ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.236.232.99
Online Ziyaretçi: 17
Bugün Toplam: 2006
Dün Toplam: 8828
Genel Toplam: 23020007
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KONYA SEZONA COŞKU İÇİNDE GİRDİ

Tarih:

12 Ekim 2021 Salı 14:48

Okunma:

610

Yorum:

0     Yorum Yaz

KONYA SEZONA COŞKU İÇİNDE GİRDİ

KONYA SEZONA COŞKU İÇİNDE GİRDİ
TFFHGD Konya Şubesi görkemli bir açılışla 2020-2021 sezonunu açtı. Medaş Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nda gerçekleşen törene çok sayıda davetli katıldı.
TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, TASKK Genel Başkan Yrd. Başkanı Remzi Ay, TFFHGD Genel Başkan Vekili ve FIFA Hakemi Yaşar Kemal Uğurlu, TFFHGD Genel Sayman Yardımcısı Melahat Öğretmenoğlu, TFFHGD Genel Merkez Müdürü Bayram Kiraz, Konya GSİM Spor Hizmetleri Müdürü Bilal Yavaş, TFF ve spor taban birliklerinin temsilcileri ile Konya ile gözlemcileri ve hakemleri katıldı.

Açılış öncesi geçtiğimiz günlerde kalp krizi geçiren TASKK Genel Başkan Yrd. Sn Remzi Ay’a Dr. Abdurrahman Arıcı ve beraberindeki heyet geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret sonrası sezon açılışı için Medaş Konya Büyükşehir Stadyumu’na geçildi.

Profesyonel ve kusursuz bir açılışın programlandığı ve diğer illere örnek olacak bir hazırlık yapıldığı gözlemlendi. Profesyonel sunucudan konuşmacıların arka planındaki standa kadar herşey ince düşünülmüştü. Dernek tarafından yaptırılan ve hakemlere dağıtılan tek tip tişörtler bu özverinin en önemli göstergesi idi. Vefa duygusunun ön plana çıktığı açılışta camiaya hizmet eden hakem ve gözlemciler de unutulmadı.

Programa saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı. Açılış konuşmasını gerçekleştiren TFFHGD Konya Şube Başkanı Hulusi Akırşan göreve geldikleri günden itibaren birlik ve beraberlik içinde Konya hakem ve gözlemciliğine her türlü hizmete hazır olduklarını ve bu ruhla çok güzel işlere imza atacaklarını ifade etti.

*Daha sonra kürsüye gelen İl Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Düzkaya 2021-2022 futbol sezonunda Konya hakem ve gözlemcileri için başarılı bir sezon olacağına olan inancını belirtti. FIFA hakemi ve TFFHGD Genel Başkan Vekili Yaşar Kemal Uğurlu derneğin hakem ve gözlemcilerin sosyal ve hukuki hakkını savunmada her daim öncü olduğunu ifade etti.

*TASKK Genel Başkan Yrd. Remzi Ay yaptığı konuşmada geçmiş yıllarda olduğu gibi taban birlikleri ile hakemlerin uyumlu bir şekilde sorunsuz sezon geçireceklerini ve fair play ruhunun en çok hoşgörü şehri Konya’da yaşanacağını ifade etti.

*Daha sonra açılışın onur konuğu Genel Başkan Dr. Abdurrahman ARICI kürsüye geldi. Dr. Abdurrahman ARICI konuşmasında “Hakem ve gözlemciler için derneğimiz gece gündüz çalışıyor. Teşekkür ziyaretleri için ve derneklerimizin sorunları ve önerilerini yerinde dinlemek için illerimize gidiyoruz. Derneklerimiz çok güzel işler çıkarıyor. Konya şubemizin bugün burada yaptığı açılışta derneğin bu birleştirici gücünü bir kez daha görüyoruz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Hakem ve gözlemcilerimiz için yola revan olduk, gece gündüz demeden ekibimizle çalışacağız” dedi.

Protokol konuşmalarının ardından Konya hakem ve gözlemci camiasına hizmet veren hakem ve gözlemciler unutulmadı. Klasman gözlemciliğini bu yıl bırakan Mustafa Düzkaya’ya, tayini nedeni ile Ankara’ya giden İl Eğitimcisi ve Bölgesel Gözlemci Tuncay Uçar’a, Bölgesel Gözlemcilikten TFF Temsilciliği’ne geçen Alper Gümüş’e ve hakemliği yeni bırakıp gözlemciliğe başlayan Mehmet Himyeri’ye, Yusuf Erol’a ve Hakkı Hakan Öz’e plaketleri verildi ve hizmetleri için teşekkür edildi. Daha sonra aday hakemliğinde il hakemliğine terfi eden hakemlere kokart töreni gerçekleştirildi.

Programın son bölümünü de Konya Şube Başkanı Hulusi Akırşan tarafından programa katılımlarından dolayı TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı’ya, TFFHGD Genel Başkan Vekili Yaşar Kemal Uğurlu’ya ve TFFHGD Genel Başkan Yrd. Melahat Öğretmenoğlu’na Konya’yı hatırlatan hediyeler takdim edildi. Program, bütün katılımcılara Konya’nın meşhur lezzeti Etli Ekmek ikram edilerek sona erdi.
Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ