ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.89.204.127
Online Ziyaretçi: 15
Bugün Toplam: 4929
Dün Toplam: 6162
Genel Toplam: 23281480
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI DERNEKLER (2021)

Tarih:

10 Temmuz 2021 Cumartesi 16:27

Okunma:

1891

Yorum:

0     Yorum Yaz

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI DERNEKLER (2021)

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI DERNEKLER (2021)
Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun!
Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.
Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Futbol ailesinin ve Tüm hakem camiasının Kurban Bayramı kutlu olsun!

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun...
Futbol ailesinin, hakem camiasının, Mübarek Kurban Bayramlarını tebrik eder, aileleriyle birlikte mutlu ve başarılı bir yaşam sürmelerini dilerim. 
Özgür Uçak TFFHGD Genel Sayman Yrd. Bursa şubesi başkanı
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yuce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

 
Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!


Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim.

Ulusumuzun, Futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Kurban Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dileriz.

Adil Uçankan TFFHGD İstanbul Şube Başkanı

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım yüce Allah'a. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.


Ali Uluyol TFFHGD Ankara Şube Başkanı

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.




Ferhan Kestanlıoğlu TFFHGD İzmr Şube Başkanı
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Antalya şubesi olarak hakem camiamızın Kurban Bayramlarını en samimi duygularla kutlar esenlik, sağlık ve mutluluklar dileriz.

Melahat Öğretmenoğlu TFFHGD Antalya Şube Başkanı

Bu Kurban Bayramında birlikte aynı sofrada yer almasak da bir sonraki bayramda yanınızda olacağız mutlaka.. Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış, gözlerinizde umut, etrafınızda sevgi olsun. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Av. İ.Çağlar Uyarcan TFFHGD Disiplin Kurulu Başkanvekili ve Manisa Şube Başkanı
Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban bayramı dileriz. Hayırlı Bayramlar...

Ahmet aydın TFFHGD Yalova Şube Başkanı
Allah bayramınızı hayırlı mübarek etsin, inayetiyle gönlünüzü dolaşsın ve sizleri ağır bir sorumluluk altında tutmasın. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...

Mehmet Aydın TFFHGD Afyonkarahisar Şube Başkanı
Mutluluk içinde, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle… Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

Gürkan Tekneci TFFHGD Sakarya Şube Başkanı
 Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim.


Mehmet Şengül TFFHGD Ordu Şube Başkanı
 
Kurban Bayramı tüm İslam Alemine kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar..

Ömer Teyfik Özkoç TFFHGD Gaziantep Şube Başkanı 

Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!


 Ahmet Ecevit TFFHGD Çorum Şube Başkanı
 
Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…


Mesut Eriş TFFHGD Aksaray Şube Başkanı
 
Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Av.Emrah Bayrakçı TFFHGD Disiplin Kurulu Sekreteri ve Denizli Şube Başkanı
 
Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve umutlu bir gelecek dileğiyle... Kurban Bayramınız mübarek olsun.


İlhami Can TFFHGD  Eskişehir Şube Başkanı

Kurban Bayramını canı gönülden tebrik ediyor, bayramın huzur, sağlık ve kardeşliğimizin pekişmesine vesile olmasını yüce Allahtan diliyorum.

Mustafa Sağdıç TFFHGD Isparta Şube Başkanı

Kurban Bayramı'nın, ayrıştırılmak istenen toplumumuzun birliğinin, bütünlüğünün sağlanmasına, kardeşliğimizin pekiştirilmesine ve barışa vesile olmasını diliyor, Kurban Bayramı'nı esenlik, huzur ve mutluluk dileklerimle kutluyor, sevgiler, saygılar sunuyorum.

Çetin Güçyetmez TFFHGD Sivas Şube Başkanı

Tüm inananların, Futbol ailesinin ve hakem camiamız için Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyorum.

Samet Çiçek TFFHGD Samsun Şube Başkanı 
Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun... Kurban Bayramınız mübarek olsun.

 
Necati Selçuk Şahin TFFHGD Kayseri Şube Başkanı 
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah"a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun...

Tülay Tapçı TFFHGD Adana Şube Başkanı

Güzellik, birlik beraberlik dolu daha güzel ve mutlu  bir kurban bayramı diliyoruz. Kurban bayramınız kutlu olsun.

Adem Elgörmüş TFFHGD Diyarbakır Şube Başkanı
 
Mübarek Kurban Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiamıza hayırlı olsun!

Şuayip Çakır TFFHGD Karaman Şube Başkanı

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu sağlıklı nice bayramlar dileriz.
Haşim Pazar TFFHGD Kırklareli Şube Başkanı

Mübarek Kurban Bayramının size ailenize ve bütün İslam alemine hayırlara vesile olmasını dilerim. Kurban bayramınız mübarek olsun
Ümit Kaya TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı

İslam Aleminin, Futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Kurban Bayramlarını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.

Necat Geçer TFFHGD Muş Şube Başkanı
 
Kurban Bayramı tüm İslam Alemine kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar.
Ali Hakan Koç TFFHGD Aydın Şube Başkanı
Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Hakem camiasının Kurban Bayramı kutlu olsun!

Alkan Altan TFFHGD Mersin Şube Başkanı
Tüm İslam aleminin, ulusumuzun ve Hakem camiasının Mübarek Kurban Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.

Muhsin Erçetin TFFHGD Muğla Şube Başkanı

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim. Ailenizle birlikte nice mutlu bayramlara..

Hamdullah Sapu TFFHGD Mardin Şube Başkanı
Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz Mübarek Kurban bayramınızı tebrik eder, sağlık, başarı ve mutluluklar dileriz.

Halil Kurt TFFHGD Van Şube Başkanı
Futbol ailesinin ve hakem camiasının mübarek Kurban Bayramlarını kutlar sağlık içerisinde nice bayramlar görmelerini dileriz.

Ahmet İlhan Aydın TFFHGD Kütahya Şube Başkanı

 Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu sağlıklı nice bayramlar dileriz.

Hulusi Akırşan | TFFHGD Konya Şube Başkanı

İslam aleminin, ülkemizin güzel insanlarının ve hakem camiamızın mübarek Kurban bayramlarını tebrik eder, yaşamlarını sağlık ve mutluluk içerisinde geçirmelerini dilerim.

Seyfullah Kaya TFFHGD Hakkari Şube Başkanı 
 
Futbol ailesinin, hakem camiasının, Mübarek Kurban Bayramlarını tebrik eder, aileleriyle birlikte mutlu ve başarılı bir yaşam sürmelerini dilerim. 

Veli Karakaya TFFHGD Uşak Şube Başkanı

Yurdumun insanının,futbol ailesinin ve hakem camiasının Kurban Bayramlarını tebrik eder sağlıklı ve huzurlu günler geçirmelerini dilerim.

Fatih Uysal TFFHGD Kastamonu Şube Başkanı

Futbol katmanlarının ve hakem camiamızın Kurban Bayramlarını tebrik eder, yeni sezonda onlara sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

Adnan Akbulut TFFHGD Elazığ Şube Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ