD İstanbul Şubemiz tarafından İstanbul İl Hakem Kurulu ile iş birliği içerisinde düzenlenen 2021-2022 Futbol Sezonu Açılış Töreni, Beylerbeyi Stadı’nda gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende daha sonra TFFHGD İstanbul Şubesi Başkanı Adil Uçankan ev sahibi vasfıyla bir konuşma yaptı. Başkan Uçankan, yeni sezonun tüm hakemlere ve gözlemcilere adına hayırlı olmasını diledi.

Son dönemde aramızdan ayrılan üyelerinde de anıldığı törende eski hakemi, kahraman şehidimiz Teğmen İsmail Can Softa’nın adı anons edildiğinde tüm katılımcılar duygusal anlar yaşadı. Derneğimizin davetlisi olarak açılış törenine katılan ve kendilerine plaket takdim edilen şehidimizin babası Ragıp Softa ve annesi Melek Softa ise üyelerimiz tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.
 

KİMLER KATILDI?
Üyelerin yoğun ilgi gösterdiği açılış törenine TFF Başkanvekili & İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, TFF İl Temsilcisi  Ali Tanrıyaşükür, Üsküdar Belediyesi ve Üsküdar Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü yetkilileri, Merkez Hakem Kurulu Üyesi ve 1. Bölge Sorumlusu Ahmet Erdoğan, Merkez Hakem Kurulu Eski Başkan Vekili Serdar Çakır, Eski MHK Üyeleri Kemal Türker ve  Osman Avcı, Süper Lig Gözlemcisi Süleyman Abay, Eski Dernek Başkanı Şahin Taşkınsoy, Süper Lig Yardımcı Hakemi Alpaslan Dedeş, FIFA Hakemi Cüneyt Çakır, FIFA Yardımcı Hakemleri, Süper Lig Yardımcı Hakemleri, A Klasman Hakemleri ve Yardımcı Hakemleri, Dernek Başkanı Adil Uçankan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Tayfur Özkan, İl Hakem Kurulu Başkanı Bekir Göktaş ve Kurul Üyeleri, Klasman Hakemleri ve Gözlemcileri, İl Hakemleri ve Gözlemcileri, Aday Hakemleri, TÜFAD İstanbul Şubesi Başkanı Mehmet Yorulmazlar ve Türkiye Saha Komiserleri Derneği Asbaşkanı Ali Osman Özgül de katıldı.
Ayrıca TFFHGD Ankara Şubesi Başkanı Ali Uluyol, TFFHGD Diyarbakır Şubesi Başkanı Adem Elgörmüş, TFFHGD Elazığ Şubesi Başkanı  Adnan Akbulut, TFFHGD Bitlis Şubesi Başkanı Murat Öztürk ve Kurul Üyeleri ile Malatya İl Hakem Kurulu Üyesi Mustafa Burak Er ve Eski Siirt İl Hakem Kurulu Başkanı Gökmen Şefikoğlu da sezon açılışa katılanlar arasında yer aldı.

Tören öncesi hakemlere dernek tarafından yaptırılan antrenman malzemeleri, İl Gözlemcilerimize ise yine derneğimiz tarafından hazırlanan müsabakalara giriş kartları ve maç çantaları dağıtıldı.

Protokol konuşmalarının ardından Türk hakemliğinin gururu olan FIFA Hakemimiz Cüneyt Çakır ve ekibine, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda gösterdikleri büyük başarı dolayısıyla plaket takdim edildi.

Her sezon açılışında olduğu gibi toplu aile fotoğrafıyla sona eren törende üyelerimize çeşitli ikramlarda da bulunuldu.

Etiketler:

YORUMLAR

ENGİN UZUNÇELEBİ
Ercan Hocam törende normal olanın dışında ŞEHİDİMİZ İSMAİL CAN SOFTA'nın ailesine verilen bir plaket vardı. Bu plaket ve aileye katılımcıların göstermiş olduğu anons esnasındaki kürsüye çıkana kadar susmayan alkışlar açılışımıza ayrı bir anlam kazandırdı.
09 Ekim 2021 Cumartesi 11:14

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ