ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.89.204.127
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 5004
Dün Toplam: 6162
Genel Toplam: 23281555
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

MHK-BHK-İHK KURBAN BAYRAMI MESAJLARI (2019-2020 )

Tarih:

29 Temmuz 2019 Pazartesi 15:38

Okunma:

2778

Yorum:

0     Yorum Yaz

MHK-BHK-İHK KURBAN BAYRAMI MESAJLARI (2019-2020 )

MHK-BHK-İHK KURBAN BAYRAMI MESAJLARI (2019-2020 )
İslam Aleminin, Futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Kurban Bayramlarını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.

Zekeriya Alp MHK Başkanı

Camiamızın tüm mensuplarının ve ailelerinin Kurban Bayramlarını kutluyor, 2019-2020 futbol sezonunda sağlık ve huzurla gelecek üstün başarılar diliyorum.
Oğuz Sarvan MHK Başkan Vekili ve PMİK Üyesi
Yağmur yüklü bulutlar gibi gelerek bizleri bereketiyle donatan Kurban Bayramınız Mübarek Olsun...

Ünsal Çimen MHK PMİK Üyesi ve 4. Bölge Sorumlusu

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Hakem camiasının Kurban Bayramı kutlu olsun!
Ahmet Şahin MHK Üyesi ve 1. Bölge Sorumlusu

Tüm İslam aleminin, ulusumuzun ve Hakem camiasının Mübarek Kurban Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.
Yunus Yıldırım MHK Üyesi 2. Bölge Sorumlusu

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim. Ailenizle birlikte nice mutlu bayramlara..
M. Zihni Aksoy MHK Üyesi Plaj Futbolu, Futsal, Bal Ve Kadın Hakemler Sorumlusu ve 3. Bölge Sorumlusu
Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Hamza Işın MHK Üyesi ve 5 ve 8.  Bölge Sorumlusu
 Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! 
Türkay Güdü MHK Üyesi ve 6. Bölge Sorumlusu
 
Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.
Murat Ilgaz MHK Üyesi ve 7. Bölge sorumlusu 

Ulusumuzun, futbol ailesinin ve hakem camiasının mübarek Kurban Bayramlarını kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.
Burçin Keskin Hakem Gelişim Danışmanı

Ulusumuzun, futbol ailesinin  ve hakem camiasının Kurban Bayramını tebrik eder, sağlık, mutluluk ve müsabakalarında üstün başarılar dilerim.
Ziya Çetin BHK Üyesi-Üst klasman gözlemcisi
İslam aleminin, Tüm futbol ailesinin ve hakem camiasının Kurban Bayramını  kutluyor, Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu Bayramlar dilerim.

Cengiz Akyüz 3. Bölge BHK Üyesi ve Üst Klasman Gözlemcisi
Mübarek Kurban bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram futbol ailesine ve hakem camiamıza hayırlı olsun!
Yusuf Kemal Coşgun 6. Bölge Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi
 Bin damla serilsin yüreğinize, bin mutluluk dolsun gönlünüze, bütün hayalleriniz gerçek olsun, dualarınız kabul olsun... Hakem camiasının Kurban Bayramı mübarek olsun!

 Yusuf Demirkan . 8. Bölge BHK Üyesi 

Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle. Kurban Bayramınızı en içten dileklerime kutlarım.
Bülent Gökçü 1. Bölge Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi

Futbol ailesi ve hakem camiası için birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı ve yeni sezonda başarılar diliyorum.

Erol Pesen 3. Bölge Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.
Adil Uçankan Eski 1. Bölge BHK Üyesi
Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun... Camiamızın Kurban Bayramı mübarek olsun.

 Habeşi Bilal Kutlu 8. Bölge BHK Üyesi
Mübarek Kurban bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm hakem camiamıza hayırlı olsun!
Sefer Altuntaş 6. Bölge Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi

Futbol  hakem camiasının  Kurban bayramını kutlar, sevdikleriyle sağlıklı mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim.
Yusuy Yaylı Trabzon İHK Başkanı
Mutluluk içinde, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle… Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.
Doç. Dr. Sürhat Müniroğlu Üst klasman Gözlemcisi ve Eski Ankara İHK Başkanı

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım yüce Allah'a. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.
 
Yaşar Filiz İstanbul İHK Başkanı

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.
Recai Yaşar Eskişehir İHK Başkanı

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Futbol ailesinin ve Tüm hakem camiasının Kurban Bayramı kutlu olsun!
Yrd. Doç. Evren Atış Zonguldak İHK Başkanı
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun...
Kahraman Minnet Ordu İHK Başkanı
 
Futbol ailesinin, hakem camiasının, Mübarek Kurban Bayramlarını tebrik eder, aileleriyle birlikte mutlu ve başarılı bir yaşam sürmelerini dilerim. 
Mustafa Düzkaya Konya İHK Başkanı
 
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Hayati Ünal Denizli İHK Başkanı
Ulusumuzun, Futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Kurban Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dileriz.

Şükrü Özkan Sakarya İHK Başkanı
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Recep Kayın Bursa İHK Başkanı
Allah bayramınızı hayırlı mübarek etsin, inayetiyle gönlünüzü dolaşsın ve sizleri ağır bir sorumluluk altında tutmasın. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Süleyman Güneş Afyonkarahisar İHK Başkanı
Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim.
 Hüdaverdi Savcı Mersin İHK Başkanı ve TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi

Kurban Bayramı tüm İslam Alemine kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar..
Serhat Alper Yozgat İHK Başkanı

Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!
Haluk Demireli Kırklareli İHK Başkanı

Kurban Bayramı tüm İslam Alemine kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar..
Bahri Beytekin Kastamonu İHK Başkanı

Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!
Barış Yüksektepe Sivas İHK Başkanı
Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Barış Kezer Siirt İHK Başkanı
 
Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
Kamil Dertop Tekirdağ İHK Başkanı
 
Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve umutlu bir gelecek dileğiyle... Kurban Bayramınız mübarek olsun.
Yusuf Erten Manisa İHK Başkanı
Kurban Bayramını canı gönülden tebrik ediyor, bayramın huzur, sağlık ve kardeşliğimizin pekişmesine vesile olmasını yüce Allahtan diliyorum.
Ramazan Musluk Bolu İHK Başkanı
Tüm inananların, Futbol ailesinin ve hakem camiamız için Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyorum. 
Ahmet Taşkın Gaziantep İHK Başkanı
 
Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış, gözlerinizde umut, etrafınızda sevgi olsun. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.
Ümit Yıldırak Muş İHK Başkanı
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah"a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun..
İnanç Özgen Elazığ İHK Başkanı
Güzellik, birlik beraberlik dolu daha güzel ve mutlu  bir kurban bayramı diliyoruz. Kurban Bayramınız kutlu olsun. 
Efrahim Yıldırım Kütahya İHK Başkanı
Mübarek Kurban Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiamıza hayırlı olsun!

 Feyzullah Saygılı Tokat İHK Başkanı
Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu sağlıklı nice bayramlar dileriz.

Mehmet Arabacı Isparta İHK Başkanı

Tüm Ulusumuzun, Futbol Ailemizin, Futbol Hakem Camiamızın Kurban Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.

  Erdal Orman Hatay İHK Başkanı

Kurban Bayramı'nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.
Yusuf Gömeç Kayseri İHK Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ